Krysiak Andrzej Biuro Handlowo-Usługowe

Baranowo

Opinie o Krysiak Andrzej Biuro Handlowo-Usługowe

BigDay

Ta firma handluje częściami zamiennymi z "demontażu" a na stronie mają cennik jak za nowe. Fajnie tylko firma która się szanuje i uważa się za profesjonalną nie robi Przewałów na częściach zamiennych którymi handluje. Albo maja niekompetentny personel albo robią niezły przekręt na częściach zamiennych. Nie polecam!!!!!

Shrek

Idealne miejsce do pracy dla osób, które nie szanują siebie i swojego czasu. Pracodawca i kierownicy wykorzystują mniej asertywnych pracowników i dokładają im obowiązków, oraz zapewniają nadgodziny przez kilka miesięcy w roku. W pełni się zgadzam z opinią, że wynagrodzenia są nieadekwatne do wykonywanych obowiązków a zakulisowe rozgrywki są na porządku dziennym.

M.

Jak może dobrze funkcjonować firma, w której kierownictwo twierdzi, że ludzie bez studiów nie powinni nawet odbierać telefonów a autorka opinii sama nie skończyła edukacji na tym poziomie?

Fenix

Garstka osób z wiedzą i doświadczeniem robi wszystko aby uciec z tej firmy podobnie jak ja.Inwentura wykazuje mnóstwo błędów kierownictwa które są tuszowane. Na wyższych stanowiskach osoby bez kompetencji mimo, że czasu od ich zatrudnienia minęło sporo.Dobrych pracowników zmusza się do zwolnienia i wrabia we wspomniane wyżej afery.A winni są wybielani i kontynuują tzw pseudo-karierę. Jeśli wyrazi się swoje zdanie które nie spodoba się pani rządzącej prędzej czy później można liczyć na usunięcie-do którego doprowadza się wszelkimi możliwymi nawet zabronionymi środkami. Mobing nie obcy.

nie parczewski

Koniec roku i czas zamknąć ten okres. Patrząc z perspektywy czasu to była moja bardzo dobra decyzja, że To ja odszedłem z tej firmy. Bardzo się z tego cieszę, jedynie jest mi zal przyjaciół, którzy tam zostali. Myślę ze polityka osób prowadzących "teraz" firmę doprowadzi do tego,że się i oni zrezygnują. Niestety wciskanie kitu o siatce płac, że jest ciągle źle już nie działa. Nie dajmy się zwariować i nie dajmy sobie wciskać bzdur. Nowe szefostwo pozbawione doświadczenia i elementarnej wiedzy próbuje zrobić z pracowników koni do pracy, którzy mają tylko robić i absolutnie nie myśleć. A nawet niektórym seksafery nie przeszkadzają robić karierę. Ale to już nie moje piekiełko. Dzięki Bogu.

Bez układu
@nie parczewski 31.12.2015 13:57

Niestety muszę się zgodzić. Ale też szukam.

krzak

Bardzo fajne miejsce i bardzo fajni ludzie, życzliwi, pomocni, bezinteresowni. Ale jak to w korporacji.

gomez

Zgadzam się z opinią.Uczciwie i wiele lat tam pracowałem.Odszedłem sam bo nie mogłem znieść"zakulisowych rozgrywek".Mam sporo dobrych wspomnień-właściciel dbał o pracowników.Miał jednak czasem złych doradców... Generalnie,jedna z lepszych firm jak na nasze czasy.

życzliwy

Firma Krysiak sp. z o.o. jest niewątpliwie miejscem, gdzie warto rozpocząć swoją drogę zawodową - pracują tam ciągle ludzie (choć już coraz mniej liczni), od których można się wiele nauczyć i to właśnie oni są siłą tej organizacji. Niestety, zwłaszcza w ostatnim czasie, widać że firma przestaje być konkurencyjna i zaczyna tracić najlepszych Pracowników. Wynagrodzenia są nieadekwatne do wykonywanej pracy i nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywiście posiadanych kompetencjach, co skutkuje tym, że Pracownicy z wieloletnim stażem, bardzo zaangażowani i kompetentni są zmuszeni szukać pracy gdzieś indziej.

Zostaw opinię o Krysiak Andrzej Biuro Handlowo-Usługowe - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krysiak Andrzej Biuro Handlowo-Usługowe