Iwona Ogrodna F.H.U.P. Metmix

Opinie o Iwona Ogrodna F.H.U.P. Metmix

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak
 Opinia

Jestem zadowolony z podjęcia pracy w tym Zakładzie

Robotny1
 Opinia

Z tego co wiem to przyjęcia są na produkcje i chyba na handlowców bo zakład się rozbudowuje cały czas Stawki od 15 zł na rękę na produkcji Na handlowca nie wiem jakie stawki ale ludzie zadowoleni wiec chyba jest ok

Tak6Nie
xxxaaa
@Robotny1 28.03.2019 07:06

w jakich godzinach są zmiany ? to system 4 brygadowy?

rakoczy23
 Opinia

jak wygląda praca na magazynie? czy warto składać cv?

Uuaakkk
@rakoczy23 28.03.2019 17:40

Warto składać

Tak4Nie
rakoczy23
@Uuaakkk 01.04.2019 09:08

ile można zarobić na zakładzie bedąc osobą bardzo pracowita?

Klient
 Opinia

Ja tez daje plus za bardzo profesjonalną obsługę w branży granulatów z pcv. Oby tak dalej Panowie :)

robotnik
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Polecam.. Nie ma co nawet porównywać z sąsiednimi zakładami produkcyjnymi. Dobre stawki.

Tak6Nie
Maniutek

Tak tak tak :) si si :)

Tak4Nie1
tezeusz77
 Opinia

witam czy są może przyjęcia do metmix i czy warto aplikować cv? jaka stawka godzinowa?

Open

Jest ok

Tak7Nie
Masi
 Opinia

Gdzie złożyć CV by pracować na nowym zakładzie? Chodzi mi o operatora maszyn ale zależy mi by iść na nowy zakład Będę wdzięczny za pomoc

Tak8Nie
Robotny
 Opinia

Przynioslem Cv na pracownika produkcji w piątek 22.02 - wie ktoś po jakim czasie może być odpowiedz ? :/ zależy mi na pracy w tej firmie ale chciałbym wiedzieć czy odpowiadają do 7 dni czy powyżej - potrzebuje jak najszybciej zacząć prace

Tak10Nie
Robotny
@Robotny 25.02.2019 06:59

Dostałem prace - dzisiaj dzwonili i przychodzę od 04.03 tak że już nikt nie musi odpowiadać :) Pozdrawiam nowy zespół

Tak9Nie
szukampracy
 Opinia

Cześć, czy są jakieś rekrutacje, gdzie moge wysyłać CV ?

Tak11Nie
Piru
@szukampracy 14.02.2019 10:23

Najlepiej to dostarcz na firmę i zostaw na bramie u ochrony

Tak10Nie
Henryk waleń
 Opinia

Praca dobra System dwu zmianowy Wypłata zawsze na czas - a to ważne Zgrany zespół Mi się dobrze pracuje - robię 2 miesiąc

Tak17Nie
Pluto
 Opinia

Zjechałem z Austrii po dwóch latach Złożyłem CV Dostałem prace I jakby nie patrzeć to jest na prawdę dobrze Na dzień dobry dostałem 16 zł netto na rękę Jak na polskie warunki - jest ok :)

Tak22Nie1
Myszka
@Pluto 04.01.2019 22:08

Pluto zmień sobie karmę bo bzdury piszesz. Muszka Miki.

Tak4Nie2
Lokalny mr masyw
 Opinia

Prawda jest taka ze robota Jest dobra i płacą o wiele lepiej niż inne lokalne zakłady produkcyjne bo można lekko wyjść pod 4 tysie na rękę miesięcznie a wiem bo przerobiłem już trochę roboty . Zasada jest prosta jak pracujesz to zarobisz i to całkiem niezłe a jak walisz w kulki to wylecisz bo nikt za nikogo roboty nie będzie robił wiec nie narzekać chłopy tylko pracujemy

Tak31Nie
Huta
@Lokalny mr masyw 17.12.2018 08:39

Źarcik !8,25 zł na godż , kto tam zarabia ?moźe jeden na maszynie więc bez lipy , zarobią jak będą tyrać po !4, 15 godzin .

TakNie2

@Hehe 20.12.2018 19:50

Tylko. He he

Wronki gumowe dzwonki
@Huta 21.12.2018 20:40

Buj........ kałamaź pod okiem pamięta . wrócisz synku.

R
@Wronki gumowe dzwonki 22.12.2018 06:01

Huta wyliż pomidory jak ostatnio

Tak15Nie
Www
 Opinia

Najlepsze jest to ze niektórzy zapominają ze nikt w internecie nie jest anonimowy IP... login... wifi... Każdy zawsze zostawia jakiś ślad :) Pierwsze trzeba myśleć, a później działać lub stosować maść na ból d.py :):) Ewentualnie nie dziwić się ze są konsekwencje Pozdro :)

Tak26Nie
Spr
 Opinia

Merc - czytaj łysy - nie pierdziel Wywalili cię bo ci się robić nie chciało leniu Miejsce swe teza znać A robota nie jest zła

Tak28Nie
Merc
 Opinia

Witam , jak ktoś szuka atrakcji to ta firma jest idealna po 1, za dzień chorobowy 30 zł po 2 ,za urlop 50 zł dzień urlopowy po 3 , dwie listy obecności jedna od 8-16 droga 6-19 , i zatrudnienie ochroniarza po wyroku tendencje ,młodzi chłopcy i Ukraińcy bez umowy norma .Źyczę powodzenia.

