Arta Tech Paweł Horbaczewski

Adres: Rybacka 9, 53-656 Wrocław

NIP: 6112443556 REGON: 020922280

4 33 97 5 1

Opinie o Arta Tech Paweł Horbaczewski

Filtruj opinie po kryteriach:

denver

Każdy ocenia własną miarą. Ja chyba jednak najbardziej doceniam tę pracę za te warunki. Praca stabilna, nie boję się, że jutro będę musiał sprzątać swoje biurko. Umowa też na ludzkich warunkach, kruczków w niej próżno szukać.

Tart
@denver

ja nie narzekam na pracę w Arta Tech, warunki mi odpowiadają, jak się człowiek przyklada to wiadomo, ze nie musi się martwić o swoje jutro, dla takich osób jest to praca stabilna

<< ReadMe >>
Nazwa działu: Marketing

Spędziłem w tej firmie 15 miesięcy jako lider zespołu marketingowego. Nie poleciłbym mojemu najgorszemu wrogowi przyłączenia się do tego “festiwalu klaunów”. Aby upewnić się, że wszyscy potencjalni kandydaci, którzy rozważają zrobienie tego samego, podejmują właściwą decyzję - oto małe wprowadzenie do firmy i jej "wartości": Komunikacja - powszechnym jest nazywanie ludzi nieobecnych w pokoju idiotami lub kretynami. Wszystkich od pracowników do partnerów. Wiadomości e-mail zawierające przekleństwa przychodzą codziennie. Jest to rzeczywiście zalecane w firmie i za to dostaniesz “punkty” od kierownictwa. Obwinianie - pracownicy są pytani, co właściwie tam robią i sarkastycznie nazywane "ekspertami" i "guru". Jeśli ktoś nie jest obecny, to nadszedł czas, aby stwierdzić, że są winni temu, co nie idzie zgodnie z "oczekiwaniami". Niestety ta kultura też rozprzestrzenia się na pracowników. Wymyślanie kłamstw na temat innych jest taktyką, aby udowodnić, że zarządzanie jest zawsze najmądrzejsze. Nierealne oczekiwania z mentalnością "nie mamy budżetu". Prawdziwe tematy z lat 90. Firma korzysta z funduszy unijnych przy tym stwierdzenie, że Google jest ważny do sprzedaży w Internecie, wygląda jak misja niemożliwą do zrealizowania. Od kandydata oczekuje się, że zrobi on prawie wszystko, więc w razie potrzeby nawet zapakujesz towary, rozładujesz ciężarówkę i wykonasz działania administracyjne dla nowych pracowników. Jeśli spróbujesz powiedzieć "nie", zostaniesz obrażony osobiście. Nowe priorytety przychodzą każdego dnia ze zdziwieniem, że ten ostatni nie jest ukończony. Zarządzanie - odbywa się przez indywidualistę z oczywistymi osobistymi problemami i dyktującego kulturę firmy bez słowa od właściciela firmy. Nawet pomijając całkowity chaos w firmie pozostaje to jako pierwszy powód, dla którego ludzie odchodzą. Jego niekompetencję, przestarzałe myślenie i arogancję nie można z niczym porównać, co widziałem dotychczas. Praca z taką osobą nie powinna odpowiadać niczyjemu standardowi. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej łatwo tą osobę rozpoznać :) Motywacja - najlepszymi umiejętnościami właściciela firmy jest zapewnienie atmosfery, w której nikt nie odważy się zapytać o podwyżkę. Ważne jest, aby co 2 tygodnie poinformować, że firma zbankrutuje, jeśli my ,jako pracownicy, nie zrobimy czegoś szybko. Całkowity brak przywództwa. Integracje, premie, korzyści są o lata świetlne od tej mentalności. Pracownicy, z wyjątkiem rodziny, są po prostu robakami, którym nie można ufać. Uznanie - pracownicy są wzywani podczas wakacji do wykonywania zadań. Jeśli dana osoba musi wziąć dzień wolny ze względu na stan zdrowia, normalne jest pytanie "czy możesz to przynajmniej zrobić to z domu". Jak tylko dana osoba zdecyduje się odejść z tej tragikomedii, to od razu przestaje się z nią kontaktować i okazuje się, że była niewłaściwą osoba do wykonania tej pracy. O każdym byłym pracowniku mówi się jako o błędzie w zatrudnieniu. Produkt jest niestety odbiciem tej firmy, a to, co słyszysz o udziale rynkowym firmy i sukcesie w wywiadzie, w większości to tylko historia. Plusy - inteligentne osoby w firmie, które odchodzą jak najszybciej. Lokalizacja jest dobra, a obok można znaleźć solidny kebab. Elastyczny czas pracy, ponieważ nikt nie wie, co robisz. Lista może trwać w nieskończoność, ale w podsumowując - jest to zakończenie kariery i należy tą firmę w miarę możliwości unikać.

