Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny

Karpicko

Opinie o Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny

Kacperczak Witold

Bardzo zaangażowany koleś w to co robi. bardzo pracowity czlowiek. podziwiam za pracowitość

Janusz Ulan Gradowski

Ja jestem bardzo zadowolony z współpracy. Układała się bardzo dobrze i wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Polecam jak najbardziej. ULAN

JUHAS

Szybko solidnie spawy na bardzo wysokim poziomie

Wiesław Łukowski

Polecam usługi firmy

robert

UWAGA!!! Dziwie się, że jeszcze ktoś z tym Panem współpracuje. Odradzam

andrzej
@robert 21.11.2017 20:00

Potwierdzam i zalecam dużą ostrożność szczególnie w kwestiach finansowych!

Andrzej Starwak
@andrzej 21.12.2017 21:29

A ja NIE potwierdzam. Człowiek bardzo ciężko pracuje i wykonuje swoje zadania profesjonalnie

Arkadiusz Bednarczyk

Generalnie bardzo pomocny człowiek firma solidna polecam

GRZES

Facet zaangażowany w to co robi produkty wysokiej klasy

Tworek Kamil

Polecam firme

Marian sz

Firma godna polecenia

Andrzej Starwak

Fachowość, precyzja, zaangażowanie, bardzo dokladne wykonanie. Polecam. ANDRZEJ STARWAK

Radosław T

Zasadniczo profesjonalista w swojej branży. Człowiek bardzo zapracowany i solidny.

Wierzyciel

Niestety muszę zaprzeczyć wszelkim twierdzeniom zawartym powyżej.. Pan Marcin kombinuje i nie spłaca ciążących na nim zobowiązań! Zalecam daleko posuniętą ostrożność!

elibb

polecam

Darek Derusz

pracowitość u nich genetyczna. właściciel pracuje identycznie jak jego ojciec od rana do nocy. A to niestety rzadkość w dzisiejszych czasach. Fachowość i zaangażowanie na najwyzszym poziomie

jasiu

miałem okazję współpracy z p. Marcinem budując Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu . Rzetelny i bardzo pracowity człowiek. Zasuwa wraz ze swoimi ludźmi od rana do nocy. Obecnie współpracujemy budując strzelnicę wojskową w Warszawie. Ci sami ludzie dają z siebie wszystko. Jestem godny podziwu. Pozdrawiam Jan

Jarosław Wojniewski

Pan Marcin profesjonalista w swojej branży rzemieślnik na wysokim poziomie

Karol Tarnowski

Polecam urządzenia firmy Womasz Marcin Woźny. Pełny profesjonalizm robota wykończona idealnie

Trekow Romek

Profesjonalna firma. Polecam

WojciechTeska

Polecam

MARIUSZ

SOLIDNA I GODNA POLECENIA FIRMA WOMASZ MARCIN WOŹNY

RobertGrabski

Solidna i godna polecenia firma. Pan Marcin bardzo pracowity człowiek. Pozdrawiam

Janusz

Firma Womasz godna polecenia.

Artur

Współpraca z Womaszem układała się prawidłowo, właściciel jest człowiekiem uczciwym, niewątpliwie można go nazwać specjalistą w swojej branży. Miałem przyjemność współpracować z panem Marcinem przy budowie strzelnicy w Siedlcach i śmiało mogę polecić usługi firmy Womasz. Pozdrawiam- Artur Jędrzejczyk z firmy Agat

W.K.

Polecam . pozdrawiamy p. Marcina. Firma Pphu Witmet

Jacek ffbau

Własciciel firmy WOMASZ MARCIN WOŹNY rozsądny i dobry partner do interesów. Miałem przyjemność budować strzelnicę z P. Marcinem w 2015 roku. Bardzo pracowity i porządny człowiek. Pozdrawiam. ZARZAD FF BAU

Wojciech

urządzenia na bardzo wysokim poziomie. Precyzja i doświadczenie. pozdrowienia W

mirek-koszalin

Firma bardzo dyspozycyjna szybko i solidnie. Bardzo pracowici wlasciciele duze doświadczenie

snajper

Bardzo solidna firma. Bardzo pożądna rodzina. Potężne doświadczenie. Ojciec i syn dobrzy strzelcy. Godni polecenia. Nr 1 w polsce

instruktor strzelectwa

Solidna firma Edwarda jak i Marcina

piotr z łodzi

Bardzo pożądana i solidna firma. Jak i ojciec tak i syn. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw opinię o Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Womasz Projektowanie Budowa i Wyposażenie Strzelnic Edward Woźny