Adres: Mieszka I 4 lok. 226, 15-054 Białystok

2 359 301 5 1

Opinie o KoBa Konrad Baranowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Ysyshdh

Niedługo to i działu kadr nie będzie :D

Tak2Nie1
Polaczki :-)
@Ysyshdh

Polak Polakowi (Boże ja nim jestem) wbija szpilę w doooop. ę pod byle pretekstem. I jeszcze się cieszy ze swojego sprytu, i że mu ją wetknął prawie do od.. byyytu. tu. Ale w innych nacjach choćby i Litwini, tam jeden drugiemu nie podłoży świ.. ni.  Litwin za Litwinem mógłby w ogień skoczyć, Polak Polakowi pomoże się stoczyć. Szwajcar Szwajcarowi udzieli porady a Polak Polaka wygryzie z posady.  Bułgar Bułgarowi chętnie drogę wskaże jak ma w Złotych Piaskach dostać się na plażę. Rumun za Rumunem Stanie jak opoka A Polak Polaka Traktuje z wysoka.  Lecz gdy przyjdzie wojna (co nie daj nam Boże) wtedy Polakowi Polak dopomoże. A że nie zagraża wojna pokojowi więc chwilowo wilkiem Polak Polakowi. I tak by wyliczać można nieskończenie tylko pytam, po co takie … biadolenie.

William
@Ysyshdh

zły to ptak co własne gniazdo kala

Zaradni

Nie rozumiem was po co mam z mężem pracować jeśli państwo daje nam pieniądze mamy to 500 plus na czwórkę dzieci miasto nam płaci za mieszkanie z Caritas mamy jedzenie ja nie pracuję i mąż też więc mamy socjal na siebie a mąż ma jeszcze rentę bo ma problemy z alkoholem z MOPSu też nam dają Więc po co mi piszecie że mamy iść do pracy mamy prawie 7000 dla siebie bo ubrania też mamy dają z Alberta Jedynie co to za wakacje sami płacimy sobie bo dzieci z MOPSu mają kolonie

CR
@Zaradni

Macie wszystko poza honorem ;)

Cxxxxx

Byłem na rozmowie, nie warto. Kasa pod stołem i wcale się z tym nie ukrywają. Z tego co się dowiedziałem, nowi pracownicy mają więcej niż Ci którzy już pracują. Mam większe ambicje niż najniższa krajowa

Tak4Nie2
Konkurencja
@Cxxxxx

Uuuu konkurencja nie odpuszcza :)

Konkurencja 2
@Cxxxxx

Jeśli "najniższa krajowa" to "więcej niż Ci którzy już pracują" :) - to pozdrowienia dla konkurencji :)

Walduś

Waldek ma żonę i piątkę dzieci. Oboje są bezr**obotni. Ciężka sytuacj**a prawda? Waldek ledwo skończył podstawówkę, a później posiedział trochę z k**umplami na ławce, bo co miał robić? Waldek jest leniwy, do ciężkiej pracy nie pó**jdzie, a dobrze płat**nej nie dostanie, bo nie chciało mu się uczyć. Ale Waldek nie jest głupi. Wziął ślub z koleż***anką i narobił dzieci. Na początek dostali mieszkanie socjalne od gminy, bez czynszu oczywiście, dostają również co miesiąc 1100zł zasiłku dla bezrobotnych, do tego 2000zł za "500+" i 500zł zasiłku socjalnego, bez dodatków. Z pomocy społecznej i Caritasu dostają ubrania, jedzenie, węgiel, sprzęt RTV i AGD, pomoce szkolne dla dzieci i kolonie oraz zajęcia pozaszkolne. Waldek nie robi nic, bo nie musi. Czasami jak znudzi mu się przepijanie z kolegami nie swoich pieniędzy to pojedzie na kilka miesięcy do Holandii na sadzonki, gdzie pościemnia trochę za 1000 euro miesięcznie "na czarno". Jego żona jak się bardzo nudzi to zajmuje się robieniem fryzur i paznokci koleżankom, oczywiście też na czarno, oraz sprzedawaniem znajomym nadwyżek wszystkiego co dostają z Caritasu. Dzięki "dobrej zmianie" Waldek nie płaci też podatków bo wzrosła kwota wolna właśnie tylko dla tych na zasiłkach, od przyszłego roku będzie miał darmową opiekę medyczną, mimo że nie jest ubezpieczony, a w przyszłości emeryturę "obywatelską", mimo że nie płaci składek. Waldek czasami lubi się pośmiać z tych którzy sponso rują mu życie, chociaż po piwku zawsze nawyzywa ich od z. łodziei i lemingów