Tak11Nie6
bump
@<< ReadMe >>

bump

Re Rm
@<< ReadMe >>

Dzięki za prawdziwą i rzetelną opinię! Patrząc na inne opinie, to ta wygląda na prawdziwą, a reszta fałszywe. Widać, jakby firma sama je pisała.

Wypłata na czas
Nazwa działu: Handlowy

Jest to przykład określeń, których szczególnie należy unikać. Wygląda to tak jakby firma nie miała kompletnie nic do zaoferowania swojemu potencjalnemu pracownikowi i chwali się tym, że w ogóle wywiązuje się ze swojego obowiązku płacąc za wykonaną pracę.

Filip

Ja pracuje w Arta Tech i złego słowa nie powiem, praca w porządku, wystarczy, że wykonuje się swoje zadania i przełożeni niczego się nie czepiają.

Tak5Nie1
Browner
@Filip

ja dla mnie tez jest okej, mozna zarobić, co jest najwazniejsze, pracodawca jest wypłacalny

Krystian

Zaczynałem w firmie, była to moja pierwsza praca, jak na pierwszą jest w miarę w porządku, dla młodych, studentów polecam

Tak7Nie3
JSktr
@Krystian

podbną mam historię, była to moja pierwsza, z początkiem było trudno się przyzwyczaić, ale z czasem oswoiłem się i było ok.

@Krystian

Zdecydowanie lepiej zacząć w takiej pracy, niz np. na kasie czy przy wykladaniu towaru, w Arta Tech jest naprawdę całkiem ok.

Rekin
@Nick

to prawda, warunki w Arta Tech sa przyzwoite, co ważne wypłata zawsze równo z czasem. Praca jest stabilna

Swoj
@Krystian

wszędzie początku są trudne, ale jesli chodzi o Arta Tech to nie było aż tak źle, praca na dobrych warunkach, ja ze swojej strony mogę polecić :)

Niko

Firma zdecydowanie godna polecenia. Reguluje wszystko płatności w terminie.

Fab
@Niko

najwazniejsza jest wypłata, robisz swoje, wywiązujesz się z poleceń nic w tym trudnego, w Arta Tech naprawdę nie jest trudno, pracodawca godny polecenia

nie ma za co

o jezu, no zdania zawsze będą podzielone, więc po co ta dyskusja. Jak ktoś uważa pracę za spoko ok, jak nie też ok. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, więc na miejscu tych narzekających zmieniłabym coś w swoim życiu. Ja mam satysfakcję z tego co robię i nie marudzę innym nad uchem. Polecam

nekt

Warunki są dobre, praca jest stabilna no i fajna atmosfera, naprawdę nie rozumiem narzekania

użytkownik
@nekt

Potwierdzam i mam podobnie. Jakby każdy zajął się swoją pracą należycie myślę, że każdemu od razu zaczęło by się lepiej pracować. Co nie znaczy, że teraz jest źle, ale grunt to nastawienie i pozytywne myślenie.

