MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o.
5 1 6 1

Opinie o MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o.

guci

w tej firmie poszukują głównie osób ze smykałką do sprzedawania i dlatego chyba bezustannie praktycznie poszukują doradców do spraw nieruchomości. Obecnie również jest wolna oferta. Tak ogólnie zresztą to nie ma miesiąca, aby tej oferty nie było , także zapotrzebowanie mają bardzo dużo w tej chwili .

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARKET MIESZKANIOWY Sp. z o.o.