Namo Studio Mikołaj Zych

Twardorzeczka

Opinie o Namo Studio Mikołaj Zych

OrlavTech

Specjalista jakich mało, Google ma w jednym palcu. Dziękuję i pozdrawiam.

illes

Szczerze polecam ;)

Malando

Ja polecam Pana Mikołaja, wyczyścił mi wyniki wyszukiwania w Google napisane przez konkurencję.

aro

Na początku współpracy bardzo miły, człowiek bardzo wygadany. Jak przychodzi do zapłaty staje się bardzo niemiły, chamski. Po dzień dzisiejszy brak zapłaty. Jak moja przedmówczyni również NIE POLECAM!

marta jot

Ja miałam watpliwą przyjemność pracować dla pana Mikołaja Zycha, bylo to w lutym 2013, do dzis nie otrzymałam zapłaty (jest koniec sierpnia). Szczerze nie polecam!

Zostaw opinię o Namo Studio Mikołaj Zych - Twardorzeczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Namo Studio Mikołaj Zych