Tak2Nie3
Maroo
 Opinia

Do @zainteresowany Z tego co ja słyszałem to przyjęcia maja ruszać z końcem grudnia lub początkiem stycznia ale nie wiem ile osób ani co i jak choć zainteresowanie duże - gdyby ktoś coś wiedział kiedy ruszają przyjęcia to proszę również o wpis Pozdrawiam

Tak30Nie
Leszek
@Maroo 13.11.2018 21:40

Wiesz na jakie stanowiska będą przyjmować pracowników i ile osób? Jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby starać się o zatrudnienie? Dużo osób pisze dobre opinie o firmie. Wiecie jaka jest atmosfera w pracy i czy można liczyć na premie? Na stronie http://metmix.com.pl/home-tworzywa/ nie ma żadnej wzmianki o rekrutacjach. Jeśli zaczną przyjmować pracowników napiszcie o tym na forum.

Zainteresowany
 Opinia

Firma buduje nową hale tworzyw w Jaworniku na strefie przemysłowej wie ktoś od kiedy będą przyjęcia ? Z tego co widziałem to prace są na finiszu a podobno chcą przyjąć na początek sporo osób bo i zakład wielki. Będę wdzięczny za info gdyż jestem zainteresowany

Tak27Nie
Plastico New Technology
 Opinia

Polecam Firmę Metmix Współpracuje z nimi w branży tworzyw od niedawna bo jakieś 8 miesięcy ale jestem bardzo zadowolony z tej współpracy - terminowe dostawy (czasami nawet extra szybkie na specjalne życzenie :) ) - jakoś materiałów ( świetnie) - obsługa klienta i podejście ( jestem zawsze mile zaskoczony) na duzyyyy PLUS + I co najważniejsze to niskie ceny surowców !!! Oby tak dalej :) :)

Tak29Nie

Obserwator lokalny
@Plastico New Technology 12.10.2018 00:18

Podejrzewam że owa firma "PlasticoNewTechnology" w ogóle nie istnieje...

Tak3Nie2

Polecam firmę - dobre zarobki

Tak33Nie

Byly pracownik
 Opinia

Wielka LIPA!jak szanujesz siebie to szukaj pracy gdzie indziej..to firma przelotowa non stop ogłoszenia o prace..ciagle coś nie pasuje i pretensje i naśmiewanie się..dramat za marne pieniadze

Tak10Nie2

Adi
 Opinia

Pracuje od jakiegoś czasu (1.5 miesiąca) na zakładzie tworzywa sztuczne i mogę polecić firmę jako na prawdę dobra. Co miałem obiecane na rozmowie o pracę to jest Ogólnie na +

Tak36Nie

Obserwator lokalny
 Opinia

Trochę dziwne te pozytywne opinie... w sumie niewiadomo co myśleć...

Tak3Nie2

Gabriela
 Opinia

@Pracownik, może mógłbyś dodać kilka informacji na temat zatrudnienia w firmie? Jesteś zadowolony z pracy? Jak oceniłbyś atmosferę i relacje miedzy pracownikami? Poleciłbyś tą firmę innym osobom poszukującym zatrudnienia?

Pracownik - 32 lata
 Opinia

Pracuje w firmie Metmix od miesiąca na produkcji i jest na prawdę spoko. Zarobki całkiem niezłe w porównaniu z innymi firmami Fajna atmosfera i ekipa Szefostwo też spoko Nowoczesne linie produkcyjne - a to ważne / brak awarii / luźna praca Nie wiem jak inni ale ja polecam :)

Tak42Nie

@Pracownik - 32 lata 28.03.2018 09:13

Spoko - ha ha ! i ta luźna praca..

Gabriela
 Opinia

@Tadeooo, dzięki za dodaną opinię. Widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. @Becia, dodałaś swój komentarz już jakich czas temu. Na jakim stanowisku pracujesz w biurze? Jakie kwalifikacje i wykształcenie musisz posiadać i jakie warunki pracy zaproponował Ci pracodawca? Czy firma oferuje szkolenia, premie lub pakiet socjalny? Piszesz, że firma jest otwarta na pracownika i można w niej awansować.To bardzo ważne informację dla osób poszukujących zatrudnienia.

@Gabriela 07.07.2018 19:53

Nie znam beci, rzadna tu taka nie robi

Tak6Nie2

Tadeooo
 Opinia

Dobra firma polecam sprzedaję do nich katalizatory od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony, zawsze fachowa i rzetelna wycena oraz szybka płatność. Oby więcej takich firm w naszym regionie

Tak33Nie

Opinia

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Tak2Nie

Zostaw opinię o Iwona Ogrodna F.H.U.P. Metmix - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwona Ogrodna F.H.U.P. Metmix

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.