counter
4 35 123 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.

Czy pracodawca Arta Tech Paweł Horbaczewski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

TakNie3
Henry

Dobry pracodawca, dobre zarobki i atmosfera tez okej, nic tylko polecić ;)

zibi
@Henry

Nic tylko potwierdzić ;) Dobra atmosfera jest ważna, motywuje to do pracy i nie zniechęca .

Dominika
@Henry

To fajnie, że macie dobrą atmosferę. A czy firma daje możliwości rozwoju swoim pracownikom? Są jakieś szkolenia?

B Nowy wpis
@Dominika

nie ma

Tak2Nie

Jak wygląda podstawa w Arta Tech Paweł Horbaczewski?

Elo Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli jesteś kobietą, dostaniesz absolutne minimum. Jeśli facetem, to pewnie nieźle zarobisz.

Tak2Nie2
daisy Nowy wpis
@Elo

O co chodzi z tymi kobietami? Znalazłam ich ogłoszenie i przed zaaplikowaniem postanowiłam jeszcze poczytać opinie o fimie. Można nieco rozwinąć ten wątek? Dlaczego uważasz, że kobiety dostają absolutne minimum?

Zdzicho_D

Poprzez RTV AGD kupiłem czytnik InkBOOK PRIDE HD. Działa max 8h (mam w domu drugi, identyczny, kupiony 2 tygodnie wcześniej w MM - działa nawet 21h). Zareklamowałem (rękojmia). Wadę udowodniłem zdjęciami wykresów rozładowania z obu czytników. Serwis producenta odrzucił reklamację a sklep odmówił wymiany. Sprawa trafi do sądu. Ale nigdy więcej InkBOOK'a i nigdy więcej RTV AGD.

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klosz

Praca dobra , ważne, że pieniądze na czas , nie jest trudno, nikt się nie czepia, że coś nie tak, mogę polecić Arta Tech.

Dominika
@Klosz

Super,a oprócz tego co wymieniłeś, są jeszcze jakieś korzyści z pracy w Arta Tech? Mam tutaj na myśli jakieś benefity/profity.

Wypłata na czas
Nazwa działu: Handlowy

Jest to przykład określeń, których szczególnie należy unikać. Wygląda to tak jakby firma nie miała kompletnie nic do zaoferowania swojemu potencjalnemu pracownikowi i chwali się tym, że w ogóle wywiązuje się ze swojego obowiązku płacąc za wykonaną pracę.

Tak11Nie
@Wypłata na czas

Przede wszystkim, przez cały czas istnienia tej firmy, nie pracowało tam prawdopodobnie tyle osób, co w tych komentarzach. :D

Tak4Nie
XD
@KS

Myślę, że po to służą niki. Pod kilkoma z nich może ukrywać się jedna osoba XD No ale ok. :D

Tak1Nie2
@XD

Mhmmm. Powiedziałabym, że nawet pod większością. :)

Tak3Nie
XD
@KS

No nie wiem czy komus by sie tak chciało.

Tak1Nie2
bobi

Ja ze swojej strony muszę przyznać, że jest to miejsce dla ludzi ambitnych. Można zajść daleko, ale nie bez starań. Firma naprawdę potrafi docenić dobrych pracowników.

Tak5Nie11
M

Tzn gdzie można zajść?

Tak13Nie
bobi
@bobi

Chodzi ogólnie o całokształt i jakość pracodawcy, warunki pracy są bardzo dobre, można zarobić bez jakiegoś dużego natłoku pracy.

Tak3Nie4
@bobi

Można zarobić, to prawda, moi koledzy o podobnych kompetencjach otrzymali szacunek i godną wypłatę, ja, raczej nieśmiała ale porządnie wykształcona kobieta - tylko część tego, co oni. :) Szacunku wcale.

omg

Miałem okazje pracować w podobnych tego firmach i różne cyrki sie działy. Arta Tech jeszcze nie jest takie złe. Może ludzie porównania nie mają.

Tak1Nie3
abitny
@omg

I tak zawsze będę zdania, że warto amemu się przekonać jak coś na prawdę wygląda. To oczywiste, że każdy może mieć inne zdanie, a poza tym stanowisk tam nie brakuje.

ambitna
@abitny

Jak stanowisk nie brakuje, to nie znaczy o firmie za dobrze. XD

Prawda

Atmosfere to tworzą ludzie więc tu to wiadomo, że nie każdemu musi odpowiadać, ale żeby jakaś kiepska była to nie zauważyłem

D

Każdemu odpowiada cos innego. Może z początku też miałam inne wyobrażenie o firmie, ale z czasem przywykłam i w sumie nie myślę o zmianie.

