Opinie o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chłodnia Olsztyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chłodnia Olsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Firma padnie, to tylko kwestia czasu.

x

Który budynek / budynki chłodnia wystawiła na sprzedaż ? Czy są oznaki że firma mogłaby upaść ?

Zuza

Te wypłaty to renty by się wstydzili

AS

Jutro wielki dzień wypłaty:(

Czy po rozmowie w Chłodnia Olsztyn rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

do lata to chlodnia wytrzyma?

Też o tym słyszałam.

I po ptokach.

Już ponoć paru chłopaków ma zamiar się zwolnić.

O ku...

Dla nich liczy sie ilość. Im wiecej tym lepiej. Prezes bedzie zadowolony.

wrc

Ciekawe ile oni dostali za zwolnienia chodzi mi o[usunięte przez moderatora]

Pojegało (usunięte przez administratora) już wam nic nie pomorze a napewno nie Pan [usunięte przez moderatora] Ja już całe szczęście tam nie pracuje

JB

Apostoł nadzieji - 2010-03-07 03:19:24 [usunięte przez moderatora] wracaj i olej donosicieli (fałszywych). Dawaj na produkcję. To już raczej nie możliwe. Starałem się, aby fajnie robota tam szła i mnie docenili, chciałem coś zrobić z własnej inicjatywy, ale był ERROR.

do wkurwiony

wkurwiony - 2010-03-07 02:36:23 [usunięte przez moderatora] wracaj, jak najszybciej. Napiszę tak. I to jest mój ostatni post. Każdy z mistrzów myśli że jest najlepszy(na usługach), a tylko[usunięte przez moderatora]się sprawdza. Errata. I jeszcze z [usunięte przez moderatora] się fajnie robiło. Szkoda, że nie miałem konkretnej ekipy, jak oni byli mistrzami. Pozdrawiam was serdecznie.

JB

Już nie ma takiej możliwości. Tak jak już mówiłem, pracowałem tam tylko dla konkretnych ludzi i dla kredytu. I jeszcze chciałem zrobić 2 piętro, ale nie dali mi okazji.

JB

zajefajna - 2010-03-06 23:55:44 Do [usunięte przez moderatora] pamietam jak pracowałeś z nami na produkcji i z toba rozmawiałam a potem przeszedles na uslugi i po paru miesiącach powiedziałes mi ze masz pomysl jak usprawnic 2 pietro. pamietam to dokladnie. chodzilo o to aby w ta sobote i niedzile wszystko poustawiac (tak jak mi mowiles). widze ze z planów nici. ich bezsens nie ma granic. pozdrawiam ciebie goraco Miałem taki plan i chciałem to zrobić bez interesownie (tak dla siebie), aby sobie usprawnić pracę. Miałem taki zamiar, ale nie wyszło. Trochę poczytałem to forum i jestem pozytywnie zaskoczony. Myślałem , że to się stanie bez waszej żadnej reakcji, Myliłem się. Pozdrawiam produkcję i usługi za fajnie spędzony z wami czas. (Oprócz fałszywych donosicieli) Nie wiem czym się kierowali, ale jak, nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Alę tą kwestię pozostawiam tylko dla siebie.

Dla mnie[usunięte przez moderatora] był, jest i będzie zajebisty. Jedyną konkurencją to są (lub byli) [usunięte przez moderatora]. Są, będą i zostaną najlepszymi. Napisałam to, aby wiedzieli. Pozdrawiam pracujących, a ze szczególnym sentymentem, już tych, którzy tutaj nie pracują. ps: co oni robią z tej firmy? Bo bakr mi słów.

rozczarowana

O tym to nie wiedziałam, poczytałam trochę opinii o nich jestem w szoku, myślałam, że tylko ja się o nich wypowiem, a tu taki odzew. Bo wiecie, że oni byli super. Szkoda mi, że tak ich potraktowano.

zajefajna

to jest chore

to jest chore tak z nimi postapic. widziałem jak oni pracuja a szczegolnie na jednej zmianie. jak z nimi rozmawiałem to oni sie dogadywali bez slow. tak dobrych ludzi zwolnic.bezsens

do jb

fajnie sie z toba robilo kiedys na produkcji. szkoda ze ciebie zwolnili tak bez powodu. no i[usunięte przez moderatora] też bo byliście fajnie zgrani.

ss

Potraktowano ich jak śmieci. Tak dobrych ludzi zwolnic i zostawic debili co nie wiedza co i jak. komus sie w glowach [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Olsztyn - Olsztyn

Chłodnia Olsztyn