Opinie o Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów” w Wrocław

Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów”
3 100 70 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów” zatrudnia studentów?

Zainteresowany Nowy wpis

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, podpowiedzcie czy rekrutują?

magda23456

Przeciez to ten cwaniak, ktory naciagal ludzi na system argentynski. Unia Rozwoju i Wspierania Finansowego sie to nazywao. Ze on jeszcze nie siedzi to jestem w szoku...

Tak7Nie
Antena Nowy wpis
@magda23456

A wcześniej Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Regionalnego, a wcześniej Fundusz Budowlany, a wcześniej Auto Plan, może nawet Auto System. Człowiek legenda.

Administrator Nowy wpis

Opinie dotyczące pracy w Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów” to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Wiktor

Co aktualnie słychać w firmie? Warto aplikować?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów”? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Tak6Nie

Gniezno

Mam do Was pytanie Gdzie moæna zobaczyc zdjecie Marka Koszów jak on wyglada bo mi sie wydaje czy jego firma nie istniala tez w Gnieznie

Tak18Nie

Kredyt

Czy już coś wiecie na temat Marka Koszów ? Czy już został skazany i na ile lat ?

Tak30Nie

luz

Czy tu chodzi tego śmiecia z Council Finance vel Proculus vel Aurum vel Personal Finanse co okradł tysiące emerytów w całej Polsce?

Tak4Nie

Tolek
@luz

Tak, to ten sam oszust. Podobno siedzi...

@Tolek

Tak sobe myśle jak on się uchował przez tak długi okres czasu?Coś tu nie gra,chyba miał jakś parasol ochronny,miejmy nadzieję,że śledczy to wyjaśnią.

Tolek
@luz

Słabo działające prawo w teoretycznym państwie pozwoliło złodziejom i oszustom działać bezkarnie przez wiele lat. Teraz nowa władza zaczęła zwalczać na potęgę przestępców. Chodzi między innymi o nie płacenie podatków .Skarb Państwa tracił miliony na takich przekrętach.Co do Marka K. to mam nadzieję, że posiedzi parę ładnych lat.

Tak5Nie

@Tolek

Chyba,że jakiś sprytny adwokat za odpowiednie pieniądze wyciągnie go z tarapatów.

dorka

na czym dokładnie miał polegać ten system argentyński? ja chciałabym teraz w konsultingu gospodarczym mieć pracę ale ta firma nawet swojej strony internetowej nie ma:/ trochę utrudnia mi to podjęcie decyzji

tomekoko

no nie ma nowych informacji o tym nigdzie jak na razie, więc widzicie jak sprawa wygląda tak naprawdę.. nie ma co tutaj się rozwodzić czy jakoś debatować nad tym więcej, bo wydaje mi się, że jeśli chodzi o prace, to powinny być tutaj jasne informacje tak naprawde, a nie tylko domysły, jak ja mam w ten sposob wyrobić sobie opinie?

Paweł

Hej Czy ten człowiek nadal prowadzi jakakolwiek działalność bo o ile dobrze pamiętam tak naprawdę to na żadnej nie wychodzi na swoje tylko ciągła strata. Ale to jest Człowiek z serii gęba nie szklanka a (usunięte przez administratora) Ciekawi mnie to o tyle, że poszukuje tematu na publikację dotyczącą takich drobnych cwaniaczków którzy próbowali się dorobić na ludzkiej naiwności i głupocie.A co się stało z (usunięte przez administratora)

Tomek

Kingo z tego co się orientuje to tu zapewne występuje typowa sytuacja "niezadowolony pracownik obsmarowuje tyłek pracodawcy(czytając strony innych firm zauważyłem że zawsze jest ta sama sytuacja) i tak osoby zwolnione bo sie nie nadawały lub też redukcja etatów bedą narzekać osoby wyrzucone bo im się pracować nie chciało bedą ubliżać i to nie tylko pracodawcy ale i najlepszym pracownikom.Z tego co tu czytałem to zbytnio ich na początku rozpieścił laptopy auta od razu na starcie...wielki błąd. ale widze ze to cwany człowiek bo kontrakty( "umowy"które podpisali z nim) najbardziej opłacają sie jemu- jeżeli nie wykonasz określonej pracy w określonym terminie nie masz zapłaty bardzo inteligentnie obecnie 1/4 umów na swiecie to kontrakty. Więc Kingo to co tu ludzie wypisują na temat tego człowieka zapewne w 1% jest prawda o ile nie w mniejszym stopniu więc skoro znasz tego człowieka to opieraj się na tym co sama zdążyłaś zaobserwować I zapewne moja wypowiedz wywoła ublizajace przy okazji i mi wpisy wiele złości itd ale niestety każdy kto choć troche myśli nie bedzie się sugerował takimi stronami bo zazwyczaj niewiele w nich prawdy( o ile w ogóle takowa jest zamieszczena).