Nawozy

Ten portal to (usunięte przez administratora)

Gebriel

Kombinowanie z kasą pod stołem + marna płaca, dlatego kumatych zastępuje się studentami za 8.5 zł/h netto. Którzy przyjdą poklikają i znajdują coś najlepszego

Piotr
@Gebriel

Archanioł czy może jednak pan K? :-) Po co wstydzić się swojej tożsamości? Jak na świętego nieładnie. PRZYKAZANIE ÓSME NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU Jak na grzesznika normalka - prosty sposób na lepsze samopoczucie. Powodzenia na nowej drodze życia (szczere) :-)

Arek

ja stawka godzinowa zarabia programista? slyszalem ze sie ludzie wylamuja

Tak9Nie
AD
@Arek

Moich 2 znajomych pracowało jako programiści i mówią wprost marna kasa i się nie opłaca. W innych firmach z miejsca mają 2x tyle. Dodatkowo Pan K z tego co słyszałem wg. nie inwestuje kasy w ludzi, a tylko w narzędzia. P.S Słyszałem, że dział programowania w kobie przestaje już istnieć.

Tak16Nie
@AD

2000 zł do 2250zł

Adaś

TakNie9
KS
@Adaś

Bracia, nie oczerniajcie jeden drugiego! Kto oczernia brata swego lub sądzi go, uwłacza Prawu10 i osądza Prawo. Skoro zaś sądzisz Prawo, jesteś nie wykonawcą Prawa, lecz sędzią. 12 Jeden jest Prawodawca i Sędzia, w którego mocy jest zbawić lub potępić. A ty kimże jesteś, byś sądził bliźniego?

Tak2Nie7
programista

Tak1Nie5
Ja
@Arek

Trzymaj się z daleka taka dobrz rada

Ttt
@Arek

11 netto/h na start na umowie najniższa. Programista w KOBIe zajmuje się leczeniem minut. 0 programowania

Tak9Nie1
@Ttt

jak już się czegoś więcej nauczysz to wówczas zgłoś się do kierownika - dostaniesz ciekawsze zadania

Tak5Nie4

Pppreueueueuur
@oczyszczalnia ścieków

Np. przenoszenie wikipedii ?

@Pppreueueueuur

jeśli tylko tego się nauczyłeś?

Tak4Nie1

Tak2Nie3
oczyszczalnia ścieków

a osoby aktywne na portalu to ...nurki :)

Nazwa działu: Produkcja

TakNie

Z tego co zauważyłem, każdy kto jest trochę bardziej zaangażowany i mu zależy ma swoje odpały, a Go work w mojej ocenie nie jest odpowiednim miejscem na takie żale. Obserwując niechlujstwo i lenistwo niektórych pracowników nie dziwi mnie zdecydowana reakcja na takie zachowania. Pozdrawiam Panią(usunięte przez administratora). Równa kobitka z Ciebie.

Tak13Nie1

Realia
@Pracownik

To może w końcu ktoś tam zrobi porządek i niektórym skończy się udawanie i ściemnianie. Czas najwyższy.

Tak11Nie

Odpały

Hehehe tam to ostre ODPAŁY, nad którymi nie da się zapanować, mają pracownicy i inni kierownicy. Nie będę wymieniał (jak CDR i VRV) z nazwiska tych osób ponieważ nie wypada w takim miejscu.

