TEXTILCO

Łódź

Opinie o TEXTILCO

wielkos

jak ktoś chce pracować, to na spokojnie ma tutaj na to szanse

ja

Pan Marek Stasio jest osobą nieciekawą, rotacja handlowców jest duża, obiecuje gruszki na wierzbie a i tak znajdzie sposób aby jeszcze z pensji pracownikowi potrącić za coś...., handlowcom prowizję ze sprzedaży, strata czasu a zarobki głodowe.

Waldeck

Możesz napisać coś więcej? Jakie warunki na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jak się tam pracuje?

?

Fajna i ciekawa praca, rozwijająca się firma która dobrze prosperuje na rynku i cały czas się rozwija. Niestety zarobki głodowe i warunki socjalne również. Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy musisz szukać gdzie indziej.

Marek Stasio - właściciel
@ 21.10.2013 20:52

Dziękujemy za opinię. Jest ona bardzo indywidualna. Zapewniam, że zarobki w firmie Textilco nawet nie zbliżają się do poziomu minimalnej płacy w Polsce, jak to często zdarza się w firmach produkcyjnych, a warunki pracy w znacznym stopniu przewyższają standardy spotykane w innych firmach. Świadomi tego, że nasz rozwój zależy od zaangażowania naszych pracowników, jesteśmy otwarci na ich opinie i pewnie dlatego możemy pochwalić się osobami, które pracują u nas już od kilkanastu lat.

Zostaw opinię o TEXTILCO - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEXTILCO