Habitat Inwestycje

Toruń

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Habitat Inwestycje

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habitat Inwestycje

Laszek

@anonim ja bym się nie sugerował takimi pojedynczymi opiniami. Gdyby w Habitat Inwestycje miała miejsce taka patologiczna sytuacja, to już dawno byłoby o tym głośno :) To nie są czasy, w których ktokolwiek godzi się na wyzysk. Mój kumpel pracę w tej firmie zawsze chwalił.

borysPB5

borysPB5 - 2013-03-21 11:03:07 Pracodawca nie wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenia. Zalega z każdą wypłatą. Unika kontaktu z pracownikami. Nie polecam nikomu pracy u tego pana.W celu uniknięcia nieporozumień, chodzi o firmę z Bydgoszczy!!!

borysPB5

Pracodawca nie wypłaca swoim pracownikom wynagrodzenia. Zalega z każdą wypłatą. Unika kontaktu z pracownikami. Nie polecam nikomu pracy u tego pana.

Zostaw opinię o Habitat Inwestycje - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habitat Inwestycje