Opinie o Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak w Wójtowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak w Wójtowo

Ralfi

Popytajcie znajomych. Olsztyn jest mały, na pewno ktoś słyszał co tam się dzieje. Wydawałoby się że ktoś kto posiada zwierzęta jest dobrym człowiekiem, jednak nie w tym przypadku.

MAAX
@Ralfi

Po latach chyba się tu zmieniło na dużo lepsze , jedna z lepszych firm w jakiej pracowałem owszem są zwierzaczki ,jak wcześniej osoby pisały ale atmosfera jest naprawdę bardzo przyjemna.Potwierdzam wcześniejsze wpisy bardzo wysokie wynagrodzenie miesięczne.

Po latach pozmieniało się na dużo lepsze? Jeśli faktycznie tak jest to możecie mi opisać jak w tym roku się pracuje i za jakie wynagrodzenie? Ktoś pisał, że jest ono bardzo wysokie, jak to rozumieć? Za jaki aktualny zakres obowiązków tak płacą?

Ralfi

Bzdura, firma ok.

@Ralfi

Dwa lata temu pracowałem na stanowisku specjalista do spraw logistycznych.Była to jedna z prac którą pozytywnie wspominam .Musiałem przeprowadzić się do innego miasta i rozwiązałem umowę. Właściciel bardzo wymagający ale dzięki czemu wszystko jest super zorganizowane, dużo się nauczyłem w krótkim czasie.Właścicielka wielkie serce...pamięta o wszystkich urodzinach o zawsze każdego zaskakiwała co było bardzo miłe.porfanozowała szalone konkursy dla wszystkich.... Często mieliśmy dni kulinarne.Jeśli była praca w Spbotę, właścicielka zawsze gotowała nam pyszne śniadania o obiady.Nawet takie drobiazgi jak świeże kwiaty w kuchni które jak kojarzę były zawsze ale taka mała rzecz która powodowała ze się przyjemniej konsumowało posiłek. W firmie fajna atmosfera, sprzęt nowiutki , jak się coś psuło odrazu buło wymienionej Do pracy przychód właścicieli Psiaki wiec naprawdę była fajna atmosfera. Szkoda ze już nie pracuje. Naprawdę bardzo polecam pracę w tej formie.Jest pare wpisów ze negatywnych ale z tego co wiem osoby nie wyrabiały planów , byli słabymi sprzedawcami a podawali się za wybitnych handlowców. Jeszcze raz polecam!!!

@Logistyka

Przepraszam za literówki ....

@Logistyka

Najważniejsze KASA BARDZO DOBRA.Zawsze na czas i premie uznaniowe, miodzio.

Antek
@Ralfi

Potwierdzam. To że mają czysto i pięknie nie znaczy że jest dobra atmosfera. Konkursy? Właściciele mieli niezły fun upokarzając przy tym pracowników. Zdecydowanie pytajcie znajomych i nie wpakujcie się w to (usunięte przez administratora) Uważajcie!

Joanna
@Ewa

Możesz powiedzieć, czym się zajmujesz w firmie i co najbardziej Ci się podoba? Zastanawiam się, czy przez pandemię warunki w Makamace mocno się zmieniły. Może część pracowników przeszła na tryb zdalny lub hybrydowy?

Salvadore
@Antek

Ja od znajomego słyszałem zupełnie co innego, bardzo zachwalał sobie pracę ale jak czytam o innych firmach to są dobre i złe opinie zależy indywidualnie o osoby .

SALVADORE
@Salvadore

A czy ktoś się orientuje , czy pracują na dwie zmiany bo coś takiego słyszałem?

MAAX Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak poszukuje osoby na stanowisko Business Development Manager w Olsztyn. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Josera Nowy wpis

Moja dziewczyna tam pracowała , kasa super, ogólnie spoko, chyba sam się zgłoszę . Luzacka atmosfera, fajny klimacik i na bogato w środku aż za bardzo, szkoda dla ludu takich drogich rzeczy. Podobno taka wypasiona kawiarka.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak na stanowisko Business Development Manager (FMCG-AGD)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy tutaj na Forum, to informacje o wysokim wynagrodzeniu. Bardzo proszę o szczegóły. Czy ktoś powie, ile dokładnie proponują teraz? Chcę dopytać, bo jednak co człowiek to inne oczekiwania

Lizon
@Anna

A co mi się pierwsze rzuciło o biednym zarządzaniu !

Gaga
@Anna

Witaj, Podobno nawet więcej , nie ma górnych limitów co do Prowizji.Tyle się orientuje

Lewy

Umowa zlecenie 28 zł /h

Walter White

Widziałem niedawno ofertę na stanowisko specjalisty ds.logistyki. Czy już kogoś przyjęto, jakie opinie na temat tego stanowiska, warto(atmosfera, zarobki, kultura pracy)?

Maja

Poczytałam i mam głównie pytanie, kogo i kiedy będą zatrudniać? Może w sprzedaży będzie wakat... Pewnie będąc w firmie na stałe, wiecie takie rzeczy, kogo brakuje lub zabraknie w najbliższym czasie :) A w ogóle to jak firma "ograła" sprawę inflacji? Była waloryzacja?

Dolar

Pracowałem krótko, musiałem odejść z powodów prywatnych. Naprawdę polecam. Wysokie wynagrodzenie Bardzo ładny biurowiec. Nowoczesne techniki zarządzania. Ale....trzeba być dobrym...słabi długo nie popracują. Bardzo wysokie prowizje. Bonusy uznaniowe. Polecam*****

For you

Polecam na100%

Peace

Witam, Pracowałem na UZ. Super. W Soboty dla wszystkich chętnych wspólne smaczne posiłki. Fajny taras letni do użytku na przerwie.

