Arta Tech Paweł Horbaczewski

Adres: Rybacka 9, 53-656 Wrocław

NIP: 6112443556 REGON: 020922280

Arta Tech Paweł Horbaczewski

Opinie o Arta Tech Paweł Horbaczewski

RS
Zweryfikowany użytkownik

Spędziłem w tej firmie 15 miesięcy jako lider zespołu marketingowego. Nie poleciłbym mojemu najgorszemu wrogowi przyłączenia się do tego “festiwalu klaunów”. Aby upewnić się, że wszyscy potencjalni kandydaci, którzy rozważają zrobienie tego samego, podejmują właściwą decyzję - oto małe wprowadzenie do firmy i jej "wartości": Komunikacja - powszechnym jest nazywanie ludzi nieobecnych w pokoju idiotami lub kretynami. Wszystkich od pracowników do partnerów. Wiadomości e-mail zawierające przekleństwa przychodzą codziennie. Jest to rzeczywiście zalecane w firmie i za to dostaniesz “punkty” od kierownictwa. Obwinianie - pracownicy są pytani, co właściwie tam robią i sarkastycznie nazywane "ekspertami" i "guru". Jeśli ktoś nie jest obecny, to nadszedł czas, aby stwierdzić, że są winni temu, co nie idzie zgodnie z "oczekiwaniami". Niestety ta kultura też rozprzestrzenia się na pracowników. Wymyślanie kłamstw na temat innych jest taktyką, aby udowodnić, że zarządzanie jest zawsze najmądrzejsze. Nierealne oczekiwania z mentalnością "nie mamy budżetu". Prawdziwe tematy z lat 90. Firma korzysta z funduszy unijnych przy tym stwierdzenie, że Google jest ważny do sprzedaży w Internecie, wygląda jak misja niemożliwą do zrealizowania. Od kandydata oczekuje się, że zrobi on prawie wszystko, więc w razie potrzeby nawet zapakujesz towary, rozładujesz ciężarówkę i wykonasz działania administracyjne dla nowych pracowników. Jeśli spróbujesz powiedzieć "nie", zostaniesz obrażony osobiście. Nowe priorytety przychodzą każdego dnia ze zdziwieniem, że ten ostatni nie jest ukończony. Zarządzanie - odbywa się przez indywidualistę z oczywistymi osobistymi problemami i dyktującego kulturę firmy bez słowa od właściciela firmy. Nawet pomijając całkowity chaos w firmie pozostaje to jako pierwszy powód, dla którego ludzie odchodzą. Jego niekompetencję, przestarzałe myślenie i arogancję nie można z niczym porównać, co widziałem dotychczas. Praca z taką osobą nie powinna odpowiadać niczyjemu standardowi. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej łatwo tą osobę rozpoznać ???? Motywacja - najlepszymi umiejętnościami właściciela firmy jest zapewnienie atmosfery, w której nikt nie odważy się zapytać o podwyżkę. Ważne jest, aby co 2 tygodnie poinformować, że firma zbankrutuje, jeśli my ,jako pracownicy, nie zrobimy czegoś szybko. Całkowity brak przywództwa. Integracje, premie, korzyści są o lata świetlne od tej mentalności. Pracownicy, z wyjątkiem rodziny, są po prostu robakami, którym nie można ufać. Uznanie - pracownicy są wzywani podczas wakacji do wykonywania zadań. Jeśli dana osoba musi wziąć dzień wolny ze względu na stan zdrowia, normalne jest pytanie "czy możesz to przynajmniej zrobić to z domu". Jak tylko dana osoba zdecyduje się odejść z tej tragikomedii, to od razu przestaje się z nią kontaktować i okazuje się, że była niewłaściwą osoba do wykonania tej pracy. O każdym byłym pracowniku mówi się jako o błędzie w zatrudnieniu. Produkt jest niestety odbiciem tej firmy, a to, co słyszysz o udziale rynkowym firmy i sukcesie w wywiadzie, w większości to tylko historia. Plusy - inteligentne osoby w firmie, które odchodzą jak najszybciej. Lokalizacja jest dobra, a obok można znaleźć solidny kebab. Elastyczny czas pracy, ponieważ nikt nie wie, co robisz. Lista może trwać w nieskończoność, ale w podsumowując - jest to zakończenie kariery i należy tą firmę w miarę możliwości unikać.

Grzegorz

Każdy walczy o swoje i firma również. Kto potrafi swoimi argumentami przekonać ten wygrywa i tyle w temacie. Może nie potrafiłeś przekonać?

KS

(usunięte przez administratora) Niezmiennie, firmy do pracy nie polecam, ale jeśli ktoś musi, to najlepszą radą dla rekrutujących się będzie: "bądź wart miliony, ale proś o minimalną krajową" - umowę podsuną Ci pod nos jeszcze tego samego dnia. A potem cię zadręczą. [W tym miejscu zaznaczam, że te miliony to celowa hiperbola, bo ktoś mógłby nie zrozumieć i posądzić mnie o zarozumiałość. ;)]

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Arta Tech Paweł Horbaczewski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

e0987

Aplikując na stanowisko oraz będąc na rozmowie w biurze Arta Tech, niestety bardzo aroganckie i niekulturalne zachowanie oraz niefajny stosunek do kandydata sprawił, iż nigdy w życiu nie życzę komuś, aby wszedł w szeregi tej firmy. Szczególnie nie pozdrawiam jednego pana, który podczas rozmowy wszedł do salki, zadał jedno pytanie przerywając moją wypowiedź, a następnie obcesowo wyszedł - widać, że poziom kultury jest bardzo niski, a właściwie, to wcale jej nie ma. Bardzo mała firma, której jedynym benefitem dla pracownika jest kawa... Nie polecam.

xxx

jeden wielki minus

Kortney

Witam, pracował ktoś dla tej firmy, ma ktoś jakieś doświadczenia, którymi mógłby się podzielić?

Zostaw opinię o Arta Tech Paweł Horbaczewski - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arta Tech Paweł Horbaczewski