fsdsd
@użytkownik

nic dodac, nic ujac ;) jak sie idzie do pracy z nastawieniem by nic nie robic to tak potem jest ;)

Adrian

zamiast dementowac wszystko z osobna, powiem krotko: dla mnie wszystko jest w porzadku, dobre pieniadze, mozliwosc rozwoju i tak dalej. Niczego wiecej nie oczekuje.

obrońca

Nikomu nie udało się dogodzić wszystkim pracownikom. Szkoda, że ludzie nie doceniają dobrego pracodawcy!

filofofka
@obrońca

Tak, to prawda. Moim zdaniem każdy powinien sie wypowiadać w swoim imieniu czy mu praca odpowiada czy nie. Dla mnie to proste, praca nie jest czymś, czego nie można zmienić, więc jeśli miałabym się męczyć, odeszłabym.

FiloZof
@filofofka

dobrze mówisz filofofko hahah, ale odsyłam do słownika hahah Poza tym się zgadzam, praca jest stabilna, a ludzie na siłę próbują sie doszukiwać wad, aby mieli czym narzekać. Niestety, robia to bezzasadnie

Tak2Nie

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Arta Tech Paweł Horbaczewski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

gosc
@Administrator

wystarczy być soba i odpowiadać na pytania, nie jest źle :)

lev
@gosc

wystarczy dobrze się zaprezentować, nie zawsze bycie sobą wychodzi na dobre, aczkolwiek w Arta Tech rekrutują bardzo miłe osoby, którzy są ludźmi :))

numbo
@Administrator

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, ale ja zawsze byłam zdania, że trzeba próbować, wiadomo? Może okażesz się bardzo sympatyczną osobą. Zależy jeszcze na jakie stanowisko rekrutujesz, ale raczej nie masz co szykować sobie odpowiedzi, gdzie się widzisz za 5 lat ;) powodzenia!

TonyQ

Według mnie nie ma powodów do narzekania. Ja akurat jestem zadowolony i tyle w temacie

Tak3Nie4
Arco
@TonyQ

Mam podobnie, wystarczy się tylko trochę przyłożyć i będzie się docenianym w pracy.

@TonyQ

Jak się komuś nie chce pracować to wszędzie będzie narzekał, praca w Arta Tech nie jest trudna, warunki są naprawdę przyzwoite , mi praca odpowiada

Paweł

Dużo można się nauczyć, kompetentne towarzystwo, zarobki też spoko. Jako takich wad się nie doszukałem.

Patryk

Mija mój 3 miesiąc i muszę przyznać, że jest nieźle. Dopiero tu zaczynam swoje doswiadczenie, ale biorac to pod uwage - placa niezle. Co wiecej, czuje ze sie tu duzo naucze ;) Plusem jest tez lokalizacja i swietny kebab obok :D

Bul
@Patryk

Mi również praca odpowiada, warunki są przyzwoite, nie ma jakiegoś nawału pracy, ze po pracy wszyscy są zmęczeni, wręcz przeciwnie, atmosfera sprawia, że wszyscy są doładowani pozytywną energią.

Reksio
@Bul

Potwierdzam, atmosfera jest bardzo fajna co sprawia, że aż chce się chodzić do pracy :)

alexx

dla mnie byla super atmosferka, no i zadnych problemow z wyplatami, a to najwazniejsze. Rzetelna firma ;)

Tak3Nie1
tyfus
@alexx

Z atmosferą to może różnie bywało, ale duży plus za sposób rozwiązywania problemów. bez zamiatania spraw pod dywan, wszystko dało się wspólnie ogarnąć. Dobry zespół.

Tak2Nie2
Maxx
@tyfus

dokładnie! raz pracowalem w pewnej firmie, w ktorej wszystko bylo zamiatane pod dywan, wszyscy chodzili z minami jakby byli na pogrzebie.. jesli chodzi o Arta Tech to takich sytuacji nie ma, wiadomo, ze kazdy ma rozny humor i raz mozna wstac lewą nogą, ale tak to mozna sie ze wszystkimi dogadac i zespol jest zgrany

Darek
@Maxx

Na szczescie w arta tech nic takiego sie nie dzieje, a pracuje juz dobrze ponad pol roku. Naprawde spoko zarobki, nie za duzo pracy i przyjemna atmosfera :)

Tak1Nie1
M

Czy ktoś w końcu usunie ten żenujący marketing szeptany?

