Opinie o Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik w Łódź

Irek

Tak wam się dobrze pracuje, że przestaliście korzystać z tego forum?

Bożena
@Irek

Rzeczywiście, dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w Artbp Sp. z o.o. Niestety, na chwilę obecną nie zatrudniają nowych osób. Są na forum pracownicy tej firmy? Zachęcam do dyskusji!

Igo
@Bożena

Wydaje mi sie że wszystko co miało być powiedziane zostało powiedziane. Szkoda słów jeden wielki BAŁAGAN! ( Dlatego nikt nic nie pisze)

Pracownik 09

Artbp? Ha ha ha firma (usunięte przez administratora) nie potrafią docenic pracownika daja te same stawki nowym co i starym pracownikom . Żenujące lalki ktore nie potrafia ustalic normalnych tras kierowcom które sa nie do zrealizowania przykład trasa ok 500 km ponad 6 godz jazdy plus 6 godzin pracy lub wiecej i powrot jsk to bywa różnie wiec pracy od 4 do 24 i znowu podobny scenariusz na 2 dzien ..(usunięte przez administratora)

Pracuś

Witam czy może ktos opisać jak faktycznie wygląda praca kierowcy montera ? Zależy mi na rzetelnej i prawdziwej informacji .pozdrawiam

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Chętny do pracy

Napisz maila do szefów info@artbp.pl

Loki

Daruj sobie ta pracę. Crack dobrze pisze ...

Bożena
@Loki

Rozumiem, że miałeś jakąś styczność pod względem zawodowym z firmą ARTBP. Skoro tak, to może napiszesz, czemu masz raczej negatywne zdanie na temat pracy w tym miejscu? Warto zawsze popierać swoje wypowiedzi jakimiś argumentami.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Xman

Atmosfera w pracy jest spoko, dużo młodych ludzi, muzyka na hali i brak spiny. Kierownik produkcji emil też jest ok. Kasa zawsze na czas, nadgodziny wypłacają normalnie jak w kp.

Xoxo
@Xman

Chciałbym zobaczyć na własne oczy jak wypłacane są nadgodziny... Bardziej ucinanie pensji

Lucek

Mi się praca podoba jest spoko. Szefowie są spoko kierownicy tak samo. Polecam ta pracę. Jak ktoś chce pracować będzie robił. Tym którym przeszkadza brak warunków powiem tak wypierrrr cioty. W wojsku gorzej było i się żyło.

@Lucek

Lucuś czasy się zmieniają a praca u prywaciarza to nie wojsko, wiec ze tak powiem sam wypierrrr ;)

Crack

Bałagan jaki panuje w tej fimie jest nie do opisania ... Zaczynając od kwestii słabej jakości produktów jakie idą do klienta bo pan kierownik Piotr G. nie potrafi nic dopilnować skończywszy na beznadziejnej atmosferze jaka tam panuje. Właściciele praktykują zasadę na umowie najniższa reszta pod stołem (i nie spodziewajcie się jakiś kokosów), szacunek do pracownika zerowy. Nadgodziny i praca w weekendy za tą samą stawkę godzinową, socjal zerowy, brak stołówki i szatni bo tego co się tam znajduje nie da się tak nazwać, ogólnie (usunięte przez administratora) ... NIE POLECAM !

@Crack

Nie zgodzę się z Tobą Crack! Pracuję w ARTBP już ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Pracy jest dużo, ale szefowie dobrze płacą za nadgodziny, a przy tym w każdej kwestii można się z nimi dogadać. Kierownik i ludzie na produkcji są w porządku, może czasem panuje haos, ale przy tak dużej ilości zamówień czasem może chłopakom powinąć się noga- to normalne, przychodzisz pracować a nie zastanawiać się nad sensem życia. Poza tym jakość produktów moim zdaniem jest naprawdę dobra, klienci też nie narzekają. Polecam!

Crack

Pracownik - jeśli według Ciebie dobra płaca za nadgodziny to stawka podstawowa jaką wynegocjowałeś to gratuluję (nie ma w tym żadnej uszczypliwości w stosunku do Ciebie a do pracodawców).

@Crack

Dogadać się z szefami oczywiście możesz ale to strata czasu bo mówią jedno robią drugie :) w szegolności P. P

@Crack

To chyba nie rozmawiamy o tych samych szefach.... Ja jestem bardzo zadowolony tym bardziej że firma się coraz bardziej rozrasta.

pracownik 2
@Crack

Crack masz chyba jakieś stare źródło informacji bo Pan (usunięte przez administratora) nie pracuje już w firmie od ponad roku

Ulka

Każdy ma prawo pisać opinię. Są negatywne ale są również pozytywne , dlaczego oskarżacie firmę?

Crack

Widzę, iż pojawiła się tu chyba dwójka szefów, którzy sami tworzą sobie pochlebne opinie :) Szkoda czasu na dyskusję Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik - Łódź

• Jak się pracuje w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

Zobacz opinie na temat firmy Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik?

Kandydaci do pracy w Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.

Artbp s.c. Rafał Bułat Przemysław Paśnik