Inana
@D

Ja miałam podobnie, ale firma daje radę. Myslę, że taka pozycja dobrze wygląda w CV.

oscar
@Inana

nie oszukujmy się, ale kazdy mial w kazdej pracy ciężkie początki. Jesli chodzi o Arta Tech to musze przyznac, ze ja nawet szybko się wdrążyłem, pracuje juz pół roku i na razie nie planuje zmian

nvc
@D

Jesli chodzi o Arta Tech to akurat jest to dobry pracodawca , warunki są stabilne i zadowalające

<< ReadMe >>
Nazwa działu: Marketing

Spędziłem w tej firmie 15 miesięcy jako lider zespołu marketingowego. Nie poleciłbym mojemu najgorszemu wrogowi przyłączenia się do tego “festiwalu klaunów”. Aby upewnić się, że wszyscy potencjalni kandydaci, którzy rozważają zrobienie tego samego, podejmują właściwą decyzję - oto małe wprowadzenie do firmy i jej "wartości": Komunikacja - powszechnym jest nazywanie ludzi nieobecnych w pokoju idiotami lub kretynami. Wszystkich od pracowników do partnerów. Wiadomości e-mail zawierające przekleństwa przychodzą codziennie. Jest to rzeczywiście zalecane w firmie i za to dostaniesz “punkty” od kierownictwa. Obwinianie - pracownicy są pytani, co właściwie tam robią i sarkastycznie nazywane "ekspertami" i "guru". Jeśli ktoś nie jest obecny, to nadszedł czas, aby stwierdzić, że są winni temu, co nie idzie zgodnie z "oczekiwaniami". Niestety ta kultura też rozprzestrzenia się na pracowników. Wymyślanie kłamstw na temat innych jest taktyką, aby udowodnić, że zarządzanie jest zawsze najmądrzejsze. Nierealne oczekiwania z mentalnością "nie mamy budżetu". Prawdziwe tematy z lat 90. Firma korzysta z funduszy unijnych przy tym stwierdzenie, że Google jest ważny do sprzedaży w Internecie, wygląda jak misja niemożliwą do zrealizowania. Od kandydata oczekuje się, że zrobi on prawie wszystko, więc w razie potrzeby nawet zapakujesz towary, rozładujesz ciężarówkę i wykonasz działania administracyjne dla nowych pracowników. Jeśli spróbujesz powiedzieć "nie", zostaniesz obrażony osobiście. Nowe priorytety przychodzą każdego dnia ze zdziwieniem, że ten ostatni nie jest ukończony. Zarządzanie - odbywa się przez indywidualistę z oczywistymi osobistymi problemami i dyktującego kulturę firmy bez słowa od właściciela firmy. Nawet pomijając całkowity chaos w firmie pozostaje to jako pierwszy powód, dla którego ludzie odchodzą. Jego niekompetencję, przestarzałe myślenie i arogancję nie można z niczym porównać, co widziałem dotychczas. Praca z taką osobą nie powinna odpowiadać niczyjemu standardowi. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej łatwo tą osobę rozpoznać :) Motywacja - najlepszymi umiejętnościami właściciela firmy jest zapewnienie atmosfery, w której nikt nie odważy się zapytać o podwyżkę. Ważne jest, aby co 2 tygodnie poinformować, że firma zbankrutuje, jeśli my ,jako pracownicy, nie zrobimy czegoś szybko. Całkowity brak przywództwa. Integracje, premie, korzyści są o lata świetlne od tej mentalności. Pracownicy, z wyjątkiem rodziny, są po prostu robakami, którym nie można ufać. Uznanie - pracownicy są wzywani podczas wakacji do wykonywania zadań. Jeśli dana osoba musi wziąć dzień wolny ze względu na stan zdrowia, normalne jest pytanie "czy możesz to przynajmniej zrobić to z domu". Jak tylko dana osoba zdecyduje się odejść z tej tragikomedii, to od razu przestaje się z nią kontaktować i okazuje się, że była niewłaściwą osoba do wykonania tej pracy. O każdym byłym pracowniku mówi się jako o błędzie w zatrudnieniu. Produkt jest niestety odbiciem tej firmy, a to, co słyszysz o udziale rynkowym firmy i sukcesie w wywiadzie, w większości to tylko historia. Plusy - inteligentne osoby w firmie, które odchodzą jak najszybciej. Lokalizacja jest dobra, a obok można znaleźć solidny kebab. Elastyczny czas pracy, ponieważ nikt nie wie, co robisz. Lista może trwać w nieskończoność, ale w podsumowując - jest to zakończenie kariery i należy tą firmę w miarę możliwości unikać.

Tak22Nie7
bump
@<< ReadMe >>

bump

Tak6Nie
Re Rm
@<< ReadMe >>

Dzięki za prawdziwą i rzetelną opinię! Patrząc na inne opinie, to ta wygląda na prawdziwą, a reszta fałszywe. Widać, jakby firma sama je pisała.

