HELIO

Opinie o HELIO

Natalia

@klara to firma produkująca przetwory z bakalii. Więcej informacji na http://www.helio.pl/. Czy ktoś będzie aplikował na przedstawiciela handlowego w HELIO (http://www.helio.pl/wspolpraca/kariera/oferty-pracy/przedstawiciel-handlowy)? Pracodawca oferuje umowę o pracę, stały rejon działania, możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji, samochód służbowy, telefon komórkowy. To chyba dobre warunki pracy. Ktoś z Was się skusi?

klara

Hm to jest strona kina czy jakiejś innej firmy bo szukam w necie firmy o nazwie helio i znaleźć nie mogę. to jakaś pomyłka?

Liszka

Kolego i byłeś na rozmowie jak wrażniea. Bo ja byłem i mam mieszane udczucia. Pozdrawiam

Liszka

Kolego a kiedy masz rozmowy i na jaki teren aplikowałeś?

marjo

Tez jestem ciekawy co do warunków jaka atmosfera bo tez wybieram się na rozmowe jakby ktokolwiek wiedział będę wdzieczny

Liszka

Kolego nie znasz warunków itp. Bo własnie się wybieram na rozmowy. Dziękuje

Liszka

Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie warunki atmosfera narzędzia itp. Pozdrawiam

Zostaw opinię o HELIO - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HELIO