Chimera

Kraków

Opinie o Chimera

ksia2

praca bywa ciężka, jak to praca, z wypłatami nigdy nie ma problemów, godziny pracy można fajnie dostosować idealnie dla studentów, jedzenie jest pyszne i jest duży różnorodny wybór, atmosfera miła, a wnętrze piękne co naprawdę umila pracę :)

hmm

stres, znoszenie humorków szefa, który krzyczy na pracowników tragiczne warunki panujące na zapleczu, warunki w jakich spożywa się posiłki pozostawiają WIELE (!) do życzenia (jeżeli chcecie zjeść obiad w brudzie, syfie, nie siedząc nawet na krześle przy blacie/stole to jest to miejsce dla was i nie mówię tu o jedzeniu na stojąco, bo to by było wiele lepszą perspektywą). Nigdy już się tam nie pojawię, nawet jako klientka.

xxx

Podzielam zdanie większości, nie jest to przyjazne miejsce pracy. Wypłata była na czas, ale i tak nie polecam.

umowy

A jak jest z umowami u tego pana W.? Daje umowy czy na czarno?

Cały czas poszukują ludzi do pracy, ogłoszenia ukazują się praktycznie co parę dni.To o czymś świadczy.Jeśli praca jest dobra ludzie nie odchodzą i trudno sie do niej załapać. Najgorsze jest to,że te niby takie wspaniałe w rzeczywistości istnieja kosztem wyzysku. Dobrze aby klienci mieli świadomosć tego i unikali takich miejsc. Jedzenie rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia pod względem świeżości.

(usunięte przez administratora)- tyle w temacie. Szef to kawał buca któremu wydaje się, że prowadzi naprawdę wysokiej klasy restaurację. Szczerze odradzam pracę w tej knajpie jak i jedzenie które wcale nie jest takie świeże jak zapewniają.

Zgadzam się z każdym słowem poniżej, mam nadzieję, że nigdy już nie będę miała tak beznadziejnej pracy, za to na pewno będę ją koszmarnie wspominać do końca życia.

mona

ludzie, nie pakujcie się w to [usunięte przez moderatora]...będziecie wykorzystywani do cna....straciłam w tym bagnie czas i nerwy.Szef to [usunięte przez moderatora]..Potrafi zeszmacić nawet przy klientach..o wypłatę trzeba się prosić-to kiedy dadzą ci kasę zależy od dobrego humoru pani rozliczającej..Krótko mówiąc..ta cała romantyczna otoczka baru sałatkowego i restauracji to ułuda...tak naprawdę to prężnie działający obóz pracy w którym ludzie są wykorzystywani i [usunięte przez moderatora]..

Zostaw opinię o Chimera - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chimera