Opinie o Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

wdr Nowy wpis

Pracowałem w Probicie jako wdrożeniowiec. Charakter pracy powoduje, że często pracuje się po godzinach. Generalnie "nie pójdziesz się pobawić, dopóki nie zrobisz lekcji." Atmosfera jest "specyficzna" - niby można z każdym pogadać, ale jakby coś wisiało w powietrzu. Zarobki całkiem w porządku, ale nie mam odniesienia do innych firm. Podstawa + prowizje + kilometrówki jeśli ktoś używa własnego samochodu. Jeśli chodzi o szkolenie i wprowadzenie kogoś nowego, to jest duże nastawienie na samodzielną naukę, chociaż szkolenia też są.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie "Probit"?

Ja Nowy wpis
@Administrator

Pracuję na stanowisku Handlowca od prawie 2 lat w oddziale Probitu, jestem bardzo zadowolona. W firmie pozmieniały się osoby zarządzające, atmosfera jest bardzo dobra, mam dużą swobodę pracy. Wynagrodzenie na b.dobrym poziomie i dodatkowo zawsze premia za wyrobioną sprzedaż. Pracuję się bardzo dobrze, oczywiście swoje trzeba zrobić, nie wiem skąd poniższe opinie. Przez dwa lata mojej pracy, nic z poniższych nie zauważyłam. Atmosfera bardzo dobra, pieniądze, które się należą pracownikowi ZAWSZE SĄ NA CZAS na koncie. Pozdrawiam i polecam

Handlowiec (specds. sprzedaży) Nowy wpis
@Administrator

Witam. Polecam szczerze pracę w firmie Probit. Na stanowisku Handlowca jestem tu już 8 lat i nie można narzekać, normalne ludzkie traktowanie, wynagrodzenie podstawowe w wysokości zależnej od doświadczenia z jakim zostaniesz zatrudniony + premie i to wysokie za wypracowaną sprzedaż. Praca w trybie 8 godzinnym, nic nie musisz nadrabiać w domu. Atmosfera przyjacielska, współpracownicy pomocni.

An

Młode osoby, elastyczne godziny, studenci, wesoła atmosfera.. spadłam z krzesła ;-) Zastanówmy się po co się pisze takie rzeczy. Polecam jeszcze dopisać: możliwość zdobycia cennego doświadczenia, uścisk ręki prezesa, dostęp do nowoczesnych technologii i praca pełna wyzwań :-)

Marta
@An

Ciągle kogoś szukają. Można obejrzeć historię ofert co 3-4 miesiące dają ogłoszenie minimum od 2 lat. Pracowałam i nie polecam. Rodzinna atmosfera polega na donoszeniu jedni na drugich począwszy od K.D. do prezesa. Program się nie sprzedaje konkurencja na rynku wielka. Zaczynasz pracę na martwych duszach z których już K.D. wybrała klientów rokujących.

ja

Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
I.K

Pracowałam jako "asystent handlowca" - dumna nazwa jak na wiszenie na słuchawce. Kompletna rozbieżność między rozmową rekrutacyjną a pracą faktyczną. Jedyny plus bardzo elastyczny grafik. Premie nie do zdobycia, moja przełożona nie kontaktowała się dalej z żadnym z klientów przeze mnie zdobytym. Pracowałam trzy miesiące dopiero po tym czasie kazali mi podpisać umowę - jak przestałam przychodzić do pracy. Umowa oczywiście do podpisanie wstecz dodatkowo kwoty na niej wyssane z palca.

Asystent Handlowca
@I.K

Jestem na tym stanowisku od 1,5 roku. Każda wypracowana premia 15go na moim kocie, nie wiem skąd ta opinia??? Polecam pracę w Firmie Probit, zdrowa atmosfera, ale trzeba od siebie też coś dać, wykazać się zaangażowaniem.

Greg

Pracowałem w tej firmie na stanowisku "wdrożeniowca". Fatalna atmosfera, kompetencje przełożonych fatalne, praca po godzinach i w ciągłych nerwach. Spotkania integracyjne odwołane bo lepiej się nie integrować jak i tak zaraz odejdziesz. Na wigilii firmowej jest mniej niż 1/2 pracowników - zdjęcia na stronie probitu. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób (w tym rodzinę) więc trzeba bardzo uważać na to co się mówi i robi. Ogłoszenie o prace 6 miejsc ciągle wisi na pracuj.pl Dla porównania u obecnego pracodawcy zupełnie inna kultura pracy, szacunek do pracownika, no i większe wynagrodzenie. Odejście z probitu było bardzo trafną decyzją. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.

pracownik Probit
@Greg

Zależy kto czego szuka, jeśli szukacie stabilnej pracy, rodzinnej firmy, dobrej atmosfery - szczerze polecam. Wynagrodzenie zawsze na czas, podstawa jest na dobrym poziomie + premie na wysokim poziomie uzależnione od wyników.

