Opinie o Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza w Wrocław

Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza
1 161 90 5 1
anon

Nie polecam pracy w tej kancelarii. Zaległości w wypłacie wynagrodzenia zdarzają się praktycznie co miesiąc. Obsuwa to 10, najdłużej 17 dni.(usunięte przez administratora)

Anna Paczkowska-Derejczyk Nowy wpis
@anon

Opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń zdarzały się, to prawda ale nie "praktycznie co miesiąc". Firma aktualnie nie zalega z żadnymi płatnościami wobec pracowników czy innych podmiotów z którymi współpracuje. Opóźnienia, które występowały w przeszłości wynikały z obiektywnych przyczyn uniemożliwiających dokonanie przelewów w terminach określonych w umowach z pracownikami. Powyższy wpis został dokonany zapewne przez byłego pracownika Kancelarii, który nie posiada wiedzy o stanie obecnym. r.pr. Anna Paczkowska-Derejczyk

BB

Niestety, ale też brak dyskrecji wobec pracowników: wypytywanie się o plany urlopowe, komentowanie ubioru, sytuacji osobistej, głównie związkowej. Szefowi powierza się różne sprawy, nie każdy później musi o wszystkim wiedzieć. Tak samo klienci nie muszą być informowani o osobistych sprawach radcy prawnego.

CC Nowy wpis
@BB

W pełni się pod tym podpisuję, ja, pracownik potraktowany w ten sposób przez szefa.

Agnieszka Nowy wpis
@CC

To o czym piszecie nie brzmi zbyt dobrze, jednak czy tego typu pytania względem Was mogą pozostać bez odpowiedzi? Każdy ma jakiś swój plan na budowanie więzi między sobą a innym pracownikiem, może pytania wobec Was kierowane były jedynie formą lepszego poznania się?

TakNie3
bb Nowy wpis
@Agnieszka

"Plan na budowanie więzi między sobą a innym pracownikiem", poprzez informowanie klienta o prywatnych i osobistych sprawach radcy prawnego, po uprzednim pozyskaniu takich informacji od swego pracownika??? (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
gburek

Po roku pracy tutaj stwierdzam, że to, co o nim pisali tutaj to niestety prawda. Rzuciłem to w cholerę, nie mam zamiaru dłużej się tu męczyć. Poza robieniem ksero, wysyłaniem listów na poczcie parzeniem kawy niczego się nie nauczyłem.(usunięte przez administratora).Nie polecam pracy. Nie polecam zlecania obsługi(usunięte przez administratora)Jak bogata firma, to nie żal, ale jak przychodzi biedny Miecio, to już trochę szkoda gościa.

lol

Nie polecam prawcy w tej kancelarii. (usunięte przez administratora) Zarobki: bez szału ale wiecznie wypłata z poślizgiem. (usunięte przez administratora)Zdecydowany negatyw dla tego pracodawcy. Jeżeli chodzi o obsługę klientów: UWAGA - ostatnio często "zacina się kasa", "zawiesza się drukarka" albo "brak papieru" do drukarki albo do kasy.(usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Piotr
@lol

Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia są dużą niedogodnością, więc rozumiem, że jesteś niezadowolony. Także atmosfera, o której piszesz nie wpływa zbyt motywująco. Nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń o pracę. Wiesz może, czy pracodawca prowadzi rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
bobka

Nie polecam pracy w tej kancelarii.(usunięte przez administratora)

Tak3Nie
as
Nazwa działu: Finanse

obsługa prawna na niskim poziomie merytorycznym. Dlatego podziękowaliśmy za współpracę. Nie polecam tego prawnika.

Tak26Nie2
234zxv

Fatalna atmosfera pracy. (usunięte przez administratora)Praca raczej tymczasowa niż na stałe. Ja przynajmniej tutaj siebie nie widzę na dłuższą metę.

Tak34Nie2
fret.80

(usunięte przez administratora) Nie polecam, strata czasu.

