Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Opinie o Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.

Jakie trzeba mieć wykształcenie w tej firmie?

Max
@Marek

Zależy na jakie stanowisko. Jeśli sprzedażowe, to wystarczy średnie. Najważniejsze i tak są umiejętności miękkie: czy jesteś zmotywowany, otwarty i komunikatywny. Masz szkolenie wdrożeniowe z wiedzy o produkcie i warsztaty z technik sprzedażowych. Jeśli mowa o stanowiskach managerskich, to zdecydowanie wyższe i tu liczy się doświadczenie.

Zefirek 2000
@Marek

Żadne konkretne, biura każdego, i tak po miesiącu albo 3 się zazwyczaj odchodzi, duża rotacja, biorą z wykształceniem i bez(usunięte przez administratora)

@Marek

Witaj Marek, na stanowisko sprzedażowe wymagamy wykształcenia średniego. Firma zapewnia szkolenie wdrożeniowe z wiedzy o produkcie i warsztaty z technik sprzedażowych. Jeśli mowa o stanowiskach managerskich, to zdecydowanie wyższe i tu liczy się doświadczenie. Jednak najważniejsze są umiejętności miękkie: czy jesteś zmotywowany, otwarty i komunikatywny. Zapraszamy do aplikowania do naszej firmy. Pozdrawiamy Zespół NFG

Czy Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. zapewnia kartę multisportu?

DoradcaOnlineNFG

Witaj, podobnie jak w całej Grupie Kaczmarski Group, także w NFG można skorzystać z karty multisport po okresie próbnym. Pozdrawiamy Zespół NFG

Wiecie czy w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. szukają chętnych na staż?

DoradcaOnlineNFG

Witaj, aktualnie nie prowadzimy programów stażowych, ale zachęcamy aby napisać na rekrutacja@nfg.pl i zostawić kontakt do siebie na przyszłość. Jeżeli wznawiamy rekrutację, na pewno się odezwiemy. Pozdrawiamy Zespół NFG

somko

Bardzo dobry pracodawca, pieniądze uczciwe i zawsze na czas. Atmosfera sympatyczna.

@somko

Witaj Somko, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę. Pozdrawiamy Zespół NFG

Rekrutowałem do zespołu NFG. Pierwszą rozmowę przeprowadziła Pani z działu HR telefonicznie. Kolejny etap miał zostać przeprowadzony po powrocie z urlopu dyrektora, z którym miałem bezpośrednio pracować. Oczywiście, podczas rozmowy utailiśmy, że Pani zadzwoni z informacją zwrotną czy zostaję zaproszony do kolejnego etapu czy nie. Niestety, po umówionym terminie nie dostałem żadnej informacji zwrotne. Co najgorsze, sam próbowałem dodzwonić się żeby ustalić, na jaki etapie jest moja sprawa? Pani nie odebrał jak również nie oddzwoniła. Powiem krótko wstyd.

czytane z kartki

oskar

Pracuje mi się bardzo dobrze. Kasa jest w porządku, atmosfera zupełnie fajna. Na plus też szkolenia i benefity ( darmowy squash, zniżki, owocowe wtorki etc.). Fajna firma

@oskar

Witaj Oskarze, cieszymy się niezmiernie, że pozytywnie oceniasz naszą firmę. Wierzymy, że szkolenia i benefity sprzyjają zadowoleniu z pracy. Pozdrawiamy Zespół NFG

Izka

Na infolinii obsługuje się połączenia wychodzące czy przychodzące?

don

I jedne i drugie :)

Kevin
@Izka

Obsługa połączeń wychodzących oraz przychodzących.

@Izka

Witaj Izo, W przypadku infolinii obsługiwane są połączenia zarówno przychodzące jak i wychodzące. Pozdrawiamy Zespół NFG

Marzena

Pracuję tu od kilku miesięcy. Atmosfera w pracy jest na najwyższym poziomie. Wynagrodzenie dobre, adekwatne do stanowiska.

@Marzena

Witaj Marzeno, dziękujemy za opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby warunki pracy w naszej firmie były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół NFG

Grzegorz

Bardzo dobry pracodawca, warto popracować w takim miejscu!!

