Zadora Garbarnia Załęcki Chrystian

Wacyn

Opinie o Zadora Garbarnia Załęcki Chrystian

Hello Kitty

To prawda - praca bez żadnej umowy- za to smród gwarantowany.

ewa

Nie polecam nikomu pracy w garbarni praca bardzo ciężka i w czarno bez zadnej umowy .NIE POLECAM

Polecam. Uczciwy pracodawca!

KKKKK

NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACY PRACA W CZARNO BEZ ZADNRJ UMOWY

Ktoś
@KKKKK 02.01.2017 17:21
NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACY PRACA W CZARNO BEZ ZADNRJ UMOWY

Naucz się pisać kolego!!!

GLFL

Szerokim łukiem od tej firmy. (usunięte przez administratora)maszyny, żadnej możliwości rozwoju pracownika.

Daniel

Super firma, praca w takiej firmie to czysta przyjemność. Polecam każdemu, kto się interesuje tym zawodem.

Arex

Mogę polecić tę firmę. Jest naprawdę dobra. Liczy się tutaj perfekcja i jakość wykonania.

Luśka

Jak najbardziej polecam pracę w Garbarni Zadora. Pracodawca jest w porządku wobec pracowników. Praca jest przyjemna.

Zostaw opinię o Zadora Garbarnia Załęcki Chrystian - Wacyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zadora Garbarnia Załęcki Chrystian