Namo Studio- Mikołaj Zych

Twardorzeczka

Namo Studio- Mikołaj Zych

Opinie o Namo Studio- Mikołaj Zych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anna

@były klient2, nie musisz pokazywać umów oraz rozmów z szefem firmy Namo Studio- Mikołaj Zych, lecz chciałam, abyś odpowiednio uargumentował swoją opinię. Piszesz o rzekomych oszustwach, dlatego chciałam, abyś przedstawił, czego one dotyczyły. Zatem sprecyzuj odpowiednio swój komentarz.

Anna

@były klient2, Twoja wypowiedź mogła być usunięta przez administrację z uwagi na to, iż wypowiedź mogła być niezgodna z regulaminem forum, który obowiązuje w tym wątku. Dlatego przez każdą opinią warto zapoznać się z jego brzmieniem https://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego nie polecasz pracy pracownikom, którzy zastanawiają się nad aplikacją do pracy w firmie Namo Studio- Mikołaj Zych? Jesteś byłym pracownikiem tej firmy i posiadasz rzetelne, potwierdzone informacje na ten temat? Opisz szczegółowo swoją wiedzę odnośnie firmy.

były klient2
@Anna 10.08.2018 08:52

Mam pokazać tutaj skany rozmowy z tym człowiekiem? dowody przelewów? umowę?

były klient2

Droga administracjo, dlaczego usuwacie negatywne opinie? Moja poprzednia wypowiedź była rzeczowa i zgodna z prawdą a mimo to została usunięta. Odnośnie oszustw szefa tej "firmy" to już będzie sprawa policji i nie mam obowiązku podawania szczegółów. Powtórzę się, drodzy potencjalni klienci jak i pracownicy pana powyżej, zastanówcie się 10 razy zanim zaczniecie współpracę z delikwentem, człowiek nie zrównoważony psychicznie, nie słowny, nie szanujący innych, nie płaci w terminie jak i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków jak i świadczonych usług. Szczerze przestrzegam

Anna

@były klient, czy możesz przybliżyć swoją współpracę z firmą Namo Studio- Mikołaj Zych? W ostatnim zdaniu wspomniałeś o tym, iż pracodawca oferuje nielegalne usługi. Jest to dosyć poważny zarzut względem tej firmy, dlatego proszę Cię o odpowiednią argumentację tego zarzutu. Opinie klientów również są ważne, dlatego zachęcam do sprecyzowania przedstawionych faktów.

Malando

Ja polecam Pana (usunięte przez administratora), wyczyścił mi wyniki wyszukiwania w Google napisane przez konkurencję.

a wrr
@Malando 02.10.2017 23:52

akurat takie rzeczy robi pierwszy lepszy informatyk za (usunięte przez administratora) zł...

Anna

@Boguś, co konkretnie masz na myśli? Możesz swój wpis rozwinąć i uzasadnić? Jak prezentuje się Twoje całe doświadczenie wynikające ze współpracy z Namo Studio- Mikołaj Zych? Na tym forum powinny się znajdować tylko konkretne i merytoryczne opinie o tej firmie pod kątem tego jakim jet pracodawcą i jakie warunki zatrudnienia oferuje na rozmowie kwalifikacyjnej.

przestroga
@Anna 13.06.2018 19:14

jakie rozmowy kwalifikacyjne? jaka praca? to jest firma kogucik, naciągacz i oszust.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Namo Studio- (usunięte przez administratora)? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

stara69

sam jesteś sobie winien, nie potrafisz czytać regulaminów usług online

OrlavTech

Specjalista jakich mało, Google ma w jednym palcu. Dziękuję i pozdrawiam.

illes

Szczerze polecam ;)

aro

Na początku współpracy bardzo miły, człowiek bardzo wygadany. Jak przychodzi do zapłaty staje się bardzo niemiły, chamski. Po dzień dzisiejszy brak zapłaty. Jak moja przedmówczyni również NIE POLECAM!

marta jot

Ja miałam watpliwą przyjemność pracować dla pana Mikołaja Zycha, bylo to w lutym 2013, do dzis nie otrzymałam zapłaty (jest koniec sierpnia). Szczerze nie polecam!

Zostaw opinię o Namo Studio- Mikołaj Zych - Twardorzeczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Namo Studio- Mikołaj Zych