Opinie o Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar w Zabrze

Rozczrowany

A na mnie to szkolenie z wózków nie zrobiło żadnego ale to żadnego wrażenia. Ten młodziutki chlopaszek a bardziej jakieś wyrośnięte dziecko żadnego nie miał przełożenia nad ludzmi na tym szkoleniu opowiadał tak jak wyrośnięte dziecko, żadnej prezencji w sobie zachowania. Nic nie wyniosłem z tego kurs, fakt egzamin zdałem ale tylko mojemu doświadczeniu, wiedzy ale nie na pewno po tym szkoleniu.

Żurawie
@kursant

A ja przeciwnie byłem na konserwacji hdesach i jestem zadowolony wydawalo mi się że jak już tyle lat pracuje na tym. Sprzęcie to już dużo wiem a tutaj ten pan jak dla. Mnie dużo mnie uświadomił i dowiedziałem się dodatkowych rzeczy o których człowiek nie zdaje sobie sprawy. Może jest dużo tego materiału omawianego ale fakt ten człowiek nie czytał nam z książki omawiane było wszystko tak z marszu może to wynika z jego już lat pracy pytania też takie konkretne dość ułożone skomplikowane ale polecam????

ster sal

nie polacam naciagaja klientów

Dźwigi
@ster sal

A ja polecam, robilem u kich w Listopadzie dźwigi budowlane i przyznam że całkiem dobrze poprowadzone trochę dużo materiału technicznego do przerobienia na dwa dni ale spoko egzami zdany.

ster sal

nie polacam naciagaja klientów

Dźwigi Nowy wpis
@ster sal

Rozczrowany

OSZ Omega
@Rozczrowany

Szanowny Panie Rozczarowany, W odpowiedzi na Pański komentarz pragnę Pana zapewnić o wysokich kompetencjach wszystkich naszych wykładowców. Prowadzący dokładają wszelkich starań aby każde szkolenie przebiegało w przystępny sposób ale też z naciskiem na merytoryczną stronę szkolenia. Zatrudniamy młodą kadrę, która dostosowuje tempo i poziom prowadzenia zajęć do uczestników obecnych na sali. W wyniku powyższych działań nasz Ośrodek może pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością czego Pan jest najlepszym dowodem. Dziękujemy za opinię i zapraszamy do skorzystania z pozostałych szkoleń. Pozdrawiam OSZ Omega

podest
@Rozczrowany

Słuchajcie no właśnie ja byłem na podestach teraz i faktycznie był taki młodziutki chłopak który tak naprawdę powiem wam że w życiu chyba nie miał nic wspólnego z podestami !! starał się coś tam powiedzieć ale nic z tego nie wychodziło, coś się tam jąkał opowiadał jakieś zdania wyczytane z książki, robił się czerwony, stresował się widać było jego zdenerwowanie ale naprawdę żadnej konkretnej wiedzy praktycznej przekazania informacji taka czysta płaska informacja powierzchowna. Szkoda że taka firma zatrudnia takich ludzi bez doświadczenia, książkę każdy może przeczytac i opowiadać ale my nie po to płacimy za kurs żeby tos nam opowiadał jakieś bzdety. Naprawdę WSTYD i szkoda tylko kasy.

Damian@Wykładowca Egzaminator Nowy wpis
@podest

Witam Odnosząc się do wykładowcy Pana Patryka Potockiego pragnę wyjaśnić kilka podstawowych kwestii 1. Fakt Pan Potocki jest młodym człowiekiem po studiach z jednorocznym doświadczeniem wykładowcy więc za przeproszeniem ma prawo wyglądać młodo ... rozumiem iż jakby wyglądał jak ja z siwymi włosami byłby bardziej dla was do zniesienia natomiast w naszej firmie nie stosujemy dyskryminacji w tej materii, 2. Jeżeli chodzi o doświadczenie zawodowe na kursie to jego wiedza była całkowita i pełna jeżeli chodzi o przekazywanie wiedzy dotyczących wózków czy podestów ... czy były jakiekolwiek pytania na które wykładowca nie potrafił odpowiedzieć ? 3. na kursie przerabialiście wszystkie pytania egzaminacyjne z wytłumaczeniem wszystkich aspektów dotyczących danego pytania egzaminacyjnego ... więc skąd brak wiedzy ... praktycznej chyba że mieli Panowie na myśli czynności konserwacyjne danego urządzenia 4. za przeproszeniem każdy kierowca samochodu osobowego po 1h jest w stanie opanować jazdę zarówno wózkiem widłowym jak i podestem czy HDS i nie potrzeba do tego specjalnych talentów od kursantów za wyjątkiem manualnych zdolności kierowania pojazdami/urządzeniami więc nie rozumiem zarzutów o brak doświadczenia zawodowego 5. nie wiem gdzie Państwo "wykładacie" ale jeszcze nie słyszałem w swojej karierze aby wykładowcą kiedykolwiek i w jakimkolwiek Ośrodku został kierowca wózka widłowego jeżdżącego na hali przemysłowej czy tez operator HDSa który jeździ po śląsku i rozwozi materiały budowlane czy tez przysłowiowy elektryk wykonujący manewry po hali i wieszający lampy na magazynie z podestu nożycowego ... nie wiem też ilu z nich miałoby wykształcenie pedagogiczne i techniczne wyższe a takie ma Pan Patryk 6. jeżeli zaś chodzi o wiedzę praktyczną na urządzeniach to pomylili Państwo kursy gdyż część praktyczna do OBSŁUGI urządzeń polega na podstawowej wiedzy dotyczących urządzeń UTB którą to wykładowca przekazuje podczas kursu natomiast już głębsza wiedza techniczna dotycząca urządzeń jest przekazywana na kursach dla KONSERWATORÓW gdzie faktycznie doświadczenia zawodowe w tym zakresie jest potrzebne o wiele większe lecz to są kursy dla Konserwatorów a nie obsługi na które serdecznie zapraszamy 7. z grzeczności nie odpowiem na zarzut (zaczerwienienia itp.) ponieważ z przykrością stwierdzam iż zawsze co jakiś czas znajduje się Kursant tak zwany wszystko wiedzący lepiej od wykładowcy i tu postaramy się dopilnować aby Pan Patryk Potocki był wobec takich kursantów bardziej asertywny Z pozdrowieniami Damian Cieślar natomiast do polemiki zapraszam telefonicznie 606-889-990 na pewno odpowiem na wszystkie wasze uwagi i zarzuty

