Opinie o Bruno Tassi Sp. z o.o. w Zielona Góra Aleja Zjednoczenia 102

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bruno Tassi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bruno Tassi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bruno Tassi Sp. z o.o. w Zielona Góra Aleja Zjednoczenia 102

Zgadzam sie z tym jest totalny chaos i wszystko kończy się na obietnicach

Anonim - 2011-03-19 19:16:35Chłopaczku widze ze bardzo cenisz prace w (usunięte przez administratora). Widac ze praca ci odpowiada i cale zycie jej poswiecasz , brawo , wez jeszcze idz (usunięte przez administratora) zeby ci 27,50 premi nie zapomnial dac 10 hahahaha (usunięte przez administratora) Jakbym się nazywał (usunięte przez administratora) to bym tak nie szalał, bo cały magazyn się z Ciebie nabija. Zwolnił się bo myślał że dyrowi będzie na nim zależało i dostanie podwyżkę żeby został, a tu.. niespodzianka :) Okazało się że przełożonym jego zwolnienie było na rękę :) hahaha.(usunięte przez administratora) przecież my wiemy jak ty pracowałeś, pół twojej pracy to była ściema, ręce w kieszeni i chowanie się po kątach! Jakbym ja tam żądził, to bym dawno cię wykopał! Idź topić żale w Odrze!!

Widzisz kolego, a ja wiem kim jesteś (anonimie:)), wyleciałeś z tej pracy, bo zostałeś przyłapany na kradzieży, a do tego byłes zbyt głupi i leniwy, żeby umieć uszykować chociaz jedno zamówienie bez błedu, a jak na zamówieniu miałeś napisane karkówka, to wrzucałeś kurczaka. Niestety ze wzgledu na głupotę, bo kradzieży ci kierownik z dyrektorem nie udowodnił wyleciałeś z tej pracy, a teraz się mścisz! Każdy kto handluje z Bruno-Tassi wie, że oni nie sprzedaja boczków luzem, tylko w Mapie. A jak umyć boczek przez folię??? A co do porcji? Śmierdzacego mięsa się już nie odświeży Idioto, musieliby mieć wędzarnie, zeby cos z tym zrobić! Widzisz po twoich banialukach widac że za mądry nie jesteś więc co się dziwić ze tam był syf jak tam pracowaleś? Dobrych pracowników się trzyma, i wielu tu pracuje od poczatku i nie narzeka! Siedź nadal na bezrobociu i szukaj winnych swojego nieszcześcia

Ktos
@:)

Usowacie pracownikow ktorzy sa niewygodni dla was bo za duzo mowia a to co robicie na magazynie z miesem jest prawda handlujecie syfem rozmrazanym smierdzacym i napompowanym.

anonim - 2011-03-15 15:35:38Witam ... Jezeli chodzi o firme Bruno Tassi w Zielonej Górze , znam ja jak wlasna kieszen.Z tego co pamietam zawsze tam byl SYF... Kiedy szykowalo sie towar dla klientow , zawsze czegos brakowalo , albo bylo po terminie.Jezeli chodzi o Drob , czy mieso to przechodzilo ludzkie pojecie .Boczek ze skora czy bez skory zawsze sie przemywalo woda zeby nie smierdzial , a np.porcje rosolowe bralo sie i mylo pod prysznicem , oczywiscie w goracej wodzie... Jezeli chodzi o dyrektora czy kierownika to powinni obydwoje sprzatac po gieldzie samochodowej w niedziele.(usunięte przez administratora)do tej pory nie wiadomo jak zaliczyl szkole zawodowa , z takim IQ , jego liczenie naprawde zaskakuje , a ortografia hmmm sami wiecie :):). (usunięte przez administratora) za duzo ma na glowie , to przeciez swiatowej klasy dyrektor :P .Najbardziej mu sie (usunięte przez administratora)w mozgu kiedy przychodzi dzien wyplaty czy premi ...Pozdrawiam...PS . Chlopaki nie dajcie sie szkoda waszego zdrowia.(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bruno Tassi Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
klient

Fajnie sie czyta kogos kogo przy takiej swobodnej i lajtowej atmosferze zwolnili, pytanie czemu? :). Piszesz,

Kiedyś pracowałem tam na magazynie i powiem, że jeszcze świat o takiej firmie nie słyszał! Panuje totalna samowolka i to w całej firmie, (usunięte przez administratora)niczego nie ogarnia, wiec wystarczy zeby robota byla zrobiona, nikt z niczego nie jest rozliczany i wogole totalny lajt =] Na magazynie czesto sa straszne pustki, wiec na +/- 25 zamowien ktore kazdy magazynier musi zrobic po +/- 10 pozycji, czesto nie ma nawet polowy i to takich rzeczy jak (usunięte przez administratora) czy jakis chodliwy pasztet. Jezeli chodzi o czas, to pracuje sie po 5/6h jednak 8 trzeba odsiedziec, a zarobki, to 1500zl brutto podstawy i premia uznaniowa, wiec wychodzi od 1300 do 1600 w zaleznosci jak sie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bruno Tassi Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Bruno Tassi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruno Tassi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bruno Tassi Sp. z o.o.