Incore Service

Opinie o Incore Service

nick

Kiedy chcą żeby ktoś poszedł do pracy jest wszystko miło i przyjemnie. Jak przyjdzie do wypłaty pieniędzy, to tysiące raportów, formalności, rachunków o których wcześniej nikt nie informował. W efekcie 3 miesiące czekałam na kasę. Tragedia

ZLY

Kiedy przyszedlem po swoje pieniadze, ktorych mi nie wyplacali przez 3 miesiace przyszedl wlasciciel i grozil wezwaniem policji. Frajerzy i naciagacze!!!

Nick34553

Tragedia. Wypłata z ogromnym opóźnieniem. 2 miesiące bez pieniędzy. Incore Service nie płaci składek. Gdy poszedłem do lekarza okazało się, że nie mam ubezpieczenia. Na samym początku chcieli mi zapłacić znacznie mniej niż mi się należy, ale po telefonie zmienili sumę. To grupa studentów naciągająca ludzi.

Wiesiek

Mnie sie z nimi bardzo dobrze wspolpracuje, polecam.

Bartek

Fajna opcja zeby dorobić dodatkową kase:)

Anna B.

Dopiero zaczęłam, ale jest bardzo fajnie - można wszystko załatwić przez internet, łącznie z podpisaniem umowy i zapisaniem się na zlecenia. Można właściwie pracować kiedy się chce - a to dla mnie bardzo ważne, bo mam jeszcze inną pracę. Polecam! PS. Jedyny minus - trochę późna wypłata.

Agata

Jeżeli pilnujesz wszystkich formalności jest w porządku, łatwo się do tego przyzwyczaić.

Mati G.

może być! :)

AntekStudent

Dorabiam tu sobie na studia - co prawda trzeba chwilę poczekać na wypłatę, ale mogę sobie pracować właściwie kiedy chcę. Ze względu na dość poplątany plan na geografii bardzo mi to odpowiada :) Trzeba tylko pamiętać żeby podosyłać i poklikać wszystko w terminie - raporty do 3, rachunek między 15 i 26 i tak dalej, bo jak się tego nie zrobi to można nie dostać kasy.

Work

Najbardziej internetowa agencja w polsce. Wszystko możesz zrobić przez neta. Podpisać umowę, zapisać się na zlecenie, rozliczyć. Jak jesteś ogarnięty to wszystko sprawnie idzie. Minus wszystko sam robisz. Mimo wszystko polecam.

malio

słyszałam że u was jak bierzecie ludzi do leroya to można na nockach sobie świetnie dorobić bo jakieś atrakcyjne stawki - chciałabym się przede wszystkim dowiedzieć czy te 11 zł które oferujecie to są na rękę czy brutto bo nie ukrywam robiłoby mi to wielką róznicę

Niepolecamm

Typ z firmy pisze sam ze soba. Firma porażka. Oszuści. Nie wysyłajcie im skanów dowodu.

Kate

Jak dla mnie bardzo spoko agencja. Jak dotrzyma się terminów, o których mowa w regulaminie to nie ma problemu. Jak miałam pytania, albo czegoś nie rozumiałam dzwoniłam i zawsze dostałam odpowiedz i pomoc. Trochę dużo formalności ale w końcu kierują mnie do pracy. Przy każdej umowie jest tyle formalności. Ja polecam!

Ktosiek :)

Niestety nie wiem o co halo? bałam się podjąć współpracę z firmą ze względu na wasze opinie jak i regulamin jednak współpracuje 2 miesiąc i nie jest źle. Może to kwestia z kim rozmawiacie, ja rozmawiałam z P. Mateuszem i wszystko mi wyjaśnił jak współpraca wygląda i nie mam co do niego merytorycznych zastrzeżeń. Fakt faktem trochę męczył kwestii umowy i załączników ale w sumie nigdzie mnie nie widział a zarejestrować może się każdy. Jedyne wady to system płac, jakieś zatwierdzanie na profilu i późna wypłata.

jkk

odradzam pracy w tej firmie. dziekuje

ylvia

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy Incore Service to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w markecie budowlanym. Godzinny dzienne, dogodna lokalizacja!!!!   ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5740425?keywords=&region=

Mariusz

Sam współpracuje z tą agencją przez cały okres studiów. Pasuje mi to bo można wybrać dogodny termin pracy. Z wypłatą nigdy nie miałem problemów. Raz miałem ale to dlatego, że zapomniałem zatwierdzić rachunku w terminie, lecz zatwierdziłem w następnym i otrzymałem wynagradzoenie w następnym miesiacu, nie było problemu. Raz też zgubiłem raport i po skontaktowaniu się z biurem, dogadałem się bez problemu, bo byłem na liście w sklepie wpisany, więc jak ktoś chce to może. Stawki są wyraźnie podane i jak na takie luźne zobowiązanie na chwilę obecną na rynku to jest ok. Więc jeżeli nie czytacie regulaminu i sami nie umie dopilnować wszystkiego

zdenerwowany pracownik

nie potrafią dokonać "wypłaty naychmiastowej" od 2 tygodni. ( usunięte przez administratora )nie firma, brak szacunku dla pracowników

Janek

@kombinator, Incore Service chyba obecnie nikogo nie zatrudnia, owszem ich strona www działa, ale nie maja rejestru w krs.

