przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP

Zielona Góra

Opinie o przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP

Zainteresowana pracą.

Dlaczego ta firma jest "chora"? Kto tą firmą zarządza? Dlaczego odradzasz? Proszę o informację gdyż jestem zainteresowana pracą w tej firmie. Wykonuje ona ciekawe projekty a i z tego co wiem stosuje najnowocześniejsze technologie.

xyz
@Dalej zainteresowana pracą. 15.12.2017 22:03
@Tosia No ale że jak traktuje się jak śmieci? Jak są nadgodziny to powinni je płacić? Co ma do tego życie prywatne? Skoro płacą...

Wcześniej w opiniach nie był poruszany temat nadgodzin. Po co ten cały cyrk, że niby szukasz pracy w tej firmie jak łatwo da się zauważyć, że w niej pracujesz. Najwyraźniej zależy ci na autopromocji tej firmy i wybieleniu różnych prymitywnych zagrywek i kombinacji. Jest tam kolesiostwo, cwaniactwo, pełna inwigilacja wszystkiego, poganianie, stres, pośpiech i masa nerwów. Kto w tej firmie pracował ten dobrze wie, że to dno i tam już nie wróci. Wszystkim odradzam pracę w tej firmie.

Zainteresowana
@xyz 16.12.2017 14:02

Dziekuje za info. A jaką firmę geodezyjną w ZG polecasz w takim razie?

no good

No proszę, widać, że administrator usuwa wszystkie negatywne opinie o tej chorej firmie. Bardzo nieładnie. To i tak niewiele zmieni bo ludzie dobrze wiedzą co to za firma i kto nią zarządza. Absolutnie odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Tak swoją drogą to po co w ogóle jest taki serwis, w którym usuwane są negatywne opinie.

Słowa kojarzące się z przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP .solidna, profesjonalna, : Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .średnią,skupialiśmy się na bierzącej pracy. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... bardzo zgrani , to zaleta pracy w geodezji. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 2000 zł.netto Najbardziej podobało mi się w przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP: Najbardziej nie podobało mi się w przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP:

Zostaw opinię o przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedsiębiorstwo geodezyjne GEOMAP