Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna

Myślenice

Opinie o Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna

Becia

Pracuję w biurze od prawie roku i polecam - dobra firma w której można odnaleźć swoje miejsce i budować karierę

Dobra firma - spoko się pracuje - polecam

Pracownik - 32 lata

Pracuje w firmie Metmix od miesiąca na produkcji i jest na prawdę spoko. Zarobki całkiem niezłe w porównaniu z innymi firmami Fajna atmosfera i ekipa Szefostwo też spoko Nowoczesne linie produkcyjne - a to ważne / brak awarii / luźna praca Nie wiem jak inni ale ja polecam :)

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Rozmowa kwalifikacyjna- wrażenia bezcenne..

Właściciele firmy Metmix uważają siebie za najlepszych na rynku a nie jest to prawdą. Na pytanie o oczekiwane zarobki lepiej nie mówić że od 1600zł w górę bo spotka cie odpowiedź że stawka wystarczająca to 1000zł i tekst typu "no ale jak można nie wyżyć w tym kraju za 1000zł" natomiast 1600zł to już w ogóle najwyższe zarobki na świecie wg tych Państwa. Nie ważne że masz studia, wykształcenie i doświadczenie, gdyż w tej firmie nie należy ci się więcej niż 1000zł. W ogłoszeniu o pracę zapomnieli nadmienić, że do pracy w biurze chcą zatrudnić osobę bezrobotną, wiec mi (z uwagi na to że pracuję) zaproponowano że mam się zwolnić u obecnego pracodawcy i mam zarejestrować się jako osoba bezrobotna,następnie czekać cierpliwie, a oni mnie zatrudnią. Takie działanie mija się z rzeczywistością bo jedynie osoba naiwna skusi się na taką ofertę i jeszcze za tak marne pieniądze. Porażka, odradzam bo szkoda czasu na rozmowy o pracę w tej firmie.

METMIX
@Rozmowa kwalifikacyjna- wrażenia bezcenne.. 27.09.2017 20:38

Drogi Panie/Pani niestety nie możemy się zgodzić z przytoczonymi tutaj argumentami. Stawki w naszej firmie zaczynają się od 2000 tyś zł netto. Dodatkowo proszę zrozumieć iż w dzisiejszych czasach samo posiadanie papierka ze studiów nie oznacza, że ktoś posiada wymaganą wiedzę oraz doświadczenie. Ponadto pragnę zaznaczyć iż nie realne jest stwierdzenie iż 1000 zł jest wystarczającą stawką - nie stosujemy takich standardów i nikt u nas tak mało nie zarabia :) Być może nie mieli Państwo wystarczających kwalifikacji oraz doświadczenia potrzebnego do pracy u nas. Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów oraz przemyślanych postów w sieci bo żyjemy w takich czasach, że nikt nie jest anonimowy :)

JJi

Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej również nie miałem najlepszego zdania o tej firmie i o szefostwie. Kompletny brak profesjonalizmu i szukanie sposobu na uczknięcię choćby złotówki na kadrze. Dało się wyczuć w rozmowie przekonanie rekrutyjącego o swojej wyższości i nieomylności. Zatrudnianie osób ze statusem bezrobotnego, kiepskie proponowane warunki. Zawiodłem się bo firma na prawdę sprawia wrażenie profesjonalnej. Niestety to co na zewnątrz wydaje się piękne zazwyczaj kryje w środku zupełnie co innego... Polecam omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna