Opinie o Global Business w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Business. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Global Business o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Business w Bydgoszcz

MrJ

Jak dla mnie atmosfera nawet dobra, dlatego nie przesadzajcie ;) najlepiej iść osobiście sprawdzić niż słuchać obcych ludzi na forum, którzy często zamiast szukać opinii bądź tez wydawać je a przede wszystkim obiektywnie, mszcza się i wyolbrzymiaja pewne rzeczy.. Także pozdrawiam tych mniej zawistnych dających rzetelne informacje!;)

Patri

Atmosfera straszna, można się psychicznie wykończyć!!!

Aga

Potwierdzam słowa Milki, szef Tomek ma jakieś problemy emocjonalne.

lola

Pracowałam 4 miesiące w tej firmie płaca 12 zł, ale atmosfera beznadziejna. Pani Manager traktuje ludzi z góry moim zdaniem pojęcia zielonego nie ma o zarządzaniu. Zachowuje się nie profesjonalnie, żeby nie powiedzieć głupio. W myśl zasady nie przekreślajmy ludzi, powinna zmienić swoje zachowanie wobec innych.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Business? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Magda

Firma liczy 2 osoby! Byłam na rozmowie, jakaś niewykwalifikowana panienka od rekrutacji, totalna porażka. Stawka 13zł to fikcja.

ktoś

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie w Bydgoszczy. Brak organizacji pracy, brak pomysłu na zarządzanie i sprzedaż, praca po omacku bez zasad i konsekwencji. Umowy o prace to mit w tej firmie zasady zatrudnienia i prowizje pod wielkim znakiem zapytania….

Milka

Odradzam pracę w tej firmie jako specjalista ds. rekrutacji. Będziesz zmuszony okłamywać kandydatów oferując gruszki na wierzbie i niezwykłe perspektywy rozwoju. Realne warunki są takie, że ludzie pracują za najniższą krajową, muszą wciskać klientom umowy...a o chorej atmosferze już nie wspomnę. Pan Tomasz właściciel to bardzo nieprzyjemny człowiek, cyniczny, z kompleksami, strasznie sztywny emocjonalnie i sztuczny. Mówię to wszystko z doświadczenia.

ano

Firma jest beznadziejna. Nieprofesjonalny kontakt właściciela z aplikującym o pracę. Strona firmy pozostawia wiele do życzenia, pełno pustych zakładek, szczególnie tam gdzie powinno być napisane coś odnośnie 'współpracy' czy 'kariery' w firmie. Stanowczo odradzam. Na olx ogłaszają się jako 'przedstawiciel handlowy' a oferta nie jest dokładnie sprecyzowana, przez co można wiele myśleć... potem się okazuje że z przedstawiciela robi się 'doradca handlowy' w call center. ODRADZAM.

JarząbekAKAJaszczomb

Rekrutuje i to jako jedyna osoba rekrutująca - wiem bo byłem na rozmowie ... W zasadzie to cały czas namawia Cię do podjęcia u niego pracy. Szkoda tylko że typ nie rozumie iż ludzie używający mózgu nie podejmą pracy na um. zleceniu na najniższej stawce krajowej plus marny prowizyjny ochłap heheh...

JarząbekAKAJaszczomb

ODRADZAM. W Bydzi nikt już nie chce tam pracować to właściciel (osobiście) jeździ do Torunia aby rekrutować naiwnych na pracowników. Spotyka się po kawiarniach okupując stoliki a nie zamawiając nawet głupiej kawy czy herbaty (o poczęstowaniu nią kandydata zapomnij). Facet wygląda jak bankier czy inny "VIP" z reklamy TV: dobry but, gajer, dobry telefon, drogi zegarek, modna fryzura itd ale pamiętajcie KRÓL JEST NAGI (skoro go na zamówienie nie stać pomimo że okupuje stolik w lokalu). Bardzo zarozumiały typ, opryskliwy, wyniosły proponuje najniższą krajową 1200zł. umowę śmieciówkę (zlecenie) i nikłe prowizje przy czym mało prawdopodobne do grubszej realizacji (praca telemarketera i wciskanie ludziom laptopa z internetem na umowe w orange). Przy dobrych lotach gdybyście dużo sprzedawali tego szajsu to może z 1900 zobaczycie finalnie z prowizjami. Jak dla mnie śmiech na sali żeby dojeżdżać i (usunięte przez administratora) na słuchawkach za taką marną kasę. Aha i typ od razu informuje że jak sprzedaż nie ten tego będzie to wypad hehehe. ODRADZAM SZKODA NERWÓW - ZDROWIEJ I ŁATWIEJ JEST NA BUDOWIE ZAROBIĆ TAKĄ "MEGA KASIORĘ" ;))

scooby
@JarząbekAKAJaszczomb

Żenujące jest to, że wypowiadasz się, a nie masz pojęcia o tym jak działa firma, jaki produkt jest sprzedawany i jakie uzyskiwane są rzeczywiście wyniki. Skąd np. informacja, że max to 1900zł. Pracowałeś w tej firmie człowieku? Jak ci się nie chce pracować, to przynajmniej nie pisz bzdur w sieci, bo obniżasz poziom.

JaSoN-X
@scooby

Tak się składa że ja pracowałem w GB i coś w tym co napisał Jaszczomb jest. Oznacza to że Scooby to jakiś lizus Tomasza G. Przezabawne :D

kreatywny

Hej, czy wiecie czy w Łodzi coś się dzieje z rekrutacją? Aplikowałem na Junior Accountant i do tej pory nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Ktoś jest w podobnej sytuacji?

luczak

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Global Business? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Logistics isn’t just systems, supply chains, and epic infrastructure. It’s a diverse team of individuals who... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5717336?keywords=&region=

v8

Witam, a jak wygląda realizacja usług dla klienta, czy ktoś wie?

Mirek

Te rekrutacje w ogóle fizycznie istnieją, bo na stronie Global Business nadal sa oferty pracy na oba stanowiska, troche mnie to niepokoi.

franc

@gregory, za to w zakładce oferty pracy Global Business ma oferty na stanowisko Doradca Klienta oraz Koordynator działu sprzedażowego, może to Cię zainteresuje.

ciekawski

Poszukują teraz Koordynatora czyli jak ktoś wyżej napisał (usunięte przez administratora) Może ktoś napisać coś więcej? tzn. czy jest sens składać cv, czy rotacja koordynatorów wygląda tak jak telemarketerów no i czy dobrze płacą? (usunięte przez administratora)

Szukasz stałej pracy? Jesteś dobry/a w tym co robisz? Szukasz spokoju i stabilizacji? Jeśli jesteś pewny/a, że zasługujesz na coś lepszego, przyślij cv i pochwal się swoimi dotychczasowymi wynikami. (usunięte przez administratora) Czekamy na Was!

.....

I słusznie :) Kara jest zbyt wygórowana to po pierwsze po drugie nie mogą cie zmusic abys przepracowala 3 miesiace grożąc kara. Ogolnie zdala od firm telemarketingowych...

Anonimka

A czemu zrezygnowalas? Ja rowniez wypowiedzialam umowe jakis czas temu i tez czekam na odzew...

Sądze, że nie ma sie czego bac jesli chodzi o ta niby kare umowna. Zasady firmy równiez nie naleza do najuczciwszych (kto pracowal ten wie) wiec "mamy haka na raka".

Zostaw merytoryczną opinię o Global Business - Bydgoszcz

Global Business
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.

Global Business