Tak12Nie1
Irena

@Irena 2, komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią jego regulamin. Akceptujesz go przed dodaniem wpisu. Dlatego zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Chciałabym również wspomnieć, że każdy użytkownik może zgłosić komentarz, który administracja sprawdza pod względem zgodności z regulaminu i dopiero później może zostać usunięty. Wracając do mojej roli na forum, to jestem moderatorem Gowork.pl. Moim zadaniem jest aktywne uczestnictwo w dyskusji i zachęcenie osób znających firmę do wypowiedzi. Ponad to, dbam o przestrzeganie przez użytkowników regulaminu i staram się stale informować o aktualnościach z firmy i nowych ofertach pracy.

Irena

Zapraszam was do zapoznania się z regulaminem serwisu- obowiązuje kultura słowa. Portal jest miejscem do wyrażania opinii na temat pracodawców. Macie nowe informacje odnośnie pracy w tym miejscu? Czy odpowiadają wam warunki finansowe, atmosfera? Macie możliwość skorzystania ze szkoleń, wyjazdów integracyjnych?

Tak7Nie

GG

Bzdura. Pensja była na czas - reguluje to Kodeks Pracy. Jeśli jest inaczej - dowody. Naprawdę, misiu, masz czytających za niepełnosprytnych i wmawiasz im, że podmiot wygrywający przetargi na podstawie ustawy o zamówieniach publicznych ma w tyle prawo pracy? A co do integracji, marihuana już ci chyba naprawdę szkodzi, jeśli nie pamiętasz...

Tak10Nie2

kmn

napiszcie jak będzie wiadomo jaki wynik rozprawy.

Irena

@..@#$, myślę, że istotne znaczenie miałaby wypowiedź dotycząca pracy na co dzień w Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza. Jak prezentują się Wasze warunki zatrudnienia? Czy są dla Was satysfakcjonujące? Czy możecie liczyć na pozapłacowe profity?

tre

tu akurat nikt nie płaci, usuwają tylko te które personalnie cisną mecenasa, mają na to regulamin

Irena

Przypominam Wam, że forum jest miejscem na opinie o pracodawcach, jednak nie powinny one dotyczyć ich życia prywatnego, lecz warunków, jakie oferują. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią regulaminu. Czekam na Wasze rzetelne i prawdziwe opinie, które będą opisywać zadania na konkretnych stanowiskach oraz inne istotne aspekty dotyczące zatrudnienia w firmie.

Tak3Nie
Irena

@jk, czy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia zdarzają się często? Czy dotyczy to wszystkich działów? Czy pracownicy mogą liczyć na premie lub też pakiet socjalny? Jaka panuje atmosfera między zatrudnionymi osobami?

Stella

Ludzie może warto pisać o firmie a nie obrażacie i wyśmiewacie innych ludzi z firmy!!!!

niko
@Stella

A co tworzy firmę? - biurko, krzesło, ściany, drzwi...? Czy może - właśnie - "ludzie z firmy" ???

Tak24Nie1
Generał Nikt ;)
@Stella

Zauważ, że przecież to są wypociny jakiegoś jednego frustrata. Link do tej strony przysłał nam do jednostki na maila niejeden raz. Nic się nie zgadza. Pierwsze z brzegu? Np. fakt, że mec. Derejczyk jest abstynentem. Na imprezach w wojsku jest jedynym trzeźwym kierowcą z wyższych szarży. Można to sprawdzić, w każdej jednostce, którą obsługuje :)))))) Ale zaraz się dowiem, że nic nie wiem i jestem albo kochankiem, albo jadającym słoninę zboczeńcem albo capem. BTW. Trolla się nie karmi, trolla się ignoruje. A ja go nakarmiłem na kolejne pół roku ;) Panie Mecenasie, niech Pan zrobi może z tym czymś porządek.

ppłk JK

Zaprzeczam. PS. ppłk pisze się bez kropki.

bb

Ale on niczego nie ukrywa. Tydzień temu widziałam Maćka ze swoją nową "miłością" w restauracji. No to jakie tu ukrywanie się??

