Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT

Anna

Polecam. Kilka lat tu pracuje i nigdy nie było problemów.

one look

W końcu najwazniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera każdemu odpowiadała, wiecie czy jest teraz tak? Zadowolenie pracowników przyczynia się do sukcesu firmy.

GOSIA

POLECAM !! BARDZO DOBRY PRACODAWCA.

Jeśli szukasz pracy to bardzo polecam Barwit pod każdym względem. Były pracownik.

Zaciekawiony

A tak z ciekawości: jest coś dobrego w Barwicie? Jakieś ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, ekwiwalent za pranie odzieży cos?

Ja tam pracuje bardzo długo i jest ok. Dostaje pieniądze na czas. Zawsze można dogadać zastępstwo jak potrzebuje wolny dzień. Osobom którym nie chce się pracować piszą właśnie takie posty jak wyżej.

Obiektywna

W przypadku braku zalet dobre i to:)

męczą

nie polecam tam pracować, męczą i stresują ludzi

słaba

słaba firma moim zdaniem

Michał

Pracuje w Barwicie od ponad 2 lat i nigdy nie było problemów z wypłatą czy załatwieniem potrzebnej sprawy. Pracowałem w kilku firmach sprzątajączych i jak narazie to jedyna firma którą mogę polecić

a-nova

Pracowałam w Barwicie 2.5roku, ale zaszłam w ciąże i musiałam przerwać prace. Ja byłam bardzo zadowolona, wypłaty 10 każdego miesiąca, kierowniczka spoko, można było sie dogadać w każdej sprawie. (usunięte przez administratora) . Chemia mogłaby być troche lepsza. Chętnie bym do nich wróciła.

Administrator CMR

Polecam Firmę Barwit. Współpraca przez rok układała nam się bardzo dobrze. Mieliśmy dobry kontakt z kierownikiem opiekującym się naszymi obiektami. Niestety firma Barwit nie wygrala kolejnego przetargu. Mam nadzieję że zobaczymy się w przyszlym roku

Anna Sobieska

Od 2 lat Firma Barwit sprząta u nas w UM i powiem szczerze że pierwszy raz jest tak jak być powinno. Pełen profesjonalizm. Polecam i życze dalszej współpracy.

Zleceniodawca

Od lat współpracujemy z Firmą Barwit. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z czystym sumieniem możemy ją polecić.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT