P.P.U.H. Kador Janusz Łebzuch

Opinie o P.P.U.H. Kador Janusz Łebzuch

ram pam pam

Katastrofa Elbląg Nie polecam

Wściekłażona

A i jeszcze taka sprawa.Pani Karino jeśli jest tak mało ludzi i za dużo pracy to może nie bierzemy na siebie zbyt wiele jak mówią:,,Mierzmy siły na zamiary..."

rzeczowo

Wszyscy pracownicy na produkcji w Gliwicach maja umowy.

Dawid
@rzeczowo 15.09.2017, 15:33
Wszyscy pracownicy na produkcji w Gliwicach maja umowy.

Chyba zlecenie! Nie klamcie!

Niebioski

W pracy mega luz, es, es na urlopie:))

Sezamek

Czy jest tutaj ktos kto dostal umowę po 3-miesiącach?. Tak jak obiecuje Pani dyrektor a w rzeczywistości tej umowy nie ma.

ES ES

Jestem najlepszy majster! Dalej bede was gonić!

Nikus

Kto nie chce pracować to i tak nie będzie. Nie ważne czy to jest Kador czy inna firma. Niestety młodzież siedząca na garnuszku rodziców tego nie zrozumie a ludzie, ktorzy mają rodziny na utrzymaniu to dobrze wiedzą o co chodzi. Szkoda, ze żyjemy w takich czasach, że "człowiek człowiekowi wilkiem" dlatego szkoda nerwów na takie głupoty

Dawid

A Ty grubasie z telefonem w reku co chwilę w kiblu i same pomyłki w pracy! Ty i esessman jesteście siebie warci pajace!

Pracujacy

Żebyś wiedział kto to pisze ;) na chwilę o cena to Ty jesteś osobą która nie mówi kim jest. Ja pracuje kilka miesięcy i nie narzekam. Wiesz jeżeli ktoś nie potrafi przyjąć na siebie krytyki lub pospolitej zje**i jak coś źle zrobi lub stoi i noc nie robi to znaczy że nie jest nauczony pracy. Dawidzie ;) pozdrawiam Mariusz

Tulipan

Ale ja tak:) nawet bylem jej świadkiem w ubiegłym tygodniu:) ( usunięte przez administratora )

Pracujacy

Kolego tulipanie ja jakoś nie spotkałem się z nekaniem w/w pracowników. Może uzasadnij swoją tezę na ten temat :)

Domex

Heh, każdy kto przepracuje tam dwa dni zrozumie o czym pisze:) I w ostateczności przyzna mi racje bo na zakładzie pracuje 6 osób z czego rotacja miesieczna to 4 osoby.

Zadowolony

Witam, Polecam każdemu pracę w Kador w Gliwicach. Praca jest wymagająca, ale ciekawa i satysfakcjonująca. W czasie upałów wysoka temperatura jest odczuwalna na hali, ale są to sporadyczne dni. Zimą jest ogrzewanie więc niska temperatura nie jest odczuwalna. Jeśli chodzi o hałas to nie jest uciążliwy i oczywiście zależy od stanowiska pracy (wymagane są stopery lub nauszniki). Ktoś pytał na czym polega praca. W skrócie: na wykonywaniu konstrukcji drewnianych oraz skrzyń, a także na pakowaniu do wykonanych skrzyń różnego rodzaju materiałów i urządzeń. Pakowania odbywają się na miejscu w Gliwicach i na wyjazdach. Praca na hali jest jednozmianowa od 7:00 do 15:00, plus zdarzają się nadgodziny jeśli jest natłok pracy. Podsumowując jeżeli ktoś nie boi się pracy, jest sumienny i zaangażowany to na pewno z pracy w Kador będzie zadowolony.

Wściekłażona
@Zadowolony 10.08.2017, 12:08

Jeśli Ty co druga a czasem nawet co tydzień pracę w sobotę nazywasz nadgodzinami które aie zdarzają to współczuję twojej partnerów lub żonie To jest cyrk żaden pracopracodawca nie powinien tego robić ale tu jest Polska zero zrozumienia że ludzie muszą też w domu coś zrobić

Gliwiczanin

Jak wygląda praca w Gliwicach

COOL

Zgadzam się z opinią xXx. Polecam wszystkim pracę w tej firmie.

xXx

Ja pracuje w tej firmie już kilka miesięcy i nie rozumie tych negatywnych opinii. Praca jest ciekawa, majster i chłopaki na hali są ok. Polecam każdemu.

Ciekawy

Czy moze ktos napisac w skrocie na czym polega ta praca? Czy jest goraco na hali??? Czy jest duzy halas na hali???

Gliwce

czy ktos robiw Gliwicach, ?

Jan

Nie polecam

Andrzej

Cyrk, goscinne wystepy robisz "za darmo"

Jarek

Wolę omijać szerokim łukiem

MArek

Odradzam współpracę

Janusz

Gdzie się podziały wszystkie opinie?

Zostaw opinię o P.P.U.H. Kador Janusz Łebzuch - Miłków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Kador Janusz Łebzuch