ING Lease

Toruń

Opinie o ING Lease

Piotr

Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Mam wrażenie, że dobrze się dzieje i nie ma potrzeby narzekania!

Zuzanna

Pracujesz w ING Lease? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach. Jakie są największe plusy pracy w firmie? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć jej pracownicy?

Filip

@eh czasami to pewnie nawet i więcej, przynajmniej ja tak słyszałem. ING Lease szuka właśnie specjalisty ds. realizacji usług w Warszawie. Trzeba mieć co prawda wyższe wykształcenie i 2 lata doświadczenia, ale gra warta świeczki.

Zostaw opinię o ING Lease - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Lease