Szagma S.C.

Mrowino

Opinie o Szagma S.C.

fajna atmosfera duze zarobki i zawsze wszystko na czas zadnych opoznien szefowie bardzo wyrozumiali pracuje w tej firmie i nie pozwole powiedziec zlego slowa polecam tego pracodawce

Margga

Oszusci zlodzieje i kretacze. Obiecuja zlote gory. Firma w szpoce a 4 pseudo prezesow.Masakra

nick
@Margga 25.06.2016 00:51

Kompletna bzdura jedna z najlepszych firm z którymi udało mi się współpracować.

Wykorzystaj swoje doświadczenie i pomóż innym. Opowiedz o firmie Szagma S.C. na naszym forum.

Zostaw opinię o Szagma S.C. - Mrowino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szagma S.C.