Opinie o Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak w Łódź

Wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość S.C. Agata Klimczak Marcin Klimczak ? Czekamy na nowe opinie.

Anna Nowy wpis
@admin

Tą przychodnię mogę każdemu polecić. Leczę zwierzęta od kilkunastu lat tj psy i świnki morskie. Zawsze jest udzielona profesjonalna pomoc. Na jakiekolwiek pytania udzielona odpowiedź i jak potrzebna porada.

Krzyś
Klient

W PRZYCHODNI BYLEM 2 MIESIĄCE TEMU I TERAZ NA DNIACH. LEKARZE CO CHODZI O LECZENIE MOJEGO PSA TO PROFESJONALIŚCI, CO CHODZI O COVID NO CÓŻ... NIE RESPEKTUJE SIĘ NOSZENIA MASECZKI. NIE NOSI OBSLUGA, NIE NOSZĄ PACJENCI. MYŚLĘ O ZAWIADOMIENIU SANEPIDU... A SZKODA...

Beata Nowy wpis
@Krzyś

No nie spotkałam się z nie noszeniem maseczek,a jestem w przychodni często, noszą je wszyscy. A co do lekarzy,moim psinkiem,który był w bardzo złym stanie zajął się najpierw dr Turniak a teraz od dłuższego czasu dr Owczarek,nie będę się rozpisywać ale po prostu bardzo dziękuję,jestem wdzięczna.

Gabriela Nowy wpis
@Beata

Personel Przychodni Psia Kość powinien oczywiście zawsze nosić przy innych osobach maseczki. To nie podlega dyskusji. @Beata, według Ciebie nosi, co się chwali. A wiesz może, czy w tej przychodni zajmują się także leczeniem zwierząt nieco bardziej egzotycznych?

Beata Nowy wpis
@Gabriela

Nie mam pojęcia,ale wystarczy zadzwonić do kliniki, pozdrawiam.

Basia

Trzeba mieć ukończone studia w tym kierunku ?

Sebastian

Przestrzega Wszystkich i nie Polecam tej pseudo Kliniki. Moja kochana sunia była 2 razy na wizycie i jak by ci pseudo weterynarze sie poznali to może by żyła. Jak pojechałem do innej lecznicy i zostało zrobione RTG i Badania krwi to się okazało iż już jest rozlegała kardiomiopatia rozostrzeniowa, woda w pęcherzykach płucnych, przerost serca i ogromny stan zapalny. A oni mi wmawiali iz pies ma kaszel i dali antybiotyk na kolejnej wizycie to samo. Przez tą poradnie mój piesek odszedł za tęczowy most w dniu 15-03-2020. Dobrze, że mam wszystkie karty i wszystko bo jestem dobrej drodze oddania sprawy do sądu za zaniedbanie medyczne w stosunku do bezbronnego zwierzęcia, które nie powie co mój jest. Tak, że Was wszystkich przestrzegam 10 razy się zastanówcie za czym tam pójdziecie. Moja noga nigdy w życiu z rzadnym już zwierzęciem tam nie stanie . !!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier- operator wózka widłowego
Łódź
UNIQ LOGISTIC sp. z o.o. sp. j.
(168 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Joanna K.

absolutna kraina absurdów 2 tygodnie temu zgłosiłam się z chorym zwierzęciem do lekarza ponad 2 godziny czekałam w kolejce żeby wejść do gabinetu nie miałam ani karmy ani wody zwierzę jadło własne odchody z głodu, w dniu wczorajszym zgłosiłam się ponownie na kontrolę , po g.14 wykonałam telefon żeby upewnić się kto przyjmuje ,ponieważ chciałam ,żeby to był lekarz który badał zwierzę 2 tyg. wcześniej.Pan doktor był od 16 do 20.Za dwie 19 weszłam do pustej poradni i dowiedziałam się ,że doktor ma o 19 zapisanego pacjenta ,którego jeszcze nie było i nie może mnie przyjąć.Nie zaproponowano mi innej alternatywy , był inny lekarz ,który też mógł przyjąć zwierzę.Jest to przykre ,że w tej poradni są pacjenci równi i równiejsi a wszyscy płacą tak samo. Wielki kit za brak kompetencji pani rejestratorki ,a ciekawe co by było gdyby moje zwierzę potrzebowało pilnie pomocy, oczywiście ważniejszy jest ten potencjalnie zapisany pacjent.Pusta poradnia ,dwóch lekarzy i kompetentna pani rejestratorka, no czego chcieć więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak - Łódź

Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rojna 17
    91-142 Łódź
  • NIP: 9471910516 REGON: 473265404

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przychodnia Dla Zwierząt Psia Kość s.c. Agata Klimczak Marcin Klimczak