Tak15Nie8
MM

Podbijam prośbę.

Tak7Nie4
Anonimka920
@M

Skąd myśl że to jakiś marketinG? Może po prostu niektórzy tu pracować... :/

Tak4Nie6
M
@Anonimka920

Niektórzy na pewno. Szczególnie wszystkie wcielenia dyrektora wykonawczego. :)

Tak4Nie6
MM
Nazwa działu: IT

Chyba szemrany.

Tak6Nie5
MMM
@Anonimka920

Ciotka kuzynki brata stryjecznego pracowała tutaj i potwierdza opinie “> 24.05.2019 13:28 oraz “KS 24.05.2019 14:24” ;-( A tak na serio, to droga firmo, skończcie dodawać te fałszywe opinie. Przecież to widać i aż kuje w oczy, jak propaganda w TVP. Serio. Ewidentnie widać, że te pozytywne i krótkie opinie piszą ciągle ta sama osoba. #Telenowela #FakeReviews #CrappyWOMM

Tygr

Praca nie jest zła, musze przyznac ze mialem zdecydowanie gorszych pracodawców, w Arta Tech mozna dogadać się z przełożonym, pracuje sie spokojnie, warunki sa okej.

TakNie2
@Tygr

Oczywiscie, ze warunki są okej, praca nie jest męcząca, zarobki dosc dobre i co wazne na wyplata na czas

muszka
@Nick

Widzę, że sami konkretni ludzie, no, ale nie mogę się nie zgodzić :)

Gość

Warunki w Arta Tech nie są złe, można dobrze zarobić, nie wykonując zbyt cięzkiej pracy.

prawdziwa opinia
@Gość

No kolego tu się z Tobą średnio zgodzę. Ok, może i można zarobić, ale nie płacą za nic nie robienie. Czasem obowiązków jest na głowie całkiem sporo, można się z tym wyrobić, ale trzeba być dobrze zorganizowanym. Chyba, że Ci chodziło o to, że fizycznie się nie zmęczysz. Jak dla mnie praca raczej wymagająca, lubię ją, ale nie ma czasu na nudę.

Nick

Polecam pracę, jeśli nawet nie macie doświadczenie to firma przeprowadza profesjonalne szkolenia, każdy sobie poradzi, wynagrodzenie też nie jest złe :))

Tak4Nie3
Wab
@Nick

potwierdzam, wyszkolili mnie bardzo dobrze, juz po jednym dniu wszystko umiałem, nadal pracuję i praca mi odpowiad.a

Gość

Praca bardzo stabilna, polecam wszystkim, zarówno osoby młode jak i starsze, jest to praca dla każdego. ;) Pracodawca godny polecenia.

Tomek
@Gość

pracowałem to byla moja pierwsza praca, polecam warunki byly dobre.

@Gość

Ja pracuję już 2 lata, praca mi odpowiada, atmosfera jest bardzo fajna, z miłą chęcią jeżdzę do pracy.

Potrewak

Praca nie jest zła, jasne warunki, wystarczy spełniać i nikt się nie czepia, wypłata na czas. Nie jest źle

Iza

Siostra pracuje już rok w Arta Tech, jest zadowolona, mówi, że atmosfera świetna i mnie namawia, ale nie wiem czy ja się nadaję, muszę przemyślec ;)

taka prawda

Zgadzam się. Wymagania w firmie są na prawdę wysokie, ale czy to źle. No jak ktoś już nie daje rady to na pewno, ale sam po sobie widzę, ze dzięki temu ja osobiście dużo zyskałam. W pracy trzeba umieć sobie radzić, rozwiązywać problemu i pogłębiać swoją wiedzę. Nie robiłam tego dla pracodawcy tylko dla siebie. Tego co się musiałam nauczyć nikt mi nie zabierze.

