FHU SUFLIDOWO

Teresin

Opinie o FHU SUFLIDOWO

Maxkolonko

Miejsce pracy omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się zupełnie inne. Firma rodem z innego świata, codziennie zmiany które zaczynają się od 10 godzin a kończą po wyrobieniu jaj czyli tak 12-14h dziennie. Dużo godzin, jednak magicznym trafem na końcu miesiąca każdy dzień roboczy wynosił 8 godzin a za przerobione nadgodziny dostawało się pare złoty Praca dla ludzi którzy już nie mają innego wyjścia, dla młodych rozpoczynających swoją ścieżkę zawodową nie polecam, zrazicie sie do życia bo ta firma to jest przeciwieństwo ogólnie przyjętych norm jakie powinny panować. Pracowałem tam krótko, przeniosłem się do innej firmy gdzie jest socjal, nadgodziny godnie wypłacane, wolne kiedy chce i ustalone godziny pracy i zero przekłamania. Właścicielom życzę rozumu, pieniądze to nie wszystko.

Hanna

@Koko, dlaczego uważasz, że praca w FHU SUFLIDOWO to dramat? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy zależne są od obejmowanego stanowiska. Co jest powodem negatywnego nastawienia do powyższej firmy? Czekamy na Twoją ocenę.

Koko

Dramat, nawet desperaci nie wytrzymują długo. Ukrainiec też popracował tydzień. Lepiej dziadować niż tam pracować. Bankowo wszędzie będzie lepiej, uczciwiej, przyzwoiciej.

Hanna

@Xxx, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłeś w pracy?

marketingowiec

Strasznie zła praca, brak aut firmowych. Gdy trzeba jechać coś załatwić, to musisz jechać swoim prywatnym autem, a oni ci jeszcze zrobią łaskę, że zapłacą 0.60 groszy za kilometr jako zwrot za paliwo. Ponadto obowiązki które są na umowie nie pokrywają się z obowiązkami faktycznymi jakie się ma. Nie płacą za nadgodziny. Socjale w tej firmie to fikcja, właściciele chcą od ciebie jak najwięcej, jednocześnie nie dając nic od siebie. Darcie mordy i mobbing to norma o byle pierdołę. Generalnie nie polecam bo szkoda nerwów, są lepsze miejsca do pracy.

:-)
@marketingowiec 25.10.2016 22:49

Zgadzam się w 100%

through

Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, a skoro warunki finansowe odpowiadają każdemu to nic dziwnego, że ich oferty pracy są tak popularne. A socjale?

yoyo

Brak kultury przykład idzie z samej góry, kadra kierownicza zamknięta pod przykryciem, zero walki o dobre standardy, brak innowacji, tępe ruchy w przedziale godzin pracy tej że formacji, brak rozwoju organizacyjnego zakładu, brak zarządzania widoczny na każdym kroku, utorowana metoda postępowania trwa niezłomnie wiele długich lat, mocno wspomagana nowinkami, które przez brak podstaw ideologi produkcji nic ciekawego nie wprowadzają. NIE POLECAM tego pracodawcy ....''ale ludzie pracują i...'' bo muszą nikt nie żyje powietrzem a w okolicy brak dobrego pracodawcy więc muszą, dodatkowo większość pracowników fizycznych jest w wieku gdzie zmiana kariery bez poparcia dobrym dokumentem nie liczy się, dlatego też pracownik jest tam bardzo źle traktowany nie liczą się z nim wcale i tak to wygląda dlatego też nie polecam tego pracodawcy. Szukasz pracy CZŁOWIEKU obierz inne standardy.

Xxx

Nie jest tak źle...

Borys

Czy podszczypuje jeszcze Jiruś Edunie?, Codziennie na kawie w kuchni z rana i udaje Don Juana, a Edunia jak to dziewka czerwieni się jak marchewka...

Marcin
@Borys 15.09.2016 22:20

Zazdrośnik z Ciebie. Ale co Ty się tak dziwisz przypomni sobie jakim byłeś bucem, nikt Cię nie darzył sympatią, nie potrafiłeś nawiązywać żadnych relacji, byłeś obojętny dla ludzi z którymi współpracowałeś w firmie. Dlatego nikt nie zabiegał o twój czas. Mam nadzieję że w obecnej pracy układa Ci się lepiej. A co do IRA jest jaki jest, pracownikiem jest dobry, nie tak jak Ty, a to zapomniałeś zrobić, a to jeszcze nie zdążyłeś cały czas jakieś wymówki i kwas. pozdrawiam

Były informatyk

Pracowałem tam jako były informatyk, to co działo się w tej firmie to była istna kpina. Ciekawe czy robią jeszcze wałki na pirackim oprogramowaniu, bo za mojej kadencji wręcz mi nakazywano "piracić". I to jeszcze za śmieszną stawkę 4000 netto.

Jakosc
@Były informatyk 01.08.2016 18:40

Jakość pozdrawiam ciężko pracujących, którzy zbłądzili i trafili na tego pracodawcę. Nie miałeś źle za 4000netto zwykle umowa była na minimum reszta w kasie (o ile takowa była). Pamiętajcie... Suflidowo to wasz dom! :P

rozczarowany

Nie polecam , chyba że ktoś lubi regularny mobbing , poniżanie i atmosferę fałszu i donoszenia każdy na każdego. Cmentarna atmosfera plus ciągłe udowadnianie właścicieli o twojej pozycji śmiecia też nie sprzyja rozwojowi. Oszukiwanie na godzinach , wynagrodzeniu , urlopach i innych przywilejach pracownika przewidzianych kodeksem pracy to norma. Szkoda mi tylko straconego w tej firmie czasu i .... zdrowia.

pozdrawiam

Słuchaj Kolego, uważam że za najniższą krajową to można zatrudnić chłopaka bez szkoły który ma jakąś smykałkę do komputerów. Ale nie wymaga się: "Doświadczenie - min. 2 lata, praktyczna znajomość zagadnień sieciowych - praktyczna znajomość systemów XP,W7,W10 - sprawne rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem PC oraz urządzeniami peryferyjnych drukarki,faks. - znajomość systemów CMS WordPress, Joomla - znajomość CSS, HTML,PHP jquery będzie dodatkowym atutem - znajomość pakietu graficznego Adobe lub Corel będzie dodatkowy atutem". Poza tym, jak się nie ma miedzi, to ... siedzi. Kto im każe zatrudniać informatyka? Niech zlecą raz na jakiś czas firmie zewnętrznej, jak nie stać.

pozdrawiam

Szukają informatyka za 1850zł. Już samo to o nich nie najlepiej świadczy.

anonimowa

Starałam się jak mogłam, pracował ponad swoje siły, nawet robiła darmowe nadgodziny, za co w podzięce zostałam zwolniona...

Nie polecam pracować w tej firmie nikomu. Nie płacą za nadgodziny i oglądają się żeby człowiek zostawał po godzinach za darmo! I jeszcze potrafią zrobić o to awanturę, poważnie... Ponadto fałszowanie kart czasu pracy to norma w tej firmie. Pracowałeś np. od godziny 8 do 16 a zostałeś przykładowo do 17 to później na koniec miesiąca na karcie godzinowej masz napisane, że pracowałeś do 16 gdzie faktycznie pracowałeś do 17.

Marcin

Szczerze nie polecam jeździć do tej firmy na rozmowy kwalifikacyjne (chyba, że ktoś traktuje takie rozmowy jako sport albo środek dzięki któremu można zabić wolny czas). Najpierw ci naobiecują, że cie zatrudnią i się do ciebie odezwą, a później ty czekasz, masz nadzieję i nic z tego.

glazurnik

Wykonuje zlecenia dla Suflidowa od kilku miesięcy i jak do tej pory nie mialem problemów ani z kasą, ani w relacji z prezes. Fakt, negocjuje twardo cenę, ale gdy już padnie konkretna kwota, nie ma problemów z wypłatą. Myślę że jest tak jak wszędzie, spartolisz robotę - masz problem z kasą P.S. Nie jestem pracownikiem, a tym bardziej rodziną ;-)

Dostawca

Firma nie płaci dostawcom, świadczy to o kondycji finansowej lub innych przesłankach, ale tak czy tak, bardzo niesolidny kontrahent. Nie polecam!

