Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny

Karpicko

Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny

Opinie o Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny

Maja

@Rafał a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny? Czy jest to firma, w której można liczyć na stabilną pracę? Jest możliwość rozwoju i awansu? Jak oceniasz relacje między pracownikami, a przełożonymi? Wszelkie konkrety ułatwią użytkownikom forum wyrobienie sobie opinii.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny? Podzielcie się swoim zdaniem!

Rafał
@Administrator 25.05.2018 09:08

Bez zmian, wszystko super!

Roman

Raz jeszcze piszę komentarz ponieważ poprzedni zniknął. Ostrzegam wszystkich przed współpracą z firmą Womasz. (usunięte przez administratora)

Sylwek, JWP.
@Roman 26.03.2018 21:40

Pieniacz. Wszystkim z branży tak pisze.

Maja

@Roman wcześniejszy komentarz mógł zniknąć tylko w sytuacji gdy złamał zasady regulaminu serwisu https://www.gowork.pl/regulamin , piszesz w dość mocny sposób o firmie Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny, ale nie podajesz szczegółów. Czemu ostrzegasz wszystkich przed współpracą z nimi?

Roman
@Maja 23.04.2018 12:07

Waldek z Płońska.
@Maja 23.04.2018 12:07

Typowy Roman, jak zawsze rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami. Roman przyznaj wprost, że boisz się konkurencji. Czas powoli oddawać zabawki.

Łukasz

Polecam pracodawcę. Dba o swoich ludzi.

Konrad
@Łukasz 25.02.2018 11:46

Nie polecam tego pracodawcy. Nie rozlicza się z pracownikami. Dużo obieca, kłamie wręcz. Omijać jak najdalej firmę Womasz

Łukasz
@Łukasz 25.02.2018 11:46

Pracuję w womaszu i jestem zadowolony. Człowiek , który opisał negatywnie nigdy tu nie pracował. Bzdura totalna

Tom.

Womasz,to firma godna polecenia.Wysokie zaangażowanie w realizację powierzonych projektów.Solidny pracodawca.

Zbynio

Świetna firma to i praca jest dobra. Polecam

Kacperczak Witold

Bardzo zaangażowany koleś w to co robi. bardzo pracowity czlowiek. podziwiam za pracowitość

Janusz Ulan Gradowski

Ja jestem bardzo zadowolony z współpracy. Układała się bardzo dobrze i wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Polecam jak najbardziej. ULAN

JUHAS

Szybko solidnie spawy na bardzo wysokim poziomie

Wiesław Łukowski

Polecam usługi firmy

andrzej

Potwierdzam i zalecam dużą ostrożność szczególnie w kwestiach finansowych!

Andrzej Starwak
@andrzej 21.12.2017 21:29

A ja NIE potwierdzam. Człowiek bardzo ciężko pracuje i wykonuje swoje zadania profesjonalnie

Arkadiusz Bednarczyk

Generalnie bardzo pomocny człowiek firma solidna polecam

GRZES

Facet zaangażowany w to co robi produkty wysokiej klasy

Tworek Kamil

Polecam firme

Marian sz

Firma godna polecenia

Andrzej Starwak

Fachowość, precyzja, zaangażowanie, bardzo dokladne wykonanie. Polecam. ANDRZEJ STARWAK

Radosław T

Zasadniczo profesjonalista w swojej branży. Człowiek bardzo zapracowany i solidny.

elibb

polecam

Darek Derusz

pracowitość u nich genetyczna. właściciel pracuje identycznie jak jego ojciec od rana do nocy. A to niestety rzadkość w dzisiejszych czasach. Fachowość i zaangażowanie na najwyzszym poziomie

jasiu

miałem okazję współpracy z p. Marcinem budując Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu . Rzetelny i bardzo pracowity człowiek. Zasuwa wraz ze swoimi ludźmi od rana do nocy. Obecnie współpracujemy budując strzelnicę wojskową w Warszawie. Ci sami ludzie dają z siebie wszystko. Jestem godny podziwu. Pozdrawiam Jan

Jarosław Wojniewski

Pan Marcin profesjonalista w swojej branży rzemieślnik na wysokim poziomie

Karol Tarnowski

Polecam urządzenia firmy Womasz Marcin Woźny. Pełny profesjonalizm robota wykończona idealnie

Trekow Romek

Profesjonalna firma. Polecam

WojciechTeska

Polecam

MARIUSZ

SOLIDNA I GODNA POLECENIA FIRMA WOMASZ MARCIN WOŹNY

RobertGrabski

Solidna i godna polecenia firma. Pan Marcin bardzo pracowity człowiek. Pozdrawiam

Janusz

Firma Womasz godna polecenia.

Artur

Współpraca z Womaszem układała się prawidłowo, właściciel jest człowiekiem uczciwym, niewątpliwie można go nazwać specjalistą w swojej branży. Miałem przyjemność współpracować z panem Marcinem przy budowie strzelnicy w Siedlcach i śmiało mogę polecić usługi firmy Womasz. Pozdrawiam- Artur Jędrzejczyk z firmy Agat

W.K.

Polecam . pozdrawiamy p. Marcina. Firma Pphu Witmet

Zostaw opinię o Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny