Namo Studio- Mikołaj Zych

Twardorzeczka

Namo Studio- Mikołaj Zych
1 2

Opinie o Namo Studio- Mikołaj Zych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anna

@Boguś, co konkretnie masz na myśli? Możesz swój wpis rozwinąć i uzasadnić? Jak prezentuje się Twoje całe doświadczenie wynikające ze współpracy z Namo Studio- Mikołaj Zych? Na tym forum powinny się znajdować tylko konkretne i merytoryczne opinie o tej firmie pod kątem tego jakim jet pracodawcą i jakie warunki zatrudnienia oferuje na rozmowie kwalifikacyjnej.

Boguś

Oszust jak ich mało nie polecam

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Namo Studio- Mikołaj Zych? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

ponczi

Panie Mikołaju może by tak wolniej na tej obwodnicy Bielska ;-)

hałwa

Pozdrawiam mojego mentora i dziękuję za wszystko Panie Mikołaju

stara69

sam jesteś sobie winien, nie potrafisz czytać regulaminów usług online

krysteq

Namo jezdem twoim fanem

OrlavTech

Specjalista jakich mało, Google ma w jednym palcu. Dziękuję i pozdrawiam.

illes

Szczerze polecam ;)

Malando

Ja polecam Pana Mikołaja, wyczyścił mi wyniki wyszukiwania w Google napisane przez konkurencję.

aro

Na początku współpracy bardzo miły, człowiek bardzo wygadany. Jak przychodzi do zapłaty staje się bardzo niemiły, chamski. Po dzień dzisiejszy brak zapłaty. Jak moja przedmówczyni również NIE POLECAM!

marta jot

Ja miałam watpliwą przyjemność pracować dla pana Mikołaja Zycha, bylo to w lutym 2013, do dzis nie otrzymałam zapłaty (jest koniec sierpnia). Szczerze nie polecam!

Zostaw opinię o Namo Studio- Mikołaj Zych - Twardorzeczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Namo Studio- Mikołaj Zych