Opinie o Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk w Raba Niżna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk w Raba Niżna

To nie ma znaczenia Nowy wpis

To jedyna firma w której spotkałem się z podziałem pracowników na lepszych-Z BIURA i gorszych -Z PRODUKCJI. To przykre i wymowne że robiąc kolację wigilijną z opłatkiem zaprosili na górę tylko WĄSKIE GRONO NAJBLIŻSZYCH pracowników, wyłączając z tego większą część załogi ciężko pracującej w różnych warunkach atmosferycznych.... Kim trzeba być żeby w dzisiejszych czasach w ten sposób podejmować decyzje w prężnie rozwijającej się firmie? TO WSTYD I ZENADA.....

wacolo Nowy wpis
@To nie ma znaczenia

A poza tą wigilią jak atmosfera w pracy kierownicy itp ?

Co się tu tak ograniczacie w słowach? Niech no ktoś porządnie opisze jak tu się pracuje, coby takie osoby jak ja wiedziały na co się piszą jak posyłają tam CV :D Widzę skrajnie różne opinie i nie wiem której mam wierzyć i co mam robić - uciekać gdzie pieprz rośnie bo wyzysk i tragedia czy spokojnie posyłać cv, bo wszystko w porządku? Liczę tym razem na wyczerpujące temat wypowiedzi! :)

nqw
@Marta

Trzeba przyjść i się samemu przekonać :)

Irena
@nqw

I Ty rozumiem już się przekonałeś? Pracowałeś u nich czy tylko się czaisz jak Marta? ;p Masz co do nich pozytywne nastawienie czy raczej obojętne?

nqw
@Irena

Na zakładzie panuje ład i spokój.Pracownicy raczej są zadowoleni z pracy. Szefostwo jest w porządku. Pełne ubezpieczenie, nie zalegają z wypłatami.

Zofia
@nqw

Ład to chodzi o organizację pracy czy też kwestie sanitarne i higieniczne?

Ogień!!!
@Marta

Firma dobrze prosperująca i rozwojowa . Jeśli chodzi o szefostwo, dbają o dobrą atmosfere w pracy i nasze bezpieczeństwo. Polecam z całego serca ???? ????????pracuje tam od 12 lat???? wbijajcie śmiało.

taki jeden Nowy wpis
@Marta

Średnio na jeża rozwój to tam jest dla (usunięte przez administratora) z rodziny i tyle reszta ma zap...ać na reszte. Kierownik bucowaty tragedia człowiek ludzie tam robią bo już z przyzwyczajenia młodzi jak znajdą coś innego to spadają robota na przeczekanie i tyle.

Mintaj Nowy wpis
@nqw

Jak można w dziejszych czasach pracować bez ubezpieczenia i nie dostawać wynagrodzenia na czas. Takie argumenty to mogła mieć firma w latach 2000-2005.

Udzielał się tu pracownik, który pracuje w firmie 12 lat, określił firmę rozwojową no i brzmi to wszystko pięknie ale jak to wygląda w praktyce? Mąż szuka czegoś na stałe a na stronie widzę że szukają stolarzy - na czym rozwój w firmie polega? Są jakieś awanse? stanowiskowe lub te dotyczące wynagrodzeń?

Kostek

Czy przez pandemię dużo zmieniło się w firmie? Jakieś zabezpieczenia sanitarne zostały wprowadzone?

Green
@Kostek

Jedyne co, to płyn do dezynfekcji a tak to po staremu :))

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Fraz

Praca jest ok i zarobki też nie są złe. Ogólnie polecam ;)

wacek

Tragedia wyzysk ciągle poganianie, problem z urlopami praca w tragicznych warunkach, ze ukraincy nawet uciekaja po miesiacu..

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk - Raba Niżna

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk?

Firma Handlowo Usługowa Andrew s.c. Krzysztof Kowalczyk Sławomir Kowalczyk
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 208
    34-730 Raba Niżna