Kamil

Czy ktoś orientuje się o ewentualnych nowych przyjeciach w firmie?

Rad
@Kamil

Zastanów się dziesięć razy zanim zdecydujesz się na pracę z tymi ludźmi.... Dobrze Ci radzę.

Kamil
@Rad

Czy można prosić o więcej szczegółów?

Micke
@Kamil

Pozytywna atmosfera, negatywne komentarze są od tych co zostali odstrzeleni czyli od osób co dużo mówią a nic nie potrafią.Polecam jest spoko.0

@Micke

Ja słyszałam od znajomego co pracował że bardzo bardzo dobre zarobki.

Zainteresowana

Witam mam pytanie przyjmują do pracy na produkcję?

@Zainteresowana

Nie, nie jest to firma produkcyjna, tylko dystrybucyjna.

Wojciech
@Anna

Pracujesz może w Makamaka i orientujesz się na jakie zarobki może liczyć początkujący pracownik? Zależy mi na tej informacji, więc jeśli wiesz coś na ten temat, to koniecznie daj znać!

@Wojciech

Wszystko zależy od tego w jakim dziale pracujesz. Osobiście uważam, że zarobki jak na Olsztyn są całkiem niezłe. Przynajmniej jeśli chodzi o dział handlowy.

Jan
@Zadowolona

Mówisz o dziale handlowym, a orientujesz się czy podobne zarobki są również na innych działach ? Bardzo bym chciał wiedzieć aplikując. Dziękuje.

Micke
@Zainteresowana

Praca magazynowa i biurowa tylko.

Dawid

Jaki macie typ umowy na których pracujecie ?

Hugo Boss

Pracowałem w lato!Super zarobki i atmosfera!Zdecydowanie polecam Firmę.

CASIO

Pracowałem na umowę zlecenie.Wszystko ok, praca zorganizowana, narzędzia do pracy nowe, pomieszczenia fajne nowe , dobre wynagrodzenie na czas.

Bożena
@CASIO

Na jakim stanowisku pracowałeś w Makamaka? I czy jest tutaj praca w weekendy obowiązkowa? Czy nie?

CASIO
@Bożena

Z tego co pamietam to tylko dla chętnych.

Makro

Jeszcze mam pytanie czy firma znajduje się pod Olsztynem?

@Makro

Tak, firma jest pod Olsztynem. W Wójtowie.

Makro

Czy ktoś może a wiedzę czy jest druga zmiana?

@Makro

Sorki literówka ma wiedzę.

@Makro

Nie ma pracy na dwie zmiany. Pracuje się w godzinach 7:30- 15:30. Czasami magazyn przychodzi wcześniej jak jest dostawa. I tyle.

CUG

Praca dla ludzi z pasją, którzy chcą osiągnąć sukces. Jak w każdym zespole znajdzie się maruda, która teraz narzeka jak to było źle i niedobrze. Robisz swoje to zarabiasz naprawdę godne pieniądze. Moim zdaniem jak na Olsztyn górna półka. Nie znam osoby, która odchodziła za brak realizacji planu, a zdecydowanie na brak pomysłu jak go zrealizować.

@CUG

Jakie zarobki?

CUG
@Zainteresowana

Nie ma górnego limitu zarobków. Pracujesz oczywiście na umowę o pracę z ustaloną podstawą , ale prowizja nie ma górnej granicy.

Martin
@CUG

Dokładnie. Wiele lokalnych firm bardzo mocno ogranicza zarobki stosując górny limit. Powyżej takich wartości człowiek się rozleniwia i celowo przekłada sprzedaż na kolejne miesiące. Pracowałem na przestrzeni 10 lat w 3 lokalnych firmach i każda jedna wprowadzała takie ograniczenia. Obecny system to mega plus tego pracodawcy.

@Martin

A to ciekawe że nie ma górnych limitów, najczęściej w firmach są....

@Zainteresowana

A czy jest bonus roczny?

Happy
@Zainteresowana

Nie ma bonusu rocznego i to prawda, że nie ma górnych limitów. Jeśli się chce i ma smykałke do sprzedaży to naprawdę można tam zarobić. System premiowy jest bardzo atrakcyjny.

Zastanówcie się milion razy zanim tam aplikujecie o pracę. Właściciele firmy to pracodawcy którzy są przemili do momentu podpisania umowy, a potem jest jak w Big Brother, kontrola kazdego ruchu i slowa dzieki wszechobecnym kamerom. Permanentna rekrutacja to znak, że mało kto wytrzymuje tam dłużej. Jednak Ci, którzy odchodzą czują się wyzwoleni. Za realizację zadań jesteście nagradzani jak w cyrku. To tyle w temacie, bo każdy sam musi zdecydować czy chce takiego doświadczenia. Ja na pewno nie i szkoda, ze wcześniej nikt z byłych pracowników tego nie opisał.

Czy mogłabyś napisać coś więcej? Czy dużo pracowników stamtąd odchodzi?

Elmonter
@Kasia

Atmosfera jest w porządku, osoba oceniająca widocznie nie realizowała swoich zadań i teraz wylewa swoje żale ale to dość oczywiste że pozytywnie nie napisze na swojego byłego pracodawcę.Polecam

Sol
@Kasia

ok

@Elmonter

Czy jest możliwość Home-office?

Happy
@007

Niestety nie ma.

Knoppers

Świetna atmosfera, ogromne możliwości zarobkowe, przepięknie urządzone w środku biuro, pracuje się jak w 5 gwiazdkowym hotelu.Najnowszy sprzęt do pracy. Polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak - Wójtowo

• Jak się pracuje w Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak?

Zobacz opinie na temat firmy Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak?

Makamaka s.c. Jolanta Pasławska Ray Jatczak
4.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Modrzewiowa 76
    11-010 Wójtowo