kursant Nowy wpis
@Rozczrowany

a ja przeciwnie dobrze wspominam szkolenie z konserwacji suwnice, dobrze przeprowadzone konkretna dyskusja rozmowa żadne czytanie książki z projektora tylko konkretnie omawiane tematy z budowy co może być na egzaminie a tak naprawdę pozdrawiam wykładowcę takiego pana w okularach w średnim wieku :)

Żurawie Nowy wpis
@kursant

kursant

Jeśli chodzi o szkolenie z wózków - to mogę polecić, egzamin zdany bez większych problemów.

Rozczarowany

Spławianie i mydlenie oczu na porządku dziennym. Przez telefon Pani powiedziała że trzeba maila napisać w tej sprawie gdy tylko usłyszała ze mam GROUPON. Napisałem i co? Zero odzewu pomimo próśb o odpowiedź. Tylko czas stracony. Nie pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kursant

Powiem wam że ja byłem teraz w poniedziałek na szkoleniu z wózków i powiem że super szkolenie, jeżdżę na wózku ale dopiero teraz dowiedziałem się konkretnie po co są te zawory i jak to wszystko jest ułożone i złożone a powiem więcej że nawet nie wiedziałem że jest tam tyle zaworów. Fajna atmosfera na szkoleniu taki w średnim wieku mega gość co prowadził nie było pytań na które zawsze miał odpowiedź w ogóle można było zadawać pytania, rozmawiać. Podobało mi się to szkolenie podobało, ciekawe jak na egzaminie będzie. Polecam tą firmę i tego wykładowcę.

Marika

Jakie wykształcenie wymagana jest od szkoleniowców? Ile doświadczenia?

instruktor
@Marika

A jakie masz doświadczenie w szkoleniach, budowa maszyn, układy hydrauliczne, bhp? zajmowałaś się czymś podobnym?

wózki

Polecam ośrodek ja wczoraj byłem na zajęciach teoretycznych z wózków, zajęcia super podobało mi się pan wykładowca mariusz bardzo merytorycznie prowadził całe szkolenie a szczególnie budowę zabezpieczenia hydraulika, pomimo juz wielu lat jazdy na wózków to z tematu hydrauliki mechaniki wiele się dowiedziałem takich bardziej praktycznych rzeczy, zobaczymy teraz jak będzie na egzaminie. Polecam osrodek szkoleniowy i wykładowcę.

podesty
@wózki

A ja robiłem u nich kurs na podesty w październiku i całkiem spoko tak samo pan nam bardzo dobrze wyjaśniał opowiadał, była normalna dyskusja kto chciał to zadawał pytania pan nam odpowiadał i to nie było prowadzone przez niego takie szkolenie że to on jest ważny i koniec ale normalne na luzie szkolenie normalna dyskusja nie wściekał się jak to bywa na innych szkoleniach że ktoś zadaje za dużo pytań . według mnie bardzo dobrze poprowadzone, praktyka tak samo szybko i rzeczowo z tego co widziałem to chyba wszyscy zdali a grupa liczyła 14-15osób. polecam ten ośrodek

Honorata

Szukałam w sieci informacji na temat tego pracodawcy, ale niestety - bezskutecznie. Dlatego liczę na to, że to właśnie tu znajdzie się ktoś, kto posiada aktualne informacje o kondycji Omegi. Wiecie, czy są zainteresowani zatrudnianiem studentów?

Operator wózków spec.

Całkiem fajnie prowadzą kursy, i w miarę rzetelnie do tego podchodzą, szybkie przypomnienie 2 h przed egzaminem też jest spoko, polecam, robiłem u nich kilka kursów

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Omega S.C.Ośrodek Szkolenia Zawodowego Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar - Zabrze

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar?

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega s.c. Aleksandra Drożdżowicz Damian Cieślar
  • Św. Urbana 5 lok. C