Mrowino

Opinie o Szagma s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Szargan Zbigniew Szargan Krzysztof Przybylski

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Szagma S.C.? Jak tak, to dlaczego?

fajna atmosfera duze zarobki i zawsze wszystko na czas zadnych opoznien szefowie bardzo wyrozumiali pracuje w tej firmie i nie pozwole powiedziec zlego slowa polecam tego pracodawce

Margga

Oszusci zlodzieje i kretacze. Obiecuja zlote gory. Firma w szpoce a 4 pseudo prezesow.Masakra

nick
@Margga 25.06.2016 00:51

Kompletna bzdura jedna z najlepszych firm z którymi udało mi się współpracować.

Szukasz pracy?

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Szagma S.C. na naszym forum.

Zostaw opinię o Szagma s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Szargan Zbigniew Szargan Krzysztof Przybylski - Mrowino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szagma s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Szargan Zbigniew Szargan Krzysztof Przybylski