Irving

Toruń

Opinie o Irving

mai
użytkownik zarejestrowany

skarbeńki słodkie, czy tek sklep z herbatą jeszcze istnieje?

eeeeeeee

Tragedia!!!!! nie szanuja pracowników nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polak

najwieksze dno, zero to o nich i tak wysoka nota. przez chwile mialem okazje, porazka jakich malo i rzenujaca pani [usunięte przez moderatora] bez rzadnych kompetencji menedżerskich... PS pani [usunięte przez moderatora] dziekuje za wypowiedzenie wreczone mi dzien po powrocie ze zwolnienia lekarskiego, naprawde zrobila mi pani wtedy najwieksza przysługe:)

czaj

WITAM WSZYSTKICH POTWIERDZAM OPINIE WYŻEJ. PRACOWAŁEM TU ,ZMIENNOŚC KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ JEST MASAKRYCZNA CIEKAWE CZY WŁAŚCICEL WIE CO TU SIE DZIEJE NIESTETY NIE A SZKODA BO POLECIAŁOBY JESZCZE PARE GŁÓW KTÓRE POWINNY POLECIEĆ JUŻ DAWNO NIE POLECAM

porażka

Praca w tej firmie to największa porażka w całym moim życiu. Nikomu nie polecam i trzymajcie się z daleka. Wszystko co wyżej napisane to 100% prawda. Piszę to żeby nikt kto chociaż trochę się ceni nie popełnił takiego błędu jak ja i nie podjął tam pracy. Nie dajcie się zwieść pięknym słowom na rozmowie i obietnicom to wszystko jedna wielka ściema tak samo jak ta firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ESENSJA KUPY

POPIERAM CIE KOLEGO BO TEŻ MIAŁEM NIESTETY PRZYJEMNOŚĆ TU PRACOWAĆ JEDEN WIELKI SZOK CO TU SIĘ DZIEJE ALE WINA JEST TU PO STRONIE PRZEŁOŻONYCH ( KIEROWNIKÓW PH) NIEKOMPETENTNI LUDZIE BEZ DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU CHAOS W FIRMIE STRASZNY I DZIĘKI TAKI LUDZIOM FIRMA UPADNIE. GDZIE MA OCZY WŁAŚCICIEL??????? NO I OCZYWIŚCIE SPRAWA SAMOCHODÓW FIRMOWYCH - JEŹDZISZ ZA WŁASNY KESH A ODDAJĄ JAK CHCĄ NIGDY FIRMA NIE ODZYSKA RENOMY ( JEŻELI W OGÓLE TAKA MIAŁA) JEŻELI NIE ZAINWESTUJE W LUDZI I ZATRUDNI KIEROWNIKÓW Z DOŚWIADCZENIEM A NIE [usunięte przez moderatora]..........

Zostaw opinię o Irving - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irving