Tak6Nie

Jimmbo

Zostałem wywołany pół roku temu do dyskusji, a nie zaglądałem tu od ponad roku! Dalej niezła pompa. Nie wiem dlaczego ktoś stwierdził, że jestem grubym, gburkiem czy kimś tam innym - nie jestem :D Jestem Jimmbo i choooj! : * Dajcie sobie lepiej buzi i się poprzytulajcie. Pomoże :]

VIC

WOW !! jestem w szoku. Nie wiem ile tu jest prawdy opisane ale fakt faktem, wiele z nich widziałem osobiście. No cóż mr Derejczyk, jak sobie pościelesz tak sie wyśpisz...

X.

The thruth is out there.

Tak9Nie

pracodawca

Dostałeś kasę ?! DOSTAŁEŚ !! Nie, że "nie chce" tylko nie miałem płynności finansowej w danym momencie i tyle, stąd małe opóźnienie !! A jak potrzebowałeś jeden z drugim wcześniej pieniądze, to trzeba było przyjść do mnie i powiedzieć, a nie wypłakiwać się na forum publicznym, proste NIE??

jota

(usunięte przez administratora) W innych kancelariach we Wrocku i okolicach jest raczj normalnie czyli pozaetatowo, na zlecenie albo I TO JUŻ JEST PEŁNIA SZCZĘŚCIA!! umowa o pracę na część etatu 1/4, 1/2. Jak się sprawdzisz pniesz się w górę po szczebelkach stawek uposażenia i zaszeregowania :)) A miało być tak pięknie...

zenit

szukajac czegos w necie (niczego co zwiazane jest z Wroclawiem, kancelaria, Salvadorem) Czytam i czytam i czytam. Pochloneła mnie Wasza historia ale czy nie za duzo tego jadu? Spoko moze jest jak piszecie skarpetki, tyran, gbur ale pisząc takie gówn@#$o staliście sie identyczni jak Wasz oprawca. Mam nadzieje ze z zadnym z Was nie bede mial nigdy stycznosci. Skąd wogole mialbym to wiedziec wkońcu każdy z Was jest anonimowy. Czytam i niedowierzam ze jeszcze jakis prokurator za nekanie psychiczne na Was nie siedzi. PS Na serio zeby pracować trzeba płacic za to?! ale macie zwyczaje w tym Wrocławiu.

wujcio dobra rada

przegiął z wyceną za obsługę, to fakt.

Tak7Nie

Przychylam się do wniosku kolegi LEKSIKA.

rqpewoiugals

taki odważny jesteś jeden z drugim? to może przyjdź do gabinetu i powiedz mi to prosto w oczy!!!

obserwator

przejmuje się tymi wpisami, przejmuje. Jakby mógł, to by już dawno wyłysiał albo posiwiał z tego powodu :))))

biwa

szybka odpowiedź, a podobno Derejczyk nie przejmuje się wpisami na tej "niszowej stronie"...:))

bbbbb

ale numer !!!! :)))))))))))))))))))))))))))))

Anna Paczkowska-Derejczyk

Szanowny Panie o nicku "Gburek", w imieniu mojego męża mec. dr. Macieja Derejczyka, uprzejmie dziękuję za okazane wsparcie. Z treści Pańskich wpisów wynika, iż jest Pan zainteresowany rozpoczęciem praktyk w naszej kancelarii. Prosimy o pilny kontakt w przedmiocie nawiązana bliższej współpracy. Z poważaniem Anna Paczkowska-Derejczyk

