Plecewice

Opinie o Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński

xyz

Można prosić więcej informacji na temat samej pracy w/w firmie, atmosferze,podejściu do pracowników itd ?? Z góry dzięki.

olo

w tym temacie powinni raczej wypowiadać się ludzie, którzy tam pracują, czy warto pracować, czy atmosfera jest w porządku czy szef jest normalnym człowiekiem. Czy wynagrodzenia są na czas, czy ludzie tam pracują za najniższą krajową itd.

Budnova-izolacje

Więc tak.Ponad 5 letnia współpraca z Tech-Met w zakresie dostaw dla mojej firmy elementów złącznych trwa do dziś i z czystym sumieniem jako właściciel przedsiębiorstwa mogę polecić Tech-Met.jako sumiennego partnera w biznesie. Bartłomiej Kowalski

Zostaw opinię o Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński - Plecewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw S.C. Paweł Jasiński Radosław Jasiński