Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna

Myślenice

Opinie o Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna

JJi

Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej również nie miałem najlepszego zdania o tej firmie i o szefostwie. Kompletny brak profesjonalizmu i szukanie sposobu na uczknięcię choćby złotówki na kadrze. Dało się wyczuć w rozmowie przekonanie rekrutyjącego o swojej wyższości i nieomylności. Zatrudnianie osób ze statusem bezrobotnego, kiepskie proponowane warunki. Zawiodłem się bo firma na prawdę sprawia wrażenie profesjonalnej. Niestety to co na zewnątrz wydaje się piękne zazwyczaj kryje w środku zupełnie co innego... Polecam omijać szerokim łukiem.

Rozmowa kwalifikacyjna- wrażenia bezcenne..

Właściciele firmy Metmix uważają siebie za najlepszych na rynku a nie jest to prawdą. Na pytanie o oczekiwane zarobki lepiej nie mówić że od 1600zł w górę bo spotka cie odpowiedź że stawka wystarczająca to 1000zł i tekst typu "no ale jak można nie wyżyć w tym kraju za 1000zł" natomiast 1600zł to już w ogóle najwyższe zarobki na świecie wg tych Państwa. Nie ważne że masz studia, wykształcenie i doświadczenie, gdyż w tej firmie nie należy ci się więcej niż 1000zł. W ogłoszeniu o pracę zapomnieli nadmienić, że do pracy w biurze chcą zatrudnić osobę bezrobotną, wiec mi (z uwagi na to że pracuję) zaproponowano że mam się zwolnić u obecnego pracodawcy i mam zarejestrować się jako osoba bezrobotna,następnie czekać cierpliwie, a oni mnie zatrudnią. Takie działanie mija się z rzeczywistością bo jedynie osoba naiwna skusi się na taką ofertę i jeszcze za tak marne pieniądze. Porażka, odradzam bo szkoda czasu na rozmowy o pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metmix Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Iwona Ogrodna