Tak11Nie

Rozsądny pracownik
@Odpały

Tak się zastanawiam? Czy nie warto by było wymienić z imienia i nazwiska tych wszystkich pracowników i kierowników - "zacnych" odpałpwych, nad którymi nie da się zapanować :-)? Kilka osób by się nazbierało z samej góry :-) Plus Ci, którzy już nie pracują. Muszę to przemyśleć :-)

Nie
@Rozsądny pracownik

Nie zniżaj się do poziomu osób tu piszących.

?

Co za PR. OS. TAK pisał tego posta? Szkoda, że się nie podpisałeś.

Zagadka

Spoookojnie, Spoookojnie(usunięte przez administratora) Kto jest na wylocie? Ups. Twój post już chyba nie jest anonimowym :-)

K kk

Rotację niech ogarniają kierownicy odpowiedzialni za swoje działy.(usunięte przez administratora)

Hard workers

(usunięte przez administratora) Minęło 20 lat, trochę hajsu wleciało, poczuli że trochę urośli i co (usunięte przez administratora)? Roszczeniowe, zakompleksione społeczeństwo nacjonalizmu, pogardzanie Ukrainą, pogardzanie Litwą, pogardzanie ku…a wszystkimi, Niemcami, Francuzami, wszystkimi ku…a. Buńczuczność zupełnie niedopasowana do możliwości. Pycha, arogancja wylewa się z "Polaka Pana", bezczelność w stosunkach międzynarodowych nie tylko polityków, ale też samych Polaków. To właśnie magnackie warcholstwo, arogancja godna najgorszego sortu nowożytnej szlachty, której się(usunięte przez administratora) poprzewracało, mentalność mazowieckiej gołoty zamiast cnót szlachty średniej. Tak mnie to (usunięte przez administratora), to jest brak szacunku do świata, brak szacunku do swojej własnej pracy, to jest tak głęboki kompleks, że najmniejsze poczucie siły wyzwala najgorsze cechy. To są cechy ludzi słabych. I tak obserwuję zmianę nastrojów w społeczeństwie i z każdym miesiącem coraz bardziej mi się chce rzygać.

Tak4Nie2

dino04

Umowa dobiegała końca. KOBA telefonicznie nalegała na przedłużenie umowy. Odpowiedziałem, że na razie niech pozostanie bez zmian. KOBA za net 50 podniosła mi opłatę z 50 na 80 zł. Złożyłem wypowiedzenie. Radzę dokładnie czytać ich "nowe" umowy. Nie słuchać jak tłumaczą tylko czytać. Moje sugestie dla KoBa Konrad Baranowski: Umowa dobiegała końca. KOBA telefonicznie nalegała na przedłużenie umowy. Odpowiedziałem, że na razie niech pozostanie bez zmian. KOBA za net 50 podniosła mi opłatę z 50 na 80 zł. Złożyłem wypowiedzenie. Radzę dokładnie czytać ich "nowe" umowy. Nie słuchać jak tłumaczą tylko czytać.

Trochę ogarnięta
@dino04

Jakiś Ty nieogarnięty. Mam neta i TV w Euronecie i z końcem lutego kończyła mi się umowa promocyjna. Czytam podpisywane umowy tak jak chyba wszyscy i dziwie się że masz pretensje do Świata, że jesteś nieogarnięty. Mój operator dał mi promocję do końca lutego i jak kończy mi się promocja to szukam nowej. Chyba logiczne. Poszłam, dostałam ofertę, przeczytałam :), podpisałam umowę na nową promocję i płace po staremu. Co prawda wyłączyli mi kilka dodatkowych usług, które wcześniej miałam w pakiecie a teraz każą za to płacić, ale mam cenę którą chciałam. Nieogary są wśród nas :)

Jestem w kobie
@Trochę ogarnięta

Do mnie też wydzwaniali i całe szczęście, bo przepisałem umowę na nową promocję dzięki czemu mam taką samą cenę jak wcześniej. To chyba normalne, że trzeba zapoznać się z umową. Mi przedstawili dokładnie to co jest w promocji. Nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam :-)

Nazwa działu: Finanse

Andrzej

bardzo ciekawe.

Tak1Nie1

Tomasz

Im dłużej zwlekasz z tym, co masz do zrobienia, tym większa szansa, że ktoś Cię wyręczy.

TakNie1

Gosia
@Tomasz

Bardzo ciekawy cytat :) Podoba mi się

TakNie1

Anonim 2

Ludzie współcześni stworzeni są do narzekania. Z całego Achillesa widzą tylko piętę.

Operator

Widzę, że Pani Magdalena @Jaga jest już bardzo znana w Bstoku. My również rozwiązaliśmy z tą Klientką umowę i z tego co czytam, wydaje mi się, że to ta sama osoba. Ciekawe, którego kolejnego operatora naciągnie. Podpisuje kontrakt, nie opłaca faktur i jest bardzo NIEGRZECZNĄ osobą (być może ma jakieś problemy z głową). Normalni ludzie nie zachowują się w taki sposób. Ostrzegam przed tą Panią i trzymam Kciuki za pracowników, którzy muszą się z Nią kontaktować.

Jaga

Pracownicy amatorka jest problem rozwiazuja umowe z klientem porazka

tak pracuje jako student
@Jaga

bo to sami studenci - stara ekipa odeszła

Komornik
@Jaga

Szanowna Pani Magdaleno Tak jak prosiłem gdyby płatności były terminowe to nie byłoby żadnego problemu

Student nr 1
@Jaga

Szanowna Pani Magdaleno? Kiedy w końcu ureguluje Pani wszystkie zaległe faktury? Proszę pamiętać, że w przypadku braku płatności dłużników kieruje się do komornika.

Student nr 2
@Jaga

Pani Magdaleno... Słyszałem, że jest Pani bardzo inteligentna... Zagadka :-) Przychodzi student do piekarni i wychodzi z bochenkiem chleba nie płacąc za towar. Kim jest student? Czy zauważyła Pani analogię w swoim postępowaniu?

@Student nr 2

Już odpowiadam 66 heheheheh

Student nr 3
@.

Pani Magdaleno, kolejny kanał komunikacji z Panią. Kiedy w końcu ureguluje Pani wszystkie zaległe płatności? Proszę pamiętać o odsetkach.

Student nr 4
@Student nr 2

Pomogę Pani w rozwiązaniu zagadki bo widzę, że nie poradzi sobie Pani. Student, który nie zapłacił za chleb jest (usunięte przez administratora). Pani jest w takim razie(usunięte przez administratora) Powinna się Pani wstydzić.

Komornik

@Jaga Szanowna Pani Magdaleno gdyby płatności były terminowe to nie byłoby żadnego problemu

Tak5Nie1

Firma usługowa
@Komornik

Współczuję Waszym pracownikom. Niestety borykam się w firmie z podobnym problemem. Terminowe płatności to rzadkość. Klienci nie czytają umów albo ich nie rozumieją i udają, że nie widzą na fakturze adnotacji z terminem płatności. Od takich '' ludzi'' jak @Jaga trzymajmy się jak najdalej.

Tak4Nie1

Dorota

Porażka!!! Nie polecam.

Pesymista
@Dorota

A zupa była za słona!!!

Tak5Nie1

ewa

Znikł internet zgłosiłam ,powiedziano że nie mają wolnych ludzi ktoś przyjedzie za 3 dni ,ale udało się panowie przyjechali na 2 dzień .Bardzo kompetentni ludzie ,nie mogli wejść na podwórko z powodu psa ,a dzwonek mi się zepsuł ,odczekali około 10 min.Jak się okazało przewody były nie zabezpieczone (chałtura tych co zakładali) ,panowie poprawili to w 5 min.Ale za to wystawili fakturę na 60 zł ale zadzwonił pan kierownik i kazał doliczyć 30 ,to razem 90 ,bo byli za długo w domu,chociaż tłumaczyli że są 5 min .Proszę uważać jak wam coś się zepsuje jakie poniesiecie koszta ,chociaż to wina nie nasza .Zanim podpiszecie umowę wezwijcie fachowca niech sprawdzi czy dobrze jest podłączone ,w umowie niema instrukcji obsługi .Pozdrawiam naciągaczy firmy koba.