Michal

Jeżeli chcecie godziwie zarabiać to dajcie od siebie więcej... Czy Wy wiecie ile trzeba pracować, aby to wszystko utrzymać ?!! Krytykancki są najlepsi... dużo mówią , mało robią!!!!

były

Zdecydowanie odradzam. Poziom tej firmy to żenada.

arnik

I jeszcze jedno . Nie patrz na pozytywy powyzej . Suflida ma problem z pracownikami i tak jak doprowadzila do usuniecia watku na e-transport tak dba zeby jej przydupasy co jakis czas napisali jakąś pozytywna opinie .

arnik

Pracowalem tam jakis czas . Najgorsza firma w jakiej dotychczas robilem. Podejscie do ludzi jak w 19 wieku , wyzysk na porzadku dziennym ,donosicielstwo ,ja do tej pory nie mam zaplaconych wszystkich pieniedzy a minelo juz sporo czasu ,rotacja ludzi niesamowita.Przy mnie dziewczyna z biura zalila sie ze jak tylko zajdzie w ciaze to Suflida ja wywali. Nikomu nie polecam takiej pracy , to na 99% bedzie bardzo przykre doswiadczenie.Jesli masz silny charakter i nie dasz soba pomiatac to moze popracujesz z miesiac ,jesli potrafisz wchodzic Suflidzie w jej stare ,grube dupsko to masz szanse na troche dluzej.Tylko jaki kosztem i po co?

ka

Mój były tam pracował. Skoro nie przekonały Cię opinie powyżej to spróbuj, ale z opowiadań wiem że nie warto. Może 2-3 osoby w biurach pracują tam dłużej niż rok. A darcie się na ludzi i oszukiwanie na kasie jest na porządku dziennym. Dodam że mój były miał zabrane x pieniędzy kiedy był chory. Poza tym był bardzo długi wątek na etransporcie nt tej "firmy" został usunięty rzekomo za posty obraźliwe, a tam nic obraźliwego nie było tylko sama prawda. Mam wrażenie że ładują kasę w prawników, żeby się wybielić. Poza tym towar słabej jakości, z opowiadań wiem że kury przetrzymywane w takich warunkach zwyczajnie nie mogą znosić dobrych jakościowo jajek.

zainteresowana

Hej ! Po dość średniej rozmowie telefonicznej, można ją nazwać rozmową rekrutacyjną, zostałam zaproszona na rozmowę osobistą. Jest to rozmowa na stanowisko pracownika biurowego. Czy jest ktoś, kto by mi nakreślił jak w tej firmie wygląda praca w biurze i czy warto zaczynać w ogóle pracę w tej firmie ?

xyz

nie polecam pracuje sie min 12godz max 20godz 6dni w tyg z zarobkami roznie ale podejscia do czlowieka zero. czysty wyzysk na ktory pozwolili pracownicy ktorzy sa beduinami i dbaja o dobro firmy a rodzine odstawiaja na bok. chcesz byc w domu gosciem idz do syflidowa!! odradzam lepeij puszki zbierac.... zero szacunku dla pracownikow i warunkow pracy. brak bhp i ten wieczny smrod dzbukow... ze ich sanepid nie zamknal to podejrzane...

