Kamil

Opinie o Kamil

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w kamil? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szczerze nie polecam pracowalem tam 4 lata nigdy wiecej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w kamil? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

izka

#Zen, wcale by mnie to nie zdziwiło. To chyba na tym głownie polega zatrudnienie, że pośrednik musi na tym zarobić co nie co. Tak właśnie wygląda biznes.

Zen

Na szkoleniu na wykrawacza szynki firma już podpada, pan Kazimierz jest okey na śniadanie zawsze coś załatwi ale Lukasz i jego sekretarka wredna myślą tylko o zwerbowaniu ludzi do Niemiec do pracy jak ktoś ma własne plany to już jest nielubiane. Pewnie od lepka mają z Niemiec płacone. W ostatni dzień zostaliśmy już rano wywaleni z hotelu który trudno tak nazwać bo warunki spartanskie. Wywalili nas bo już nowa grupa jechała. W ostatni dzień oczywiście do pracy, a po pracy tak naprawdę to nie było gdzie się umyć. Jak w Polsce już takie hamskie podejście, ironiczne i na rozkaz, oczywiście nie znoszą sprzeciwu,to odpowiedź sobie jak będzie w Niemczech.

Zen

Na szkoleniu na wykrywacza szynki firma już podpada, pan Kazimierz jest okey na śniadanie zawsze coś załatwi ale Lukasz i jego sekretarka wredna myślą tylko o zwerbowaniu ludzi do Niemiec do pracy jak ktoś ma własne plany to już jest nielubiane. Pewnie od lepka mają z Niemiec płacone. W ostatni dzień zostaliśmy już rano wywaleni z hotelu który trudno tak nazwać bo warunki spartanskie. Wywalili nas bo już nowa grupa jechała. W ostatni dzień oczywiście do pracy, a po pracy tak naprawdę to nie było gdzie się umyć. Jak w Polsce już takie hamskie podejście, ironiczne i na rozkaz, oczywiście nie znoszą sprzeciwu,to odpowiedź sobie jak będzie w Niemczech.

kangurzyca

A jaka jest sytuacja w Bremen jakie sa tam zarobki i jakie warumki mieszkaniowe.W poniedzialek mam jechac tam na pakowanie

pracownik już na swoim
@kangurzyca 10.02.2010 13:50

Bremen już nie ma. Kamil i Milex to chyba najwięksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robisz za 4,5-7E na godzinę.

kangurzyca

A jak sie przedstawia sytuacja w Bremen jakie sa tam warunki mieszkaniowe i jakie płace.W poniedziałek własnie tam jade

Zostaw opinię o Kamil - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamil