Artcomfort
counter
2 20 25 5 1
Koronawirusa Nowy wpis
 Rekomendacja

Łatwy kontakt z właścicielem, pracownicy bez zarzutu, montaż wykonany szybko. Po montażu klimatyzacji wyszła mała usterka, która bez problemu została szybko usunięta. Polecam. Skorzystamy przy następnej inwestycji.

Ewa Nowy wpis

Minęło już kilka miesięcy od zakończonego montażu w moim biurze i wciąż nie mam zastrzeżeń. Firma wywiązała się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. 100% profesjonalizm. Polecam.

Tadeusz Nowy wpis

Firma została polecona przez inwestora. Pełen profesjonalizm od złożenia zapytania do realizacji. Bardzo trafne doradztwo wynikające z dużego doświadczenia i dobry kontakt z właścicielem firmy. Polecam

Paweł Nowy wpis

Najlepszym dowodem potwierdzającym dobrą pracę jest zadowolony klient. Pracownik dobrze wykonuje swoje obowiązki bo firma dba i ludzi.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Majki
Nazwa działu: Handlowy

Jestem bardzo zadowolony z montażu klimatyzacji i wentylacji pełen profesjonalizm i obsługa. Firma w 15 letnim doświadczeniem widać ze znają się na robocie. Szef przyjechał na odbiór , bardzo pozytywnym człowiek , wszystko wytłumaczył i został do siebie kontakt. Polecam firmę mają siedzibę w Gdańsku na Slowackiego.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Paweł

Bardzo dobre opinie o firmie przekładają się również na dobrą opinię o firmie jako pracodawcy!!

Marek M

Super firma, polecam :) Montaż klimy w sali konferencyjnej przebiegł bezproblemowo, wszystko w terminie.

Henryk

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje fachowców? Jakieś newsy o pracy?

Klemens

Szczerze polecam firmę ,doświadczona i miła kadra

Tak2Nie
Mateusz

Szczerze polecam. Montowali mi w domu dwie klimy i jestem mega zadowolony. Firma rzetelna, żadnych problemów z kontaktem ani pracownikami.

Tak1Nie

Jak wyglądają zarobki w Artcomfort? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Erwin

Mam nadzieję, że dobrze pracuje się w firmie. Mam zamiar aplikować.

TakNie1

Tomasz

Robota wykonana rzetelnie i terminowo. Polecam.

Tak1Nie1
xxx

3 ostatnie opinie pisane przez właściciela/ pracowników, także się tym nie sugerujcie... Chcą sobie opinie podratować. Odradzam przez duże O.

Tak6Nie
Marcopolo

W gdańskim artcomfort jest ok. Można zdobyć spore doświadczenie i wysyłają na szkolenia. Atmosfera w zespole przyjazna. Wypłata na czas. Jest ok.

Gino

Jedna z najlepszych firmy wentylacyjnych w woj. pomorskim. Wysokowykwalifikowana kadra pracowników pracujących na najlepszym poziomie.

Gdańszczanie

Hej Warszawiaku chyba Ci się fora pomyliły, nie jesteśmy w Warszawce tylko w Gdańsku. Gdańska firma jest bardzo ok, atmosfera super, nie ma z nią żadnego problemu, kasa zawsze przychodzi na czas serdecznie polecam

Warszawiak

Właściciel firmy chciałby , żeby pracować za tzw. 1 grosza. Mówi jedno , a robi drugie . To drugie to negatywne . Niech Was biuro nie zmyli . I tak wynajęte.

Tak4Nie

Artcomfort w gdańsku daje możliwości szkoleń i rozwoju, zdobywanie doświadczenia. Atmosfera w firmie pozytywna.

xx2xx

Gdański artcomfort to najgorszy pracodawca jaka może być. Dobrze pisali inni - traktowanie ludzi jak g... to codzienność. Dla ludzi ambitnych, pracowitych odradzam, szkoda czasu, zdrowia i nerwów. O pracodawcy nie będę się wypowiadał, za dużo byłoby przymiotników. W gdańsku jest wiele firm działających w tej branży, a to jest najgorszy wybór jak możesz dokonać. Z zewnątrz wszystko ładnie pięknie. Popracujesz max 1 miesiąc i sam dojedziesz do takich wniosków.

Tak5Nie
wentoman

Kolego, w Warszawie to jest inna firma artcomfort, my tutaj mówimy o tej z Gdańska, - a opinia jest jaka jest, wiecej i więcej i więcej pracy, ludzi coraz mniej bo co lepsi odchodzą, niby miała być umowa o pracę a tu zonk... Ogólnie nie polecam - do młodych i ambitnych - szukajcie czegoś w większych firmach, chyba że już totalnie nie ma gdzie szukać, ale to na własne ryzyko

mass

Tam nie ma żadnych działów ;) nie warto,brak szacunku i do tego za grosze. To jest taki wyzysk ale z uśmiechem na twarzy ale Tobie nie będzie do śmiechu jak się napracujesz a nie zapłacą ci nadgodzin np.:)

Tak6Nie

Gość

Firma niepoważna... Traktuje potencjalnych kandydatów jak zło konieczne. Umawiają się na spotkanie, a jak człowiek tam już przyjdzie to nikt nie wie o co chodzi... Szkoda czasu i nerwów...

Tak2Nie

NIk

Firma udus pelny full. [usunięte przez moderatora] tyranie i brak szacunku

Zostaw opinię o Artcomfort - Gdańsk

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Artcomfort