kinga

znam faceta osobiście wiem o nim troche ale to co tu sie pisze czy aby to wszystko prawda?(usunięte przez administratora)

link

Przesledzilem wszystkie wpisy i PLAKAC mi sie ze SMIECHU chce jak czytam te Wasze na narzekania biedactwa doprawdy. A zapomnieli juz jak SAMI ludzi w (usunięte przez administratora) robili wciskajac te niby CUD kredyciki?? Jak słuzbowe auta DOSTALI i zamiast do klienta to WLASNE sprawy zalatwiac jezdzili?Albo jak NIE wypelniali do końca wnioskow? (usunięte przez administratora) sie czepily a przepraszam KTORA z WAS nie byla slepo w niego zapatrzona i nie miala OCHOTY mu do luzka wskoczyc co? A pierwsza zasada biznesu jest najpierw czytaj potem podpisz (to do umów )Falszywi jestescie wszyscy i tyle. I nie chodzi o to ze (usunięte przez administratora) jest swiety bo tez nie jest ale niech sie nie zala ci co sami tez ludzi oklamywali i byli (usunięte przez administratora) na innych.

la

pochwal sie jakie

monika

zdecydowanie przesadzacie z tymi negatywnymi opiniami mam zupelnie inne zdanie

kaska

ja tez jestem zadowolona z praca w tej firmie

Piotr

Jak dla mnei polbank jest fajny

Mariusz

Widzę, że już każdy dał sobie spokój z tym człowieczkiem, bo jeszcze widziałem tego ludzika we Wrocławiu i woził się jak zwykle. Kurde szkoda, że nikt mu nie utarł nosa. Ja już jestem z nim rozliczony ale dla czystej satysfakcji wartto!!

ja

masakra, dawno tu nie zagladałem i widze ze troche ludzi ma juz ciśnienie na tego gościa. Ja powiem tylko ze jeszcze chwila i koszów zostanie sam (na chwile). Sprzeda auta, wywali tych którzy są mu lojalni bo za dużo go kosztują i zacznie zatrudniać leszczy którym na start nie da nic a oni bedą (usunięte przez administratora) . Wzorowy pracownik - firma nie wykłada nic, nie ubezpiecza, nie da samochodu, ani stałki. Jak zrobi plan to cos tam dostanie. Koszów przez 10 lat nie zatrzymał przy sobie zadnej porządnej ekipy - wniosek jest jasny - kazdego (usunięte przez administratora) , jeśli tylko bedzie miał w tym interes. (usunięte przez administratora) tych którzy uważali go za zioma to i (usunięte przez administratora) ksiazkową która z zauroczenia założyła dla niego działalność na siebie. Dziś dostaje zo to kase ale predzej czy później pociągnie ją na dno jak wielu innych. Ludzie nie dziwcie sie z jego poczynan - on sprzedał by własną matkę jak by mógł wiec pracownika tym bardziej.

Tak3Nie

marti

Zdadzam sie z (usunięte przez administratora) tak naprawde marnie prosperuje jak na mozliwosci tego bzinesu, (usunięte przez administratora) t go nie szanuje ciagne ma problemy z parawem, tak naparwde nic nie osiągnął JEST NIKIM w tym świecie. JDYNA wartościa dla niego jest kasa. I co z tego jak on jest nie umie sporzytkować hihi. A PO CO SIE TU WYPOWIDAM po to zeby kazdy kto ma zamiar nawiażac z nim wspołprace zeby wiedział ze przy nim sie nie dorobi, jedynie popatrzy Na Ludzi ktorzy myslą ze świat zwojowali i mają super biznes. śmiechu warte

Domi

plac Solidarności były budynek skarbówki

:):):):)

no to ładnie :) widze ze sama elita intelektualna wypowiada sie na tym forum :D zaiast pisac te pierdoly moze zabierzecie sie do pracy :D (usunięte przez administratora)

łach

odpowiedzcie sobie wszyscy na pytanie- kto tu pisze? (usunięte przez administratora) , którzy dali sie najnormalniej w świecie wydymać jak dzieci. Ludzie którzy, latami wciskali klientom kit, bajerowali jak sie tylko dało. Teraz przyszedł czas na nich - dali sie (usunięte przez administratora) i nie mogą sie z tym pogodzić że w świecie manipulacji ludźmi są nikim. Jak sie ma dużo lat...(usunięte przez administratora) podwórku.

Tomek

Rzeczywiście poziom komentarzy zszedł do poziomu budki z piwem. Wszyscy jesteście tylkomocni w gębie(usunięte przez administratora) POWODZENIA

haha

niestety już nie są na Zielonego Dębu teraz urzęduje na 1 maja. I dla jasności tą nową osobą z czystą kartą jest (usunięte przez administratora) . Żałosna ekipa.

cwel.

ja powiem tak (usunięte przez administratora) nie ma nic wspólnego z Polbankiem TYLKO tyle ze robi przez nich kredyty a z tego co wiem to wszystko stworzył (usunięte przez administratora) ale podpoił sie pod to jakiś inny koleś który ma czysta kartę, pewnie (usunięte przez administratora) tez ma u niego kredy zaufania. (usunięte przez administratora)

buaha

Święte słowa. Ciekawe kiedy każdy z jego dotychczasowych współpracowników zacznie z nami pisać?! (usunięte przez administratora)

Magda

Prawda jest taka patologia rozkręca kolejną patologię było dobrze to wszyscy mieli gdzieś uczciwość przełożonego o której każdy wiedział że to słowo rozumie on w inny sposób, a jak wrócił do swoich nawyków powiem szczerze żal mi go bo już długo tak nie pojedzie ale też pamiętam bandę (usunięte przez administratora) którymi się otaczał i ich mi nie żal bo wiedzieli że robią innych ludzi (usunięte przez administratora)

TakNie

Zostaw opinię o Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów” - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Firma korporacyjna Polbanku. ,,Marek Koszów”