@Grzegorz

Witaj Grzegorz! Bardzo nas cieszą słowa uznania. Zadowolenie pracowników to dla nas sprawa priorytetowa. Życzymy wielu sukcesów! Pozdrawiamy Zespół NFG

Sajmon

Nie można ukrywać, że praca w call center jest wymagająca. Tym bardziej w sprzedaży. Natomiast każdy kto decyduje się na pracę tego typu musi wziąć pod uwagę fakt, że zawsze zarabia się sprzedając czyli na prowizjach. NFG daje możliwości dobrych zarobków pod warunkiem, że się chce i również samodzielnie stara podnosić swoje umiejętności także poza pracą. Trzeba zainwestować w siebie czas, czasem nawet pieniądze, żeby później zbierać z tego owoce. Pracuje tutaj od roku i ani razu nie mogłem narzekać na wypłatę. Podstawa jest ok, a razem z prowizją w ciągu ostatniego roku na rękę wyciągałem między 3500zł, a 4300zł. Zdarzały się miesiące, że nawet prawie 5000zl netto wpłynęło mi na konto. I mówię tutaj o stanowisku "podstawowym" czyli doradcy klienta. Po za tym zawsze wypłaty są na czas. Benefity owszem płatne, ale wysokość prowizji, atmosfera i stabilne zatrudnienie wynagradzają te drobnostkę.

@Sajmon

Witaj Sajmon! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z warunków jakie oferujemy. Każdy z naszych pracowników ma otwartą ścieżkę awansu oraz zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia. Pozdrawiamy Zespół NFG

denis

A ja z pracy na cc jestem zadowolony. Tak to jest normalna praca na cc, nie ma ani basenu, ani drinków z palemką, ani 20 tysięcy pensji miesięcznie, więc jak ktoś tego oczekuje, to życzę powodzenia w szukaniu pracy. A na poważnie: podstawa jest ok, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nigdy się nie zarabia samej podstawy - wyrobienie premii to nie jest jakieś ogromne wyzwanie. Jasne czasem kasy jest więcej czasem mniej, ale na takim stanowisku to chyba nikogo nie dziwi, że premia zależy od miesiąca. Generalnie jak uczciwie pracujesz i się starasz to premia będzie ładna. Liderzy - dla mnie zupełnie dobrzy, ogarnięci, przeszkoleni ludzie. Jasne, że jednych lubię bardziej, innych mniej, ale profesjonalizmu nikomu nie mogę odmówić. Sam team też fajny. Jest trochę rotacji, ale to jak zawsze w call center. O benefitach już chyba wszystko było powiedziane i tu zgadzam się z @Sajmon.

@denis

Witaj Denis! Jako firma staramy się dokładać wszelkich starań aby nasi pracownicy byli zadowoleni i mieli satysfakcję z wykonywanej pracy. Stawiamy na profesjonalizm, dobrą atmosferę oraz komfort. Pozdrawiamy Zespół NFG

DoradcaOnlineNFG

Witaj! Atmosfera w pracy to głównie zasługa ludzi pracujących w danym zespole, a jak wiemy każdemu mogą się trafić gorsze dni. Jako pracodawca staramy się zapewnić jak najlepsze warunki biurowe, finansowe a także w kwestiach awansów. Pozdrawiamy Zespół NFG

Pracująca

Wszystko zależy od tego czego się szuka. Mnie przekonały stałe godziny pracy (jedna zmiana 8-16), wolne weekendy, wysokie premie sprzedażowe ( sam masz wpływ na to ile zarobisz) oraz fajny zespół. Wiadomo, że są lepsze i gorsze dni jak w każdej pracy, ale obiektywnie patrząc - nie ma na co narzekać. Ładny budynek, bar na miejscu i duży parking to dodatkowe plusy.

@Pracująca

Witaj Pracująca! Dziękujemy za słowa uznania, dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy czuli się jak najlepiej w naszych murach. Życzymy wielu sukcesów! Pozdrawiamy Zespół NFG

Xena

Polecam pracę w NFG, miła atmosefa, możliwość fajnego zarobku. Jedynym ograniczeniem jest własne zaangażowanie :)

Irena
@Xena

Masz informacje dotyczące specjalistów do sprzedaży usług finansowych w NFG? Jak tam dokładnie z warunkami na umowie? Rozważam zatrudnienie.

@Xena

Witaj Xena! Nieustannie staramy się rozwijać, tak aby zapewnić naszym pracownikom jak najdogodniejsze warunki pracy oraz doceniamy ich starania i zaangażowanie. Dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiamy Zespół NFG

OK

Już prawie rok mojej pracy w NFG. Nie planuję jej zmienić, atmosfera jest w porządku (bez żadnej wewnętrznej rywalizacji) i pieniądze też są OK. Teraz trzeba się trzymać swojej pracy a ja nie ma na co tutaj narzekać.

@OK

Witaj OK! Dziękujemy za ciepłe słowa uznania. Zadowolenie naszych pracowników to dla nas najlepsza nagroda. Życzymy wielu sukcesów! Pozdrawiamy Zespół NFG

eryk

Praca jak dla mnie ok. Jest sporo roboty, czasem trzeba się spiąć, ale za to wyrabiam sobie na miękko premię. Cele sa do zrealizowania, przełożony ok koleś. Polecam, jesli ktos nie boi się pracy i chce się czegos nauczyć.