Gburek

... Konkrety jednak proszę, ptysiu miętowy: obiecane i polecane przez ciebie w wielu tutejszych bytach do przeczytania wyroki sądu dyscyqplinarnego - w linku, który wpisałeś jest ich siedemdziesiąt dziewięć. Które z nich dotyczą Derejczyka? Numerki proszę. Powiedziałeś A - powiedz B. Bądź wiarygodny :) A i może jeszcze ogłoś światu, gdzie jeszcze wypisujesz uprawiasz działalność quasiliteracką porzez kolejne opinie, czy kalumnie. Nazywaj to jak chcesz. Ale poczytałbym sobie w wolnych chwilach. W ogóle to robimy sobie  w grupie zakłady ile ty właściwie masz lat? Bo wiesz Muchomorku, jedno mnie dziwi. Aspirujesz do bycia elitą, osądzasz zachowania innych. Piętnujesz rzekomy brak kultury i ogłady u swojego ponoć byłego pryncypała. Ale czym, na Zeusa, znowu podpadły ci rzeźby (to się chyba tak nazywa) które stanowią część wystroju kancelarii? Popatrzyłem sobie na stronie www twojego obiektu hejtu - oryginalne w sumie takie są. Może nie moja bajka, ale raczej nie wygladają na wykonane małymi żółtymi rączkami w małej dżonce na środku żółtej rzeki. Wrzuciłem w wyszukiwarkę obrazów i popatrz, wygląda na to że ten nielubiany przez Ciebie wielbiciel wylizywanych talerzy, pierdzenia, słoniny i skarpetek zamówił je u znanego wrocławskiego ceramika z ASP. A mógł przecież obtanić i na ścianie powiesić ramkę z IKEA albo bohomaz kupiony na świebodzkim. Ikea chyba bardziej by pasowała, bo jednym kursem razem ze słoniną z makro dałoby się załatwić. Byloby na nowe alufelgi albo nowe szelki. Coś sie w tych twoich teoriach nie składa, nie uważasz? A rechot, ze sztuki, której się może nie rozumie jest raczej niesmaczny. A i to nie grubas rechotał tylko raczej ty :) No to bywaj Muchomorku. Kolorowych snów ci życzę. Wybacz, że tak z rana - bo wiesz, raczej dziś już tu nie zajrzę. I nie myśl o mnie źle :)

żak jako i ty
@Gburek

Gburek, dostałeś tę robotę u Derejczyka? i jak Ci idzie? ile płaci? czekam na info. podro

Gburek

Dobry Dobry Muchomorku. Cieszę się, że widzę cię w dobrym zdrowiu. No może akurat to sformułowanie jest nieco na wyrost. Ale nie czepiamy się szczegółów :) Wybacz, że nie zajrzałem tu wczoraj - wiesz studencki czwartek, taki wstęp do piątunia, czy piąteczka. To się nazywa realne życie - spróbuj czasem tego. Warto ;) O, zacząłeś, dla niepoznaki pewnie, wpisywać swoje przemyślenia na blogu również w południe. Spryciula z ciebie, bez dwóch zdań. Z twoim oczytaniem zapewne nie zabraknie ci jeszcze długo pomysłów na nowe nicki. Wcześniej mieliśmy bohaterów komiksów (taki np. Kapitan Ameryka) no a teraz mamy bohaterkę z naprawdę wysokiej półki (Anna Karenina). Fiufiu, mucha nie siada. Jaki progres. Pielęgnuj ten swój niewątpliwy talent. No bo zobacz taki np. nick rzekomej pani sekretarz (biwa) to czysta poezja. Toż jak się go widzi, uszyma duszy słychać dźwięk wydawany przez wykonane z jedwabiu struny, szarpane drewnianym plektronem, stanowiący akompaniament pieśniom klasycznym i recytacjom buddyjskich sutr. Tak w kwestii formalnej, dla twojej informacji, żaden żołnierz zawodowy nie powie w towarzystwie, że jest trepikiem. Trep to pogardliwe miano nadawane ludziom w mundurach przez cywili. Chłopaki ze zmechu raczej nie poczęstowali by cię piwem po takim wstępie, a tym bardziej starzy wyjadacze z logistyki. Nie wspomnę o twardzielach Formozie. Popracuj jeszcze nad stylem, a może bardziej nad treścią. Te same oklepane frazy: słonina, skarpetki, flaszka, sraczka, przerąbane mamy etc. A grubas siedzi w kąciku czy innym kibelku i że strachu przed tobą, nieustraszonym bohaterem z dalekiej galaktyki, już logicznie nie potrafi zdania sklecić. To skąd, jeśli cały czas poświęca twoim fobiom, ma jeszcze siły zarabiać na ratę leasingu kolejnej fury, czynsz lokalu, pensje ludzi i takie tam pierdoły związane, o kurcze, popatrz, znowu: z realnym życiem :) Konkrety jednak proszę, ptysiu miętowy: obiecane i polecane przez ciebie w w

TakNie

Zostaw opinię o Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza - Wrocław

Chcę opublikować:

Maciej Derejczyk i Partnerzy Kancelaria Prawnicza