Opinie o Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c. w Wrocław

Były pracownik Nowy wpis

Wszystkie komentarze są niestety prawdziwe. Szefostwo jest bardzo skąpe, nie potrafi pochwalić pracownika, pracownik nieustannie słyszy tylko negatywne uwagi. Pracownikowi przysługuje jedna kawa ale tylko i wyłącznie na pojedynczym espresso i zwykłym mleku, za resztę trzeba płacić prawie pełną cenę, ale to jeszcze można spotkać w wielu miejscach. Szefowie obsesyjnie siedzą na kamerach i patrzą się pracownikowi na ręce, każdego dnia. Pomimo tego że na rozmowie o pracę udzielono mi informacji o przysługującym mi prawie do przerw, do nauki w czasie sesji jeśli lokal będzie czysty a klientów nie będzie, niestety okazało się że pracownik nieustannie musi szukać sobie byle jakiego zajęcia, nawet jeśli lokal jest czysty a ruchu nie ma, tylko po to aby szefowie nie zobaczyli że pracownik siedzi na kilka minut. Czasami wygląda to zabawnie, kiedy 3-4 osoby kręcą sie i sprzatają dziesiąty raz ten sam stolik. W innym wypadku może się zdarzyć że jeden z szefów przyjdzie, karze takiemu pracownikowi pójść do domu, zagrozi zwolnieniem i rzuci tekstem, że płaci nam za nieróbstwo i „będzie jadł suchy chleb” z naszej winy. To autentyczna sytuacja. Ten Pan prawdopodobnie ma własne problemy które go męczą, ale wyzywanie sie na pracownikach nie jest rozwiązaniem. Wielokrotnie odnosił i zachowywał się bez szacunku w stosunku do pracowników. Lokalem najczęściej poza weekendami zajmuje się jedna osoba, nawet w takie dni jak dzień dziecka, na którą przypada sporo obowiązków, domyślam się ze aby zaoszczędzić. Zdarzają sie także sytuacje, że pracownik zwalniany jest nagle z kilkoma dniami wypowiedzenia, bez udzielenia przyczyny. Każdemu odradzam prace w Balduno, niezależnie od lokalizacji. Jedynie pracownicy z wyjątkami są bardzo sympatyczni.

Wiecie może, czy w Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c. szukają chętnych na staż?

Na jakie benefity można liczyć w Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c.?

oanxkszn Nowy wpis

ha ha jakie benefity?? tam nawet za wiekszosc produktow w lokalu pracownicy placa i to 100% ceny. ;)

opinia

Zdecydowanie odradzam to miejsce, szefowie są strasznie skąpi, do tego nie potrafią przyznać się do błędu. Jedyne co pracownicy od nich słyszą to żale i pretensje, żadnych pochwał, wszystko jest źle. Nic dziwnego więc, że pracownicy się nie uśmiechają. Pracownicy zwalniani są z dnia na dzień, bez słowa uprzedzenia, ale od tych co zostali wymaga się więcej zaangażowania. Śmiech na sali.

M
@opinia

O której lokalizacji mówisz?

Mi
@opinia

Bardzo dziwne informacje, pracuję długo w Balduno i nie pamiętam aby ktoś został zwolniony z dnia na dzień bez poważnych powodów ?

abc
@Mi

zgadzam sie z osoba wyzej, pracowalam kilka miesiecy na hubskiej i bylam swiadkiem co najmniej 4 zwolnien, gdzie dziewczyny zostaly zwolnione bez slowa a dowiedzialy sie o tym w taki sposob, ze w nowym grafiku otrzymaly 0 godzin, mimo ze dawaly normalnie dyspozycyjnosc :)))

byly pracownik
@abc

Od razu widać, że opinie skomentował jakiś pracownik biurowy. Co prawda nie pracuje dluzszy czas ale pracowałam w zeszłym roku na wszystkich lokalach po trochu i specyficznych i nagłych decyzji szefostwa nie popierała nawet kierowniczka, ale bojąc się im przeciwstawić nie mówiła ani słowa. Wszystkie sprawy włącznie ze zwolnieniami, degradowaniem kierowników itd są rozwiązywane a w zasadzie podawane do wiadomości przez facebooka. Pracownicy czują się niedocenieni, szefowie nie pamiętają imion pracownic które pracują u nich już po 2 lata, za to pamiętają każde najmniejsze przewinienie. Szkoda, bo praca jest fajna, przyjemna, klienci raczej sympatyczni. Kadra kierownicza niestety wszystko psuje

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
abc

jesli nie przeszkadza wam szefostwo, ktore daje wam do zrozumienia, ze im na was nie zalezy i jest w stanie nie dac wam godzin pracujacych za to, ze polajkowaliscie komentarz na facebooku, ktory nie byl dla nich wygodny to jest to miejsce dla was :)

furrn

I tak jak mówiłeś @maniek ruszyła rekrutacja i firma szuka przedstawiciela handlowego w branży FMCG i specjalisty ds. marketingu.

Zostaw merytoryczną opinię o Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c. - Wrocław

• Jak się pracuje w Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Żmigrodzka 249
    51-129 Wrocław

Balduno Manufaktura Wojciech Klimkowski Tomasz Pikus - s.c.