Waldi

Słyszałem, że "Probit" to dobra firma, trochę jestem zaskoczony niektórymi wpisami.

Kamil

"Nie lękajcie się"

Kasia

Nie polecam. Płacą marnie. Wzajemne donoszenie mile widziane. Osoby mocno niestabilne. Inwigilacja zero obiektywizmu. Sukcesem nie jest się tam dostać. Mogę coś o tym powiedzieć na wejściu dyrektor zaznaczył by donosić co robi z resztą co druga osoba.

Asia

Pracowałam jako telemarketerka - super praca dla studenta :) Elastyczne godziny pracy - przychodzisz kiedy chcesz i na ile chcesz, nikt Cie nie zmusza żebyś został dłużej, wynagrodzenie ZAWSZE na czas no i czasami zdarza się premia za umówioną prezentację :) Ogólnie praca bardzo fajna, wesoły zespół, nie ma presji ani inwigilacji, można się tam swobodnie czuć. Polecam i pozdrawiam! :)

Do Piotr

No to chyba nie jest problem, żeby sobie policzyć netto mając brutto. Elastyczne godziny pracy to masz na telemarketera i tam nie ma takiego wynagrodzenia. Handlowiec nie ma elastycznych godzin pracy, więc jak widzisz łączenie drugiej pracy?

do kaja

Max. 2 800 brutto, umowa na okres próbny. Jak się nie sprzeda przez 3 m-ce i nie pokryje swoich kosztów to rozwiązują umowę. Wsparcia i przeszkolenia praktycznie u nich nie ma, ich system słabo się sprzedaje. Zaliczają padaczkę.

JW

Przychylam się do wcześniejszej opinii. Ta firma to zawodowo strata czasu i energii. Już sama lokalizacja siedziby pokazuje, że firma w siebie nie inwestuje. Odradzam.

Chwilówka

Byłem w handlowym przez chwilę i szybko zrezygnowałem. Mam porównanie z inną, informatyczną firmą. W probicie nie ma przyszłości i rozwoju. Wykonuje się nudne, monotonne rozmowy, nikt nie jest zainteresowany systemem. Jedyny plus, że możesz zniknąć na "obiadek" i nikt tego w firmie nie zauważy. Jest total luz, pan kierownik handlowego nad tym nie panuje, bo w sumie sam też znika :)

automoto

Pracownikom podwyżek nie dają, ale dyrektor otrzymał wypasiony, duży samochodzik. Hipokryzja.

probit

Nie polecam. Rodzinna atmosfera to jedna wielka bujda. Głównie kierownika director omijać z daleka.

były pracownik

Nie polecam. Oczekują bóg wie czego płacą marnie. Były tam takie panie kierowniczki i pewnie wciąż są mocno niestabilne. Inwigilacja zero obiektywizmu i lepiej żeby ktoś nie był lepszy... Sukcesem nie jest się tam dostać. Sukcesem jest pracować GDZIE INDZIEJ i oczywiście nie stracić wiary we własną osobę podczas pracy w PROBICIE. Mogę coś o tym powiedzieć. Osoby tam zatrudnione - polecam spróbować gdzie indziej i wasze życie stanie się lepsze. PS. Telefon komórkowy to żaden przywilej.

tez
@były pracownik

Były pracownik- Z tymi kierowniczkami chodziło pewnie o assistance director. Wszyscy wiedzą jak jest.

Dona

kiedyś to był w miarę ok pracodawca, teraz wyzyskują pracowników, płacą śmieszne pieniądze

Ja

Wal śmiało, firma nie gryzie

Komor

Komóka dla każdego to by byłą dopiero rpaca idealna ale wracajac do senda - jestem dopiero studentem co prawda już na ostatnim roku, ae chciałbym się dowiedzieć czy takie osoby tutaj są mile widziane czy lepiej będize jak poszukam sobie inne miejsca - wiecie MCD czeka pewnie na kazdego studenta ale teog bym chcial uniknac

Ja
@Komor

Takie osoby jak Ty są bardzo mile widziane ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojciech Zawadzki Zakład Usług Komputerowych I Biurowych Probit