logika
@ewa

ciekawe podejście, jeśli uszkodzę: 1. instalację elektryczną – ma to naprawić Zakład Energetyczny 2. rurę wodną – Wodociągi 3. rurę gazową – Gazownia można sporo zaoszczędzić tak się zastanawiam jeśli na drodze jadąc samochodem uderzę w inne auto i uszkodzę własne to kto mi powinien to naprawić – chyba gość w którego wjechałem, a jeśli ucieknie z miejsca zdarzenia to właściciel drogi, będę musiał zawiadomić Policję niech ścigają bandytę

Obiektywnie

Jak polubić pracę, za którą się nie przepada Jeśli po przebudzeniu odchodzi nam ochota na cokolwiek, bo trzeba udać się do pracy, to wyjścia są zasadniczo dwa. Zmienić pracę. Albo swoje do niej nastawienie. Znajdą się szczęśliwcy, którzy biegną do pracy co rano radośnie rozochoceni. Bo sprawia im radość, bo pozwala się spełniać, realizować, odpowiada naszym kompetencjom i zainteresowaniom. To przywilej dla nielicznych. Czasem zresztą na właściwe miejsce trafia się dopiero z czasem – swoje trzeba więc najpierw przecierpieć. Scenariusze bywają różne i są dość powszechne. Dana firma czy nawet branża czasem nam na przykład nie odpowiada (oczekiwania dość często rozchodzą się z realiami). Albo musimy pracować w otoczeniu, za którym niespecjalnie przepadamy. Zdarza się przecież, że swoje obowiązki nawet lubimy, ale współpracowników – już niekoniecznie. Innym razem nie odpowiadają nam godziny pracy. Albo zwyczajnie się wypalamy, tracimy zapał, serce dla sprawy. Zmiana pracy czy wręcz kwalifikacji – to jednak kosztowna decyzja. Ekonomicznie i psychologicznie. Nikt poza tym nie daje gwarancji, że nowe miejsce pracy nas nie rozczaruje. A jeśli rozczaruje – niechybnie zaczniemy winić siebie, być może niesłusznie. Zanim więc rozważymy to radykalne rozwiązanie, spróbujmy własną pracę polubić, jaka by ona nie była.

Manager

Dbaj o obecnych pracowników Bardzo często pracodawcy zapominają o tym, że na koszty związane z rekrutacjami istotny wpływ mają także odejścia pracowników. Badania przeprowadzane przez takie firmy jak PwC czy Sedlak & Sedlak pokazują, że koszt zastąpienia odchodzącego pracownika przez nową osobę wynosi tyle, co równowartość jego rocznego wynagrodzenia. Dlatego pracodawca najwięcej zaoszczędzi na rekrutacjach wtedy, jeśli uda mu się jak najdłużej związać z firmą obecnych pracowników. To z kolei wymaga dbałości o odpowiedni poziom wynagrodzeń, motywującego oraz powiązanego z wynikami systemu premiowania, a także przejrzystej komunikacji (m.in. po to, by pracownik wiedział nie tylko co ma robić, ale też rozumiał dlaczego). Ważna jest również atmosfera w pracy i relacje między podwładnymi i przełożonymi, wciąż bowiem aktualne pozostaje powiedzenie, że pracownik przychodzi do firmy, ale odchodzi od szefa. Wszystko razem Można powiedzieć, że najlepszym sposobem na obniżenie kosztów rekrutacji jest... zmniejszenie ich liczby. Aby było to możliwe, konieczne jest szanowanie obecnych pracowników, dbanie o ich rozwój, a zarazem o dobrą atmosferę w pracy. A gdy dany pracownik zdobędzie już duże doświadczenie, warto awansować go na wyższe stanowisko.

Obserwator
@Manager

W stu procentach racja a ci którzy się nie sprawdzają powinni być wymienieni na innych bez zbędnego dawania szans po raz kolejny bo to jest szkodliwe dla wszystkich i kreuje niezdrową atmosferę

Justyna

@anonim

7 200,00

3 500,00

Go work

Wypociles czy kopiuj wklej. Specjalnie zarzut sekciarskimi wypocinami zlecono odgornie zeby nie bylo widac komentarzy nt pracy i warunkow tam panujacych? Jutro znow modlitwa czy psalmy?

myślenie nie boli
@Go work

przeczytałem i dało mi do myślenia Podrzucam do przemyśleń :-) UPS (chyba zabolało...)

