BIUROWE.COM.PL s.c.

Katowice

Opinie o BIUROWE.COM.PL s.c.

Alicja

Zainteresowani pracą w BIUROWE.COM.PL s.c.? Na ich stronie internetowej możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://biurowe.com.pl/strona/295/Praca.html Które stanowisko konkretnie Was interesuje? Macie już jakieś doświadczenia z którymś z pożądanych stanowisk?

NAPRAWDĘ

NIEKTÓRYM TRZEBA NAJPROSTSZE RZECZY TŁUMACZYĆ. Ale czego oczekiwać od kogoś kto się nauczył czytać wybiórczo?

Szok

Pokój zwierzeń??? To jest miejsce pracy czy reality show?? Przeraża mnie to

GoWork!

Najbardziej żałosne jest to wylewanie żalów pod pseudonimami, po rozwiązaniu umowy etc. Gadanie za plecami. Z tego, co wiem w Biurowe.com.pl jest "pokój zwierzeń" można tam iść, przedyskutować co należy. Zgodzić się, położyć uszy po sobie albo stanąć okoniem i czekać na rezultat. Problem w tym, że wielu brakuje odwagi, by stanąć twarzą w twarz z adwersarzem i wyłuszczyć problem, być może przeszkadza w tym jednak poczucie, że samemu nie jest się w porządku i bez winy? Bo, ola Boga!, założyli firmę i mają jej jakąś wizję, a jeszcze każą pracować i oczekują efektów! Ogarnijcie się, ludzie! :D :D :D

biurowe.com.pl

Witam wszystkich forumowiczów. Na wstępie dziękuję za wszystkie komentarze, zwłaszcza nie te "prawdziwe i szczere", ale te odważne wypowiedziane podczas codziennej pracy,rozmów i dyskusji. Dzięki Wam nieustannie doskonalimy warunki pracy oraz naszą pozycję konkurencyjną. Wszystkich którzy cenią doskonałą atmosferę w firmie Biurowe.com.pl zapraszam do rozmowy twarzą w twarz. Gwarantuję także kulturę wypowiedzi na "najwyższym" poziomie... Wierzę że starczy Wam odwagi :).

gość

Widzę, że komuś spod nicku biurowe.com.pl prawdziwe i szczere opinie nie w nos. Kultura wypowiedzi także na "najwyższym" poziomie... Ale czego się spodziewać po kimś kto zawsze oceniał innych ludzi po wyglądzie.

GardzęHejtem-

Bezsensowna fala hejtu! Jeśli potencjalny pracownik ma coś do zaoferowania znajdzie swoje miejsce na godnych warunkach w biurowe.com.pl. Wszystko zgodnie z przepisami. Świetny klimat i atmosfera. Jeśli krytyka to zawsze konstruktywna i zasadna - w końcu jesteśmy w pracy - ale to już zależy od pokory człowieka. Śniadanie? Jak dobrze zorganizujesz sobie pracę to nie tylko śniadanie się zje, każdy je kiedy i ile mu się podoba. Żałosne komentarze pochodzące od ludzi którzy NIE PODOŁALI i próbują wylać swoją frustrację tutaj. Kiedy jest się od początku na NiE, nic się od siebie nie da to nigdy nie wyjdzie, nigdzie. Weźcie lepiej do roboty.

Pracowalemwidzialem

Tragiczna firma najgorszaw jakiej byłem. Jeśli nic nie zrobia to nie wróżę im przyszłości. Tym bardziej ze sa firmy z branzy gdzie dba sie o pracowników. Płacą marne grosze najniższa krajowa, pomijajac płace i zarządzanie to wyposazenie biura to tragedia nadaje sie do tvnu Strasznie zimno!!! syf i brut. Komputery stare nie sprawne, samochody bez przeglądów, opon, Przecież to jest narazanie życia tym bardziej jak sie jest kierwca i duzo sie jeździ. Nie dbają o pracownikow i ich bezpieczestwo pracownikow. Wielkie NIE NIE NIE

onowidziimysli

Wyglada to tak idziesz na rozmowe ustalasz stawke a pozniej dostajesz najnizsza krajowa i premie uznaniowa!! dodatkow brak. Praca latwa, latwy produkt ale wyposazenie miejsa pracy tragedia, biuro zapuszczone, syf, brak cieplej wody w kranie, papier toatetowy pod kluczem, sprzet komputerowy tragedia, samochody masakra strach jeździć. Szef prostak z wielkim ego i niskimi kompetencjami. Wykorzystuje ludzi placi marne grosze i wciaz się cieszy ze udalo mu się nie zapłacić zusu za pracowników. Pracujesz miesiąc bez umowy pozniej z laski daja najnisza krajowa. Ludzie mili choc prosci, firm dla ludzi bez doswiadczenia i checi rozwoju lub na chwile jak podwinie ci sie noga. Nie polecam.

Ona
@biurowe.com.pl 27.01.2017 15:52
Droga siostro.Nie pracowałaś u nas,to się nie wypowiadaj. U nas każdy pracownik zgodnie z KP ma czas na posiłek. Przestrzegam...

Kolezance raczej chodzilo o to ze ma tak duzo obowiazkow ze nie ma czasu jesc!

Z drugiej strony
@Ona 11.02.2017 14:37
Kolezance raczej chodzilo o to ze ma tak duzo obowiazkow ze nie ma czasu jesc!

Ponieważ na śmichy-chichy z kolegami umawiam się zawsze po pracy to mam czas nawet na 2 śniadania w pracy i wszystkie swoje obowiązki wykonuję.Polecam.

eddy

dla poszukujących pracy ważne tez jest aby zatrudnić się na umowę o pracę i otrzymywać świadczenia @ cvbnm, Firma BIUROWE.COM.PL poszukuje specjalisty ds sprzedaży, niestety nie wiadomo jakie warunki zatrudnienia zapewnia

gość

Słaba firma. Nierealne jest zarobienie chociażby średniej wypłaty.

lol

uwielbiam, super sklepik!

a ja lubię prezesa tej firmy :) super facet!!!!!

zniesmaczona

tragedia.

Aga

Zgadzam się z poprzedniczką. Kiedyś też tam pracowalam fakt ze wzgl. na problemy rodzinne tylko 3 m-ce ale gdybym mogła chciałabym tam wrócić. Szef w porządku, szczery czasami do bólu ale to dobrze. Polecenia i zasady jasne i konkretne. Ja polecam i nie narzekałam ani na warunki ani na płacę która była w terminie. Co bardzo wazne fajna ekipa i atmosfera pracy.

Zostaw opinię o BIUROWE.COM.PL s.c. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIUROWE.COM.PL s.c.