XXLgastro Sp. z o.o.

Opinie o XXLgastro Sp. z o.o.

Janusz

Zaczyna się od tradycyjnego festiwalu obietnic. Później już wiesz, że będziesz wisiał jak piesek aby odzyskać to co straciłeś przy pierwszym kontakcie. Następnie nadzieja, że przy tych obrotach coś dla ciebie skapnie. Nie licz na to, zapomnij o godności. Uciekaj - Bolek i Lolek zrobią z ciebie placek.

użytkownik zarejestrowany

@Joanna myślę, że nie powinno się kogoś uczulać, tylko to powinien być standard, że umowę podpisuje się podjęciem pracy. Tam mamy wszystkie warunki umowy i podpisując umowę zgadzamy się na nie. Nikt nie może zacząć pracy bez umowy i pamiętajcie, że gdyby była kontrola to i Wy jesteście odpowiedzialni za pracę be umowy.

Joanna

W momencie jeśli osoby nie mają ustaleń na piśmie trudno im egzekwować coś w sadzie. Dlatego uczulam,aby podpisać umowy przed zawarciem pracy z tymi panami, szczególnie : wynagrodzenie netto, godziny pracy, premie, obowiązki

użytkownik zarejestrowany

@Joanna jeśli Twój post naruszał dobra osobiste firmy albo pracowników, były zawarte w nim wulgaryzmy lub w jakiś inny sposób naruszył regulamin to serwis gowork miał prawo go usunąć. Dostępny regulamin jest tutaj: tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści jak widzisz na forum pozostają. Dziękuję za Twoją opinię. Czy skoro jest tak dużo osób poszkodowanych to czemu nie zorganizujecie się razem?

Joanna

Moja opinia została usunięta, wiec ponowie co pisałam.Odradzam. Zostałam oszukana i musiałam oddać sprawę do sadu a teraz czeka mnie windykacja. Jedno co jest obiecywane,drugie co jest w praktyce. Szefostwo , M i A Dekker nadużywają słowa zaufanie bo w praktyce służy ono tylko by pominąć niektóre sprawy w umowie lub uniknąć umowy. Wiele zamówień jest błędnych z powodu szefostwa za co pracownicy nadstawiają karku.

Piotr

Kategorycznie nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem. Szefostwo nie dotrzymuje obietnic!!! Na rozmowie mówią jedno a po zatrudnieniu okazuje się, że wymagają wiele innych rzeczy. Będąc na jednym stanowisku wymagali ode mnie pracy wykraczających poza zakres moich obowiązków. Wyzysk, straszna niesłowność. Co do współpracowników to niektórzy są super inni wręcz odwrotnie, jednak to zdarza się chyba w każdej firmie. Osobiście uważam, że jedną z bardziej wartościowych tam osób to Pan Wojciech S. którego serdecznie pozdrawiam. Według mnie jest osobą która choć szczątkowo polepsza tą firmę.

użytkownik zarejestrowany

@Asia Bobel a masz jakiś pomysł na wyjście z tej sytuacji? Wiem, że jesteś zła, ale nie można na forum nikogo obrażać. Mówi o tym regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś ma taką sytuację jak Asia z firmą XXLgastro?

Asia
@Marta 14.09.2017, 09:37

Posiadam wyrok sadowy wiec chyba moge podzielic sie opinia? Znam jeszcze 2 osoby które zostały źle potraktowane.

Asia
@Marta 14.09.2017, 09:37

Marto,czy w opiniach chodzi tylko o to,by kogos chwalic? Opisałam moje doswiadczenie a kto tam pracowal zrozumie co mam na mysli bo w firmie panują bardzo przyjacielskie stosunki a slowo zaufanie pada bardzo czesto,zwlaszcza gdy pracownicy pytaja o umowy. Nie chcialam nikogo urazić tylko ostrzec,przepraszam,jesli wyszło inaczej! Nie to było moja intencja! Jesli odzyskam moje zaległe wynagrodzenia poinformuje o tym,choc nie wiem, czy to wiele zmienia.Znam bowiem osoby, ktore zostaly oszukane i nie poszly do sadu.

użytkownik zarejestrowany

Firma XXLgastro daje szansę zdobyć doświadczeni studentom poprzez staż. Każdy kto ma teraz wolne może się zgłosić do tej firmy na staż https://www.xxlgastro.pl/pl/service/kariera/. Dodatkowo staż jest płatny, więc firma również dba, by osoba za swoje obowiązki dostawała wynagrodzenie. Czy ktoś z Was będzie się starał o staż?

Wojciech Skwarczyński

Dla osób zainteresowanych pracą:-) Nie ma u nas "zakompleksionych " menadżerów. Struktura, mimo że to Mordor jest płaska. Właściciele - sprzedawcy - dział wysyłek - obsługi posprzedażnej - serwis - księgowość. Każdy wie gdzie pracuje i za co odpowiada. Praca na słuchawce, ale bez wciskania że to dobry produkt. Dzwonią klienci i trzeba im odpowiedzieć na pytania i doradzić ale i ich poszukać. Blisko centrum, wysoka podstawa + sky is the limit. Praca od poniedziałku do piątku z godzinną przerwą na lunch. Dla osób zmotoryzowanych mamy wygodny parking Zapraszam wojciech @ xxlgastro.pl

Malina

a ja pracowałam i mogę polecić. jak ktoś jest niesumienny to wszędzie się będą czepiać :P są gorsze i lepsze dni, ale ogólnie oceniam firme na plus.

never XXLgastro

Omijać szerokim łukiem - brak szacunku dla pracownika, traktowanie jak niewolników, niesłowność, zakompleksieni menadżerowie.

Anna

Super :)

Justyna
@Anna 22.03.2017, 11:31
Super :)

A konkretnie? Dlaczego super?

ryba
użytkownik zarejestrowany

czy warto zaczynać waszym zdaniem karierę w branży od stażu w tej firmie w dziale wysyłek? naucze się czegoś?

Zostaw opinię o XXLgastro Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XXLgastro Sp. z o.o.