Darek

Kierownictwo nie douczone obsługa klienta KOBY porażka. Pomimo zgłaszanych problemów wlaściciel firmy nie reaguje. Całkowicie odradzam współpracy z w/w. Aby podpisać umowę i heja.

Myślenie nie boli
@Darek

Coś masz z mózgiem nie tak nie potrafisz napisać reklamacji najprostsze rozwiązania czasami są najskuteczniejsze haha A może konkurencja haha

Są wśród nas

Termin dulszczyzna został utworzony w odniesieniu do głównej bohaterki "Moralności pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej. Pod tym pojęciem kryje się dwulicowość, zakłamanie, obłuda - jedne z najgorszych wad mieszczaństwa. W dramacie autorka zanalizowała i poddała solidnej krytyce mieszczański światek, do którego była szczególnie zniechęcona. Tę warstwę społeczną reprezentowała główna bohaterka utworu - Aniela Dulska i jej rodzina. Ciągle aktualne i rośnie w siłę

Dulscy

Współcześnie spotyka się ludzi, u których można dostrzec postawy analogiczne do zachowań członków rodziny Dulskich. W stosunkach międzyludzkich często można dostrzec przejawy obłudy, ludzie deklarują wzajemną przyjaźń i sympatię, licząc często na wyciągnięcie z tego dla siebie jak największych korzyści. Uczucia te słabną w momencie, gdy przestaje się być użytecznym, bądź nie można spełnić oczekiwań drugiej osoby. Przyjaźń i sympatia nie są wówczas tak silne, jak na początku. Z hipokryzją spotykamy się również w stosunkach międzysąsiedzkich, ludzie zazdroszczą sobie odnoszonych sukcesów, posiadanych dóbr materialnych, czy osiągniętej pozycji społecznej, ale w kontaktach osobistych wydają się być wobec siebie mili i sympatyczni. Postawy zakłamania spotkać można również we współczesnych rodzinach.

Tak10Nie

Społeczeństwo

Zatrzęsło mną. Trzęsie mnie zresztą na wiele przejawów polskiego stanu mentalnego i chętnie się przyznaję, że ducha polskiego po tylu latach nie rozumiem. Wynarodowiłem się dokumentnie i jestem z tego dumny. Nie ruszają mnie celebry polskich nieszczęść narodowych, te wszystkie bezsensowne, przegrane powstania, widzę, jak narodowe puszenie się jest podszyte kompleksem niższości. To wszystko są wykwity choroby dla Polski szkodliwej. Jednym z takich utrwalonych przekonań narodowych polskich jest pogarda dla pracy. To jakiś wariant pogardy dla chłopa i dla robola, tych, którzy żyją z pracy swoich rąk.

Tak10Nie

Tak12Nie

Lubię to

Jak dobrze mieć takich współpracownikow:)

Modlitwa przed pracą
@Lubię to

Jak się cieszę, że nie jestem osamotniony. Razem będziemy mogli budować naszą wspólnotę :-)

@Modlitwa przed pracą

Mówisz wspólnota-myślę sekta;-)

Lubię to

A po co od razu takie złośliwości...czyżby czuły punkt...?

Lubię to

Cudownie:-)brzmi normalnie jak cytat ze Starego Testamentu.a rano przy kawce pogadamy o pogodzie;-)

Modlitwę moją zanoszę

Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę. Bogu Ojcu i Synowi. Dopie**olcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku**ysyna! Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

Go kobianie do pacierza

Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę. Bogu Ojcu i Synowi. Dopie**olcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu do sra jcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały i podły! Jaki znak mój? Krwawe g ały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczyć ie tego sku**ysyna! Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

Tak9Nie

Zostaw opinię o KoBa Konrad Baranowski - Białystok