Kasia

Telefonów nie odbierają.Raportu godzinowego żadnego nie mam bo go koordynator wziął i straszą ze kasy nie dadzą.Naciągacze i nic więcej.12 godzin robic za darmo

Ikki
@Kasia 04.04.2014 17:28

Zgadzam się . Poza ty: uwaga osoby nie uczące się. Jeśli na ich stronie pisze ,że praca jest za 10zł/h brutto- to stawka dla studentów lub ludzi ubezpieczonych w innych firmach.Dla Ciebie stawka to 7.11 brutto (dane dla Warszawy) a NETTO dostajesz 5,22 /h zastanów się czy wrto tracić cenny czas

myszka miki

firma typowa dla tego segmentu rynku. zlecenia tylko na markety, stawki jedne z najnizszych, wyplaty z opoznieniem, a nawet zanizone, nie polecam wspolpracy z tym tworem wolnego rynku:)

Boom:)

firma nastawiona na typowy (usunięte przez administratora)studenciakow. zlecenia lipne, stawki lipne, obsluga tragiczna. firma niegodna polecenia...................

artur

Drogi arturze, twoja wypowiedz jest czyto politycznym farmazonem (usunięte przez administratora)

Artur Grzesiak

Drodzy użytkownicy, staram się zrozumieć wasze niezadowolenie lecz pomówić w internecie, bez przytoczenia jakikolwiek faktów, pokazujących w którym obszarze są łamane ustalenia lub przepisy prawa polskiego, jest zdecydowanie trudniej. Wymaga to od użytkownika kompetencji i znajomości prawa. Zachęcam wszystkich anonimowym użytkowników do postępowania zgodnie z maksymą: Krytykujesz - proponuj, proponujesz - realizuj. I miej odwagę podpisywać się pod swoją krytyką i działaniem.

zziipp

paragraf"bycia wporzadku".(usunięte przez administratora)

Artur Grzesiak

Witam, Chętnie odniosę się do wszelkich zarzutów opisanych powyżej, tylko proszę o konkrety. Ad1. Zatwierdzanie rachunku - kodeksie cywilnym (art. 734-751) Zatwierdzanie rachunki do umów zleceń w terminie od 15 do 26 następnego miesiąca po wykonaniu zlecenia oczekują na zaakceptowanie i wystawienie przez Zleceniobiorcę. W tym celu należy kliknąć na Podgląd szczegółowy, zaznaczyć pole "Zatwierdzenie kwoty rachunku jest równoznaczne z jego wystawieniem w dniu dzisiejszym", a następnie kliknąć Zatwierdzam. Status Przyjęty do księgowości. Zatwierdzony oznacza poprawnie zatwierdzenie rachunku. Ad2. Drogi Zziipp, napisz proszę konkretnie dlaczego odradzasz współprace z InC. Czyżby wymaganie przez Pracodawcę ciężkiej pracy zmuszało Cię do wyboru bezrobocia. Podaj proszę paragrafy prawa, które zostały złamane w stusunku do Twojej osoby.

Osuzkany

Spadaj (usunięte przez administratora). Jutro napisze Tobie ze szczególami (usunięte przez administratora).

zziipp

(usunięte przez administratora) to "osobowosc" jakich mało....odradzam tego pana kazdemu.

ZADOWOLONY

Oszukany, Już Twój nick świadczy że jesteś ofiarą losu, którego cały świat oszukuje. Jeśli nie zatwierdziłeś rachunku to nie dostałeś wynagrodzenia w terminie. Taka jest zasada w każdej Agencji. Wystarczy czytać.

oszukany

Kłamiesz Pracowniku. Po prostu kłamiesz i tyle.(usunięte przez administratora) kazali Tobie takie brednie wypisywać ?

oszukany

Nie płacą w terminie. Wysyłane ponaglenia nie skutkują. Księgowa twierdzi, że wysłała przelewy ale bank tego nie potwierdza. (usunięte przez administratora) na całego. Właściciel firmy nie odbiera telefonów. Po prostu naciągacze.

karolina

co do zatwierdzenia rachunku- gdzie taka informacja była? bo w umowie tego nie ma, a na inwentaryzacji powiedzieli nam tylko, że kasa będzie do końca następnego miesiąca...

byly

daj sobie luz, chyba ze chcesz zeby debil mowil Ci co masz robic. pozdro

Większość problemów to tylko niedoinformowanie nasze. Wszystko jest napisane w regulaminie. Trzeba po prostu wiedzieć co się podpisuje. Co do wypłaty to po prostu maja taki okres rozliczeniowy, trzeba też pamiętać o zatwierdzeniu rachunku.

katce

Nigdy nie płacą kasy na czas. Trzeba do nich dzwonić i przypominać o wypłacie

on

Firma oki ( kase wypłacaja z opoznieniem ale jest,z ogranizacja troszke słabo, przynajmniej na inwentaryzacjach)ale duzo tez obiecuja a nic z tego potem nie wynika.

Kuba

firma jest ok moge ich polecic mialem kiedys z nimi doczynienia

bob

Mylisz sie bobiczek firma jest ok ale trzeba poczekac te 2 miesiace

Zostaw opinię o Incore Service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Incore Service