HELIO

Toruń

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

HELIO
0 0 6 1

Opinie o HELIO

Natalia

@klara to firma produkująca przetwory z bakalii. Więcej informacji na http://www.helio.pl/. Czy ktoś będzie aplikował na przedstawiciela handlowego w HELIO (http://www.helio.pl/wspolpraca/kariera/oferty-pracy/przedstawiciel-handlowy)? Pracodawca oferuje umowę o pracę, stały rejon działania, możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji, samochód służbowy, telefon komórkowy. To chyba dobre warunki pracy. Ktoś z Was się skusi?

klara

Hm to jest strona kina czy jakiejś innej firmy bo szukam w necie firmy o nazwie helio i znaleźć nie mogę. to jakaś pomyłka?

Liszka

Kolego i byłeś na rozmowie jak wrażniea. Bo ja byłem i mam mieszane udczucia. Pozdrawiam

Liszka

Kolego a kiedy masz rozmowy i na jaki teren aplikowałeś?

marjo

Tez jestem ciekawy co do warunków jaka atmosfera bo tez wybieram się na rozmowe jakby ktokolwiek wiedział będę wdzieczny

Liszka

Kolego nie znasz warunków itp. Bo własnie się wybieram na rozmowy. Dziękuje

Liszka

Mam pytanie jak wygląda praca w tej firmie warunki atmosfera narzędzia itp. Pozdrawiam

Zostaw opinię o HELIO - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HELIO