Tak10Nie1
@taka prawda

Jest pewna różnica między rozwojem osobistym a liczbą zadań do wykonania przez jedną osobę, na jednym etacie. Tak samo, jest różnica pomiędzy nowoczesnym zarządzaniem a żadnym - polecam spróbować tego pierwszego!

Tak2Nie8
werty
@KS

Droga KS, życzymy ci wszystkiego dobrego, żebyś znalazła pracę idealną. Śledzenie przez ciebie komentarzy na tej stronie przez pół roku i wypisywanie się ze swoim hejtem implikuje stwierdzenie, że masz teraz dużo czasu i jeszcze więcej jadu. Spożytkuj ten czas na zajmowanie się swoim życiem. Powodzenia :)

Tak8Nie1
@werty

Ogrom żalu i zawodu, to by się zgadzało. Za życzenia dziękuję, nie mogę sobie wyobrazić lepszej pracy od tej, którą mam obecnie. Inne osoby, które już się z Wami pożegnały - również, z tego co wiem. (usunięte przez administratora) Miłej przeciętności!

Tak1Nie6
ile można
@KS

Więc proponuję, żebyś komentowała gowork swojej obecnej pracy.

Tak6Nie
@ile można

Bo? :D Śmiechu warte. Zalewacie tę stronę fejkowymi pochwałami o terminowych wypłatach - brawo, brawo, płacicie ludziom. No naprawdę, jest się czym chwalić. Sądząc po tym, że o Waszym czytniku nie słyszałam nic od kiedy odeszłam, pewnie niewiele więcej macie zajęć. :)

Tak1Nie3
Bartek_92

Dobra stawka i fajny zespół. Polecam, mi się tam dobrze pracowało.

TakNie6

@Bartek_92

warto dodać, że też całkiem dobre wynagrodzenie

Przypadkowy

alexx, tyfus, Cleo, Lora - czy tak podpisują się byli/obecni pracownicy tej firmy? Pozostawiam to pytanie do Waszej rozwagi. Interesowały mnie opinie nt. Arta Tech, ale tego festiwalu fake'owych postów po prostu nie da się czytać. Nie trudno odgadnąć, że jedyne prawdziwe komentarze to te, które są podpisane inicjałami oraz które zawierają unikalne detale nt. pracodawcy, które mogą być znane jedynie pracownikom. Nie wiem co tutaj poszło nie tak, ale ewidentnie sytuacja jest napięta.

Tak3Nie5
aletezpodpisujesiepseudonimami
@Przypadkowy

No nie wiem, mnie to nie zajezdza fakiem, nie lukrują ani nic z tych rzeczy. Sama podpisuje sie bardzo abstrakcyjnymi pseudonimami, a nie mam interesu żeby cos rekomendowac/krytykowac, wiec nie sugerowalabym sie takimi bzdetami. A o samej firmie sie nie wypowiem, bo tez tu jestem po to zeby sie czegos dowiedziec

Cleo

nie wierze, ze ktos moglby az tak zle odbierac prace. Rozumiem, nie wszyscy musza byc od razu zachwyceni, ale nie mozna sie niczego doszukać co rażąco by odbiegało od normy. Właściwie nic nie odbiega. Jest w porzadku, a nawet troche lepiej i tyle

Lora
@Cleo

Nie ktoś tylko konkurencja. Firma dobra, ale konkurencja też duża. Długo pracowałam i generalnie polecam

Michał

Polecam pracę w firmie Arta Tech. Ludzie fajni i pomocni, przede wszystkim wypłata na czasm co jest dużym plusem