duch

pracowałem w tej firmie ponad rok i jeżeli chodzi o ludzi to są ok... jest dużo zastrzeżeń do samej atmosfery w firmie ale to ludzie dają po sobie skakać a firma działa na zasadach dawnych p.g.r-ów latasz jak wariat po wszystkich świętych żeby coś załatwić a i tak wszyscy mają to gdzieś bo o wszystkim decyduje mamusia......ja odszedłem z powodu kasy....powodzonka

pry

FHU SUFLIDOWO już nie ma teraz jest GPR SUFLIDOWO

zbyszek

No dobra owszem, suflidowo ma całkiem sporo tych wyróżnień, ale to nagrody z usługi, mnie bardziej interesuje jak traktuja pracowników, tez tak dobrze?

locke

FHU SUFLIDOWO na swojej stronie ma bardzo dużo wyróżnień i udziałów w programach TV w zakładce aktualności, widać to nie najgorsza firma.

Nikomu nie Radze iść do pracy do firmy "suflidowo" ponieważ 40 ludzi czeka na pieniądze za tamten miesiąc. Ja osobiście nie rozumie tych ludzi co zatrudniają nas żebyśmy porobili parę dni i trzeba czekac na pieniądze miesiąc. Dla mnie ta firma nie nadaje sie do niczego!!!!!

tutim

Nie pracowałem w tej firmie ale za nim przeczytałem forum zastanawiałem się dlaczego tak często potrzebują pracowników częto w krótkim okresie na to samo stanowisko.Bardzo duża rotacja co nie jest zdrowe dla firmy, mam doświadczenie z tego typu zjawiskiem.

pracowałem w wielu miejscach ale pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak niskim poziomem firmy i jej podejscia do pracowników.zero spokoju, panuje atmosfera dziwnej histerii i zastraszenia jak gdyby los kazdego pracującego zalezał od tej firmy. No ale szefowa lubi pokornych i bogobojnych. Nie polecam!!!!

nina

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością NIE POLECAM!!! Szkoda czasu, zdrowia i nerwów!!!

koral

PROPONUJE WEJŚĆ NA TĄ STRONĘ I POCZYTAĆ: [usunięte przez moderatora] I WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI ZOSTANĄ ROZWIANE. POZDRAWIAM I NIE ŻYCZĘ NIKOMU PRACY W TAKIEJ FIRMIE :-)

Farben

Myślę, że właściciele firmy zatrzymali się w XIX wieku. Nie wiedzą, jak należy traktować pracownika. Ciągle wydaje im się, że ludzie będą dla nich pracować bez względu na to, jak będą traktowani.. byleby tylko zarobić pensję minimalną. Jedyne, na co nie narzekam, to pracownicy. Fakt, zdarzały się świnie, które szpiegowały i donosiły o wszystkim właścicielom, ale generalnie ludzie byli w porządku. Mimo wszystko dużo się tam nauczyłem. Moim zdaniem - jeśli chcesz pracować w spokoju, to zapomnij o tej firmie. Jedyną metodą motywacji jest zastraszanie i tzw. "darcie mordy". Uważam, że można znaleźć lepszą pracę i nie warto marnować zdrowia na "suflidowo".

aga

a jakie mialas stanowisko bo dostalam telefon z zaproszeniem na rozmowe. jak jest atmosfera? jacy ludzie? wyplata?

lili-anka

proponuje unikać tej firmy, mam wrażenie że tam jest kompletnie nieuczciwe podejście pod każdym względem, zero profesjonalizmu, zero człowieczeństwa, najgorsza firma w jakiej zdarzyło mi się pracować, żałuje że kiedykolwiek tam cokolwiek mnie zmusiło do pracy, że nie odeszłam zaraz po kilku tygodniach. nie znalazłem osobiście w tej firmie kompletnie niczego dobrego..ale może źle szukałam.. może to źle ze sprawiedliwości mi się zachciało

filip88
@lili-anka 06.06.2010 12:31

może byłaś (usunięte przez administratora) ... dlatego :)

filip88
@filip88 22.11.2013 11:42
może byłaś (usunięte przez administratora) ... dlatego :)

praca 7-15 bez weekendow :)

Zostaw opinię o FHU SUFLIDOWO - Teresin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU SUFLIDOWO