Piskorek Antoni Piekarnia

Nowa Wieś

Opinie o Piskorek Antoni Piekarnia

pani m

córka pracuje w piekarni i bardzo sobie chwali widać, że ktoś jest zawistny i chce zaszkodzić Piskorkowi wypisując takie rzeczy.

Evitka

Jestescie świetni,ale musicie się bardziej promować.Polecam płyty mini CD.Zbieram takie.Narywajcie tam materiał promocyjny w wersji głosowej,a następnie rozdawajcie klientom.Jest to tzw.promocja w wersji audio.Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Gość

Nie idź tam chłopie szkoda Twojego czasu i zdrowia a zarobki tragedia!!!

ogar

ogolnie zarobki spoko, dostawczaki zreszta tez

hardy

Ktoś podzieli się opinią o stanowisku kierowcy zaopatrzeniowca? Chodzi mi o system pracy (godziny dni) oraz o wynagrodzenie. Jakiś czas temu widziałem ofertę, ale nie pisało nic konkretnie o zarobkach.

Piekarz

Jako stały pracownik jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą , w przeciwieństwie do innych piekarni w okolicy u Nas jest zawsze porządek i najlepsza jakość . Konkurencja jest daleko za Nami i to może zazdrość innych ludzi skłania do wypisywania takich głupot . Zastanówcie się 2 razy zanim coś piszecie . Pozdro

Alek

Rzetelna firma, praca lepsza jak u konkurencji. Pozdrawiam.

Alek

5/5

misia

Warunki pracy w Piskorku są duże lepsze niż u konkurencji. Wypłata zawsze terminowa, w pracy możliwość rozwoju i dobry system premiowania. Pracuje na magazynie i jest dobrze. Jedynym minusem jest system informatyczny w firmie, który jest często awaryjny. Daje 5 gwiazdek.

B.J.

Przyjęłam się parę miesięcy temu do pracy u Piskorka na cukiernie i jestem jak najbardziej zadowolona! Przed przyjęciem do pracy przeczytałam opinie na tym forum i trochę się zdziwiłam - okazało się zupełnie odwrotnie co do tego co jest tu negatywnie napisane. Zarobki w porównaniu z innymi zakładami są dużo wyższe, praca, mimo iż wymagająca (taki już jest ten zawód) to jednak niestresująca. Atmosfera na zakładzie jest bardzo dobra, zawsze ktoś z chłopców z piekarni pomoże wnieść worki na cukiernie, każdy pomaga i nie olewa cię w pracy. Piekarnie Piskorek oceniam na 5.

J.J.

Czytam te wpisy i jestem przerażony socjalistycznym podejściem do pracy.Kraj jes wolny i jak czujecie sie wykozystywani to do PIPu, a nie pomawiać bo to jest karalne.Nieodpowiada praca? A jakie macie kwalifikacje? Skończyły sie czasy że w państwowych zakładach się udawało że sie pracuje i na wypłatę się czekało.W zakładzie gdzie jest prywatny właściciel trzeba szanować pracę i właściciela który tą pracę daje bo nie musi.Co zrobicie jak kupi linie zautomatyzowana??Myśleć a nie domagać się wysokich wypłat za mała pracę.Uczyć się i dbać o miejsce pracy. A jak się nie podoba to otworzyć swoje.Państwo to nie Caritas, a prywatny zakład to nie państwówka i czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.

aaa

Marysiu, daj sobie już spokój. Sama sobie strzelasz w kolano, bo każdy właściciel piekarni, który to czyta zastanowi się dwa razy zanim cie zatrudni (już raz miałaś sytuację u pana Tadeusza, nie chciał ci dać umowy o pracę widać wiedział co z tego może wyniknąć) Ty chyba tam u tego Piskorka nic nie robiłaś, tylko siedziałaś w kącie i pisałaś jak to jest tam źle i w ogóle, a teraz robisz z tego elaboraty. Widzisz, jakby było tak jak mówisz to już dawno by wszyscy stamtąd uciekli, a jak widać firma się rozwija, przybywają nowe sklepy, a pracownicy są zadowoleni.

xxx

A mnie to się wydaje, że niektórym ludziom to żal dupe ściska i temu takie brednie tutaj wypisują. To chyba normalne, że szef mając swoją piekarnie i dobrą opinię, na którą ciężko zapracował, dąży ku jeszcze lepszemu wprowadzając pewne zmiany. Trzeba iść do przodu i ciągle się rozwijać, a nie zostawać w tyle jak niektóre upadające zakłady. Pracuje u Piskorka i jestem jak najbardziej zadowolona. Pozdrawiam:)

kadry

To trzeba sie dogadac po ile zbiorka kto ma zbierac i kiedy bedzie wyjazd ok

biuro

ja poprowadzę zbiórkę pieniędzy na wyjazd;)

kadry

Proponuje Wszystkim Pracownikom I szefostwu wspolny wyjazd na pielgrzymke do czestochowy

kto

chodzmy na msze do kosciola bedzie smiesznie

katolik

Nie ładnie mieszać spraw prywatnych z dawnymi dziejami kościoła,kłóćcie się ale kościoła w to nie mieszajcie,do spowiedzi radze iść i zakończyć spór. Pomodlę się za Was

gość 11

Dziękuję za odpowiedź na wpis, BINGO! jestem pracownikiem księgowości Popieram zamknięcie tego forum tzw "ściany płaczu" i "pokoju zwierzeń pracodawcy" Pozdrawiam dwie strony " konfliktu" Klientka

Ola

To fakt,te opinie pisze jedna osoba.Daremne.

gatta

Twoja odpowiedż jest nie na temat.Piszesz chaotycznie i chyba sam nie wiesz co chcesz napisać.Przepraszam że się czepiam ale piszesz takie bzdury że chyba masz coś na sumieniu...I jeszcze jedno.Ilość wykrzykników nie sprawi iż twoja opinia będzie brzmiała mądrzej.Wierz mi.

anonim ten co wyżej

Nic w tym dziwnego każdy pracodawca nie chce żeby jego pracownicy chodzili i pracowali w konkurencji. Pracownik który chodzi do konkurencji pracować to powinien się zastanowić nad samym sobą bo coś jest z nim nie tak !!!!!!!!!!!!!!

MATI

Myślę że widocznie miał powody skoro się czepiał to coś musiało być nie tak. A teraz są takie czasy że w każdych zakładach zakładają kamery ponieważ ludzie którzy nas otaczają to są o wiele gorsi niż pracodawcy. Skoro takie osoby wypisują takie bzdury to ciekawe co mają na sumieniu, co one tam takiego robiły!!!? że ktoś musi ich pilnować i się czepiać.

Zostaw opinię o Piskorek Antoni Piekarnia - Nowa Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piskorek Antoni Piekarnia