Tak7Nie
próbuję zrozumieć
@Michał

Ja to myślę, ze niektórzy dramatyzują. Praca jak jest taka jest, ale nikt nie robi tego za darmo i nikt nie jest do tego zmuszany, więc co pozostało? Tylko użalać się nad sobą, jak ja nie lubię takich ludzi. Życie trzeba brać w swoje ręce. Gdybym ja się tak męczyłam w Arta to już dawno by mnie tu nie było, więc może n ie jest tak źle, a marudzenie to takie hobby?

znajomy

Każdy jakieś tam swoje zdanie zawsze ma i chyba nie ma firmy, gdzie wszyscy by latali zadowoleni, trochę nierealne. Arta nie wypada tak źle. A z resztą jak komuś nie pasuje to zawsze może szukać innej pracy, ja nie chciałbym się męczyć całe dnie w robocie, której nie cierpię i tylko chodzić i się żalić i narzekać. No bez sensu po prostu, przynajmniej ja tak uważam.

prosty fakt

Ewidentnie widać, że te negatywne opinie piszą ciągle te same osoby. Byli pracownicy, którzy nawet nie wiedzą jak jest obecnie, a wylewają swój żal. Chyba nie ma co nawet patrzeć na te opinie bo nie są nawet obiektywne i mają tylko firmie zaszkodzić. To mało uczciwe. Tym bardziej, że faktycznie jest dużo pracowników, którzy wcale nie uważają, że obowiązki ich przerastają. Tak to już jest, że ludzie są chętniejsi do dyskusji jak trzeba pluć jadem...

Tak6Nie
Nazwa działu: Marketing

(usunięte przez administratora) Pod początkowo atrakcyjną otoczką wolnej ręki, swobody działań i nieograniczanych możliwości kryje się całkowity brak organizacji, strategii i wizji, dokąd to wszystko właściwie zmierza. Wydaje się, że każdego dnia w zupełnie innym kierunku, który tylko czasami jest przedstawiany zespołowi. Powszechną taktyką jest zrzucanie winy(usunięte przez administratora) W niektórych "działach" pewnie pracuje się nawet przyjemnie, w niektórych - wnioskując z obserwacji - prawie w ogóle nie trzeba pracować. Nepotyzm wymusza pracę z osobami często pozbawionymi kompetencji lub motywacji (przy wymaganiu jakości rangi światowej), brakuje szkoleń - szczególnie wewnętrznych, rozwoju, podążania za dobrymi wzorcami. Zarządzanie polega na wrzaskach. W ramach motywacji, można liczyć na kawę i (no brawo, brawo!) terminowej wypłacie. Marketingowiec w tej firmie musi być specem od PPC, szeptanki (to jest szczególnie w cenie!), mediów społecznościowych, SEO, copywritingu, grafiki (web, DTP, fotomontaż itd.), filmu, projektowania stron, organizacji eventów, odpowiada też za e-commerce od A do Z, za opracowywanie raportów, obsługę klientów, pisanie briefów, strategię cenową, analizę konkurencji, a nawet za rekrutację nowych pracowników (a ściąganie kolejnych osób do takiej pracy nie jest niczym przyjemnym!). Jeśli nie jest w stanie sam ogarnąć tego wszystkiego, nie zna się na marketingu. Atmosfera bywa sympatyczna, wiele osób w tej firmie ma (miało? - sądząc po nowych komentarzach, w ostatnich miesiącach skład zmienił się kilkukrotnie) naprawdę wiele do zaoferowania, firma sama w sobie niestety - nic, poza terminowością wypłat, kawą i wodą. Nie ma mowy o żadnych formach motywowania, integracji, dodatkowych benefitach, podwyżkach, premiach, prowizjach. Tylko rosnąca ilość zadań per capita i codziennie zmieniające się priorytety, którym niewielki zespół i tak nie ma większych szans podołać. Podsumowując podkreślę, jak ogromnie nieważna jest w tej firmie jakość. Jakość obsługi, produkcji i relacji z pracownikami.(usunięte przez administratora) nie polecam.

Tak9Nie7

Zostaw opinię o Arta Tech Paweł Horbaczewski - Wrocław

Chcę opublikować: