Opinie o PBI Administracja w Janów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PBI Administracja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBI Administracja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBI Administracja w Janów

kolejny anonim

W czasie rozmowy zastanawiałem się kogo szukają, proponując tak obraźliwą podstawę. Ja mam pracę, a stwierdzenie pani rozmówczyni, że \"taka podstawa, bo jest bezrobocie\" powaliło mnie i nie wiedziałem czy mam śmiać się czy płakać. W tym momencie wiedziałem dlaczego pracownicy odchodzą pragnąc lepszej pracy i przełożonego. Rozwój tej firmy rzeczywiście leży pod dużym znakiem zapytania, gdy TAKA REKRUTACJA i proponowane pieniądze. Mógłbym jeszcze więcej napisać o tym spotkaniu, ale jak mawiał Chmielnicki \"szkoda choworyty\". Znajomi jak im powiedziałem o stawce w tej firmie zaczęli się po prostu w głos ŚMIAĆ i nie mogli uwierzyć.

To jednym słowem dziadostwo i nie ma co się tam pchać. A jakie warunki przedstawiłeś na rozmowie, oczywiście oprócz tego co już napisałeś i to była ich propozycja, z resztą bardzo mocno żenująca.

anonim2

Jeśli chodzi o dział call center... nie dajcie się zwieść!!!!! Pracownicy przyjmowani są na umowę o dzieło za 1000-1200zł +znikome dodatki na okres gdy firma ma sezon tj. od ok. marca - lipca i wrzesień - grudzień! Potem mówimy dziękuję i na kolejny sezon szukamy nowych naiwnych... Teraz jak takie bezrobocie to pewnie stawka zeszła do 800:)

kolejny anonim

Rozmowa rekrutacyjna - jakoby jej w ogóle nie było - brak profesjonalizmu. Proponowane warunki są, przynajmniej jak dla mnie delikatnie mówiąc poniżej krytyki, ale oceńcie sami:- 1. PODSTAWA na stanowisko PH to 1 500 zł netto ponieważ \\\"obecnie jest duże bezrobocie\\\". 2. Premia od obrotu 7%. 3. Auto służbowe do użytku prywatnego (np. na dojazdy do pracy) MOŻE kiedyś, za pół roku, ale to do negocjacji, wnioskuję, że nigdy. Postawiłem swoje warunki - zapewne zostaną bez odpowiedzi. Wstępnie po przeczytaniu wcześniejszych wpisów zgodzę się z opiniami o tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBI Administracja się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

też tak uważam Pani dyr zarządzająca - kpina nazwę stanowiska chyba sam sobie wymyśliła żeby się dowartościować, zero profesjonalizmu jak kierować ludzmi, widać po rotacji pracowników, wiecznie kogoś rekrutują bo długo tam się nie da pracować,

Tylko w tej firmie dyrektor siedzi od 7-15 (fakt! jest punktualna!) w swoim pokoju, nie ma żadnych spotkań, zero telefonów z zewnątrz, siedzi.... i chyba z nudów wymyśla jak poddać kontroli coś, co już dawno jej spod tej kontroli uciekło:) Uśmiech przyklejony do twarzy 24h (czy panią mięśnie twarzy nie bolą?) No i cóż.... najbliższe współpracownice jednak mają rację.... brak kompetencji, uciekanie od ponoszenia konsekwencji, wszystkie obowiązki przełożone na pracowników, w razie czego tam należy szukać winy - zawsze można kogoś zwolnić, pretekst się znajdzie trzeba tylko czasu. Brak profesjonalnego podejścia do czegokolwiek. Panie Prezesie! widzisz i nie grzmisz?:)

Przerost formy nad trescia, Pani dyr (przez male d) chyba zaplanowala sobie ze doprowadzi PBI do ruiny-1,5 roku z 11 handlowcow - 5 !!!! Hallo! O czyms to swiadczy. Poza tym.... jesli nie dostaniesz czegos na papierze od razu zapomnij o tym, ze umowa ustna jest wiazaca! Generalnie rzecz biorac jesli chcesz skonczyc na kozetce u psychoanalityka - polecam! A... sa tez i tzw. [usunięte przez moderatora] .. :) Totalny brak szacunku do czlowieka, do jego pracy [usunięte przez moderatora] . A to wszystko pod haslem:\"ciesz sie ze pracujesz\" i \"uwazaj! bo stracisz prace!\" [usunięte przez moderatora] Bo niim dyrygowac, szkoda.... naprawde Firma ma potencjal.

nie kompetentny kierownik nie sprawiedliwie ocenia swoich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o PBI Administracja - Janów

PBI Administracja