Tak9Nie1
poirot
@Re Rm

A co to? Każdy nie może mieć swojego zdania? Może z tymi zachwytami to się nie zgodzę, ale przecież żeby było jakoś źle to bym nie powiedział, zależy jak na to spojrzeć

denver

Każdy ocenia własną miarą. Ja chyba jednak najbardziej doceniam tę pracę za te warunki. Praca stabilna, nie boję się, że jutro będę musiał sprzątać swoje biurko. Umowa też na ludzkich warunkach, kruczków w niej próżno szukać.

Tak1Nie1
Tart
@denver

ja nie narzekam na pracę w Arta Tech, warunki mi odpowiadają, jak się człowiek przyklada to wiadomo, ze nie musi się martwić o swoje jutro, dla takich osób jest to praca stabilna

Filip

Ja pracuje w Arta Tech i złego słowa nie powiem, praca w porządku, wystarczy, że wykonuje się swoje zadania i przełożeni niczego się nie czepiają.

Tak5Nie2
Browner
@Filip

ja dla mnie tez jest okej, mozna zarobić, co jest najwazniejsze, pracodawca jest wypłacalny

Krystian

Zaczynałem w firmie, była to moja pierwsza praca, jak na pierwszą jest w miarę w porządku, dla młodych, studentów polecam

Tak7Nie4
JSktr
@Krystian

podbną mam historię, była to moja pierwsza, z początkiem było trudno się przyzwyczaić, ale z czasem oswoiłem się i było ok.

Nick
@Krystian

Zdecydowanie lepiej zacząć w takiej pracy, niz np. na kasie czy przy wykladaniu towaru, w Arta Tech jest naprawdę całkiem ok.

Rekin
@Nick

to prawda, warunki w Arta Tech sa przyzwoite, co ważne wypłata zawsze równo z czasem. Praca jest stabilna

Swoj
@Krystian

wszędzie początku są trudne, ale jesli chodzi o Arta Tech to nie było aż tak źle, praca na dobrych warunkach, ja ze swojej strony mogę polecić :)

Niko

Firma zdecydowanie godna polecenia. Reguluje wszystko płatności w terminie.

Fab
@Niko

najwazniejsza jest wypłata, robisz swoje, wywiązujesz się z poleceń nic w tym trudnego, w Arta Tech naprawdę nie jest trudno, pracodawca godny polecenia

nie ma za co

o jezu, no zdania zawsze będą podzielone, więc po co ta dyskusja. Jak ktoś uważa pracę za spoko ok, jak nie też ok. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, więc na miejscu tych narzekających zmieniłabym coś w swoim życiu. Ja mam satysfakcję z tego co robię i nie marudzę innym nad uchem. Polecam

nekt

Warunki są dobre, praca jest stabilna no i fajna atmosfera, naprawdę nie rozumiem narzekania

Tak3Nie1
użytkownik
@nekt

Potwierdzam i mam podobnie. Jakby każdy zajął się swoją pracą należycie myślę, że każdemu od razu zaczęło by się lepiej pracować. Co nie znaczy, że teraz jest źle, ale grunt to nastawienie i pozytywne myślenie.

fsdsd
@użytkownik

nic dodac, nic ujac ;) jak sie idzie do pracy z nastawieniem by nic nie robic to tak potem jest ;)

Adrian

zamiast dementowac wszystko z osobna, powiem krotko: dla mnie wszystko jest w porzadku, dobre pieniadze, mozliwosc rozwoju i tak dalej. Niczego wiecej nie oczekuje.

obrońca

Nikomu nie udało się dogodzić wszystkim pracownikom. Szkoda, że ludzie nie doceniają dobrego pracodawcy!

filofofka
@obrońca

Tak, to prawda. Moim zdaniem każdy powinien sie wypowiadać w swoim imieniu czy mu praca odpowiada czy nie. Dla mnie to proste, praca nie jest czymś, czego nie można zmienić, więc jeśli miałabym się męczyć, odeszłabym.

FiloZof
@filofofka

dobrze mówisz filofofko hahah, ale odsyłam do słownika hahah Poza tym się zgadzam, praca jest stabilna, a ludzie na siłę próbują sie doszukiwać wad, aby mieli czym narzekać. Niestety, robia to bezzasadnie

Tak2Nie

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Arta Tech Paweł Horbaczewski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

gosc
@Administrator

wystarczy być soba i odpowiadać na pytania, nie jest źle :)

lev
@gosc

wystarczy dobrze się zaprezentować, nie zawsze bycie sobą wychodzi na dobre, aczkolwiek w Arta Tech rekrutują bardzo miłe osoby, którzy są ludźmi :))

numbo
@Administrator

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, ale ja zawsze byłam zdania, że trzeba próbować, wiadomo? Może okażesz się bardzo sympatyczną osobą. Zależy jeszcze na jakie stanowisko rekrutujesz, ale raczej nie masz co szykować sobie odpowiedzi, gdzie się widzisz za 5 lat ;) powodzenia!

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Arta Tech Paweł Horbaczewski - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arta Tech Paweł Horbaczewski
4/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rybacka 9