Artcomfort

Gdańsk

Opinie o Artcomfort

Tomasz

Robota wykonana rzetelnie i terminowo. Polecam.

xxx

3 ostatnie opinie pisane przez właściciela/ pracowników, także się tym nie sugerujcie... Chcą sobie opinie podratować. Odradzam przez duże O.

Marcopolo

W gdańskim artcomfort jest ok. Można zdobyć spore doświadczenie i wysyłają na szkolenia. Atmosfera w zespole przyjazna. Wypłata na czas. Jest ok.

Gino

Jedna z najlepszych firmy wentylacyjnych w woj. pomorskim. Wysokowykwalifikowana kadra pracowników pracujących na najlepszym poziomie.

Gdańszczanie

Hej Warszawiaku chyba Ci się fora pomyliły, nie jesteśmy w Warszawce tylko w Gdańsku. Gdańska firma jest bardzo ok, atmosfera super, nie ma z nią żadnego problemu, kasa zawsze przychodzi na czas serdecznie polecam

Warszawiak

Właściciel firmy chciałby , żeby pracować za tzw. 1 grosza. Mówi jedno , a robi drugie . To drugie to negatywne . Niech Was biuro nie zmyli . I tak wynajęte.

Artcomfort w gdańsku daje możliwości szkoleń i rozwoju, zdobywanie doświadczenia. Atmosfera w firmie pozytywna.

xx2xx

Gdański artcomfort to najgorszy pracodawca jaka może być. Dobrze pisali inni - traktowanie ludzi jak g... to codzienność. Dla ludzi ambitnych, pracowitych odradzam, szkoda czasu, zdrowia i nerwów. O pracodawcy nie będę się wypowiadał, za dużo byłoby przymiotników. W gdańsku jest wiele firm działających w tej branży, a to jest najgorszy wybór jak możesz dokonać. Z zewnątrz wszystko ładnie pięknie. Popracujesz max 1 miesiąc i sam dojedziesz do takich wniosków.

wentoman

Kolego, w Warszawie to jest inna firma artcomfort, my tutaj mówimy o tej z Gdańska, - a opinia jest jaka jest, wiecej i więcej i więcej pracy, ludzi coraz mniej bo co lepsi odchodzą, niby miała być umowa o pracę a tu zonk... Ogólnie nie polecam - do młodych i ambitnych - szukajcie czegoś w większych firmach, chyba że już totalnie nie ma gdzie szukać, ale to na własne ryzyko

mass

Tam nie ma żadnych działów ;) nie warto,brak szacunku i do tego za grosze. To jest taki wyzysk ale z uśmiechem na twarzy ale Tobie nie będzie do śmiechu jak się napracujesz a nie zapłacą ci nadgodzin np.:)

Gość

Firma niepoważna... Traktuje potencjalnych kandydatów jak zło konieczne. Umawiają się na spotkanie, a jak człowiek tam już przyjdzie to nikt nie wie o co chodzi... Szkoda czasu i nerwów...

NIk

Firma udus pelny full. [usunięte przez moderatora] tyranie i brak szacunku

Zostaw opinię o Artcomfort - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artcomfort