@eryk

Witaj Eryk! Praca w zespole wymaga dobrej organizacji czasu oraz mobilizacji. Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NFG

KamilaK

Pracuję w NFG od czerwca, miałam doświadczenie w sprzedaży co na początku mocno się przydało ale bez doświadczenia też da radę, bo jest świetna dziewczyna od szkoleń, która bardzo pomaga :) Marudzą chyba Ci co im się nie chce... Już nie raz widziałam gdy wolą co poniektórzy siedzieć z nosem w telefonie i dawać się na obsługę mailową zamiast dzwonić. Wiadomo, że bez robienia połączeń premii nie wyrobisz. Na prawdę nikt się nie czepia bez powodu, atmosfera jest świetna, kasę wyrabiam z premią około 5 tys netto. Jak na call center? Bardzo dobre warunki. Przerwy jest 50 minut, a niektórym i tak za mało :) Polecam każdemu kto umie się motywować kasą i tym, że ktoś docenia wysiłek. Liderkę mam wspaniałą, która bardzo motywuje do pracy i nie szuka dziury w całym. Powiększamy zespół więc zachęcam do składania CV :)

@KamilaK

Witaj KamilaK! Bardzo cieszy nas Twoja pozytywna opinia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom możliwości rozwoju oraz poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy. Pozdrawiamy Zespół NFG

Jakie wartości są cenione w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Tu brak wartości. Typowa korporacyjna spółka w której nie liczy się pracownik, tylko ilość i czas połączeń,ilośc umówionych wniosków, tu brak wartości kiedy Twoja energia spada jedynyną motywacja jaką moga Ci zaproponować jest wezwanie na rozmowę i "zaproponowanie" ich smiesznego planu naprawczego . Żal mi tych ludzi.

Zespół NFG
@Marta

Przykro nam, że nie była Pani zadowolona z pracy w naszej firmie. Nie możemy się jednak zgodzić z twierdzeniem, że w firmie nie obowiązują żadne wartości. W codziennej pracy kierujemy się elastycznością i zrozumieniem dla pracownika. Dbamy o każdego członka naszego Zespołu m.in oferując różnego rodzaju benefity i dodatkowe premie dla najlepszych, jednocześnie pamiętając, że podstawą naszego biznesu jest i zawsze będzie zadowolony Klient. Nie jest tajemnicą, że w naszej organizacji kładziemy nacisk na efektywną sprzedaż (na etapie rekrutacji zawsze informujemy o miesięcznych celach do realizacji). Zależy nam na skutecznych efektach w pozyskiwaniu nowych klientów, jak i utrzymania pozytywnych relacji z obecnymi. Oczywiście za osiąganie założonych celów sprzedażowych pracownik otrzymuje wynagrodzenie w postaci premii i możliwość awansu w ramach Zespołu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół NFG

Czy ktoś może konkretnie określić jakieś widełki jeśli chodzi o zarobki? Jakie są warunki pracy, czy stanowiska są od siebie jakoś oddzielone czy wszyscy siedzą na kupię i się przekrzykują ? Połączenia wychodzące czy przychodzące? Targety realne czy z kosmosu ?

Mateusz

Zarobki nawet od 3,5 do 7 tys. brutto. Moim zdaniem całkiem przywoite, biorąc pod uwagę że nikt nie oczekuje dyplomu MBA a jedynie rzetelnej i skutecznej sprzedaży. Targety jak najbardziej realne, a do tego mnówstwo szkoleń, konkursów, imprezy integracyjne, przyjazna atmosfera w openspejsie, polecam osobom nawet bez doświadczenia, bo też byłęm zielony jak przyszedłęm i szybko się wdrożyłem.

Na jakie benefity można liczyć w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Zefirek 2000

Mulitisport czy Pakiet medyczny czy ubezpieczenie - płatne, i to dużo..takie normalne stawki typu 130 zł itp)...przy wypłacie, podstawie ciężki sobie na to tam pozwolić, bon na dzień dziecka był 50 zł, darmowa woda, owoce w jedne dzień typu jabłka czy banan wydzielany, na miejscu bistro- ceny dość przyzwoite wiec można zjeść, w ostatniej godzinie jest troche taniej, robią rożne akcje, eventy...ale jak na tak duza firmę i korporacja- to benefity jak dla mnie żadne, w małej firmie prędzej dostaniesz Luxmed za grosze niż w NFG...i całym KRD

admin

Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie Narodowy Fundusz Gwarancyjny Sp. z o.o. jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.?

Kandydaci do pracy w Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A.