EFEKT-24

Strzelce Krajeńskie

EFEKT-24

Opinie o EFEKT-24

GALL ANONIM z wyszczerbionym piórem

Firma nie przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjnej "face to face"tylko był kontakt telefoniczny i listowny to wszystko. Podczas pobytu za granicą koordynatorzy rzadko kontrolowali sytuację na stelli pomimo tego, iż dzwoniłam osobiście informowalam o złym stanie podopiecznej. Demencja starcza z depresją. FIRMA zadzwoniła do mnie na sam koniec mojego pobytu 2-a dni przed zjazdem do Polski. CO DO WYPŁATY BYLY NIETERMINOWO niezgadzaly się z moimi obliczeniami, nikt głupi nie jest kilka poprzednich pań opiekunek z ktorymi miałam kontakt także zostały oszukane. Jeszcze jedno to nieprawda, że osobno z małej umowy są 33 € i do tego wypłata to wszystko było razem podliczone czyli wniosek prosty FIRMA EFEKT to polnische scheisse (ss zamiast szarfes S niem.)

atyst
@GALL ANONIM z wyszczerbionym piórem 08.01.2016 12:00

Mysle ,ze jestesmy oszukiwane co do wyplaty naszej czy w euro czy w pl . Mmy pracujemy ciezko naprawde tylko smutne jest to ze jestesmy wykorzystywane nie przez "mohameda"tylko przez polki ktore zeruja na naszej ciezkiej pracy ,czy ktoras kiedy sie spytala z biura jak sie czujemy itp.a skad ...

artystka
@atyst 27.08.2018 16:47

Panie z biura nigdy nie pytają jak się czujemy bo pracują dla agencji a pracodawcy to nie obchodzi. jak źle się czujesz to możesz co najwyżej wnioskować u Pani z biura o zjazd do domu. oczywiście jeżeli znajdą kogoś na Twoje miejsce.

Agata

Bardzo dziwne, że strona ze wszystkimi negatywnymi opiniami została usunięta i pojawiła się nowa strona . Tak samo opinie na innych stronach są notorycznie kasowane ! To niedopuszczalne. Uważajcie na tą firmę, oszukała bardzo dużo osób, zastanówcie się sto razy przed podjęciem pracy u nich.

opiekunka
@Agata 17.04.2018 14:27

bo negatywne opinie agencja usuwa a potem dodaje ze wszystko super. Cale to forum do niczego szukam nowej agencji ale tu tylko albo firma super albo że do zamknięcia..

opiekunka2
@opiekunka 01.07.2018 22:03

opiekunka daj znać jeżeli znajdziesz lepszą agencje bo ja też szukam pracy

Witold

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o agencji nie można napisać? Idealnie to nie jest nigdzie

artystka
@Witold 30.08.2018 11:16

Cześć Witold. Naszła mnie pewna myśl. Mieszkałam kiedyś w pewnym małym miasteczku na terenie Niemiec gdzie moją sąsiadką była opiekunka z tej agencji. Dziewczyna dzień w dzień pijana. Podopieczni budzili ją o 13.00 żeby zrobiła im coś do jedzenia. Koordynatorka przyjechała popatrzyła i pojechała. Dziewczyna przepracowała tak 2 miesiące i nikt z tym nic nie zrobił. Rodzina przyjechała w ostatni dzień pobytu opiekunki żeby wysprzątać jej pokój z butelek po alkoholu. Nie piszę tego żeby kogoś oczernić czy oskarżyć. Po prostu przypomniało mi się to jak przeczytałam twój post i chciałam się z tym podzielić. Pozdrawiam Cię z całego serca Witoldzie.

Jasiek

Na jakie prace można liczyć przez agencję? Wiecie coś?

pokrzywdzona przez agencję
@Jasiek 15.07.2018 14:15

Cześć Jasiek. Przede wszystkim na prace w Niemczech gdzie będziesz miał za koordynatora pracy faszystowskiego pomiota. Będą tyrać tobą od rana do nocy. Na obiad dostaniesz ziemniaka i łyżkę marchewki. Lepiej mieć ze sobą swoje pieniądze żeby chociaż pójść na kebaba bo jak zobaczysz ile pracy Cię czeka to z głodu możesz zemdleć. W niemieckim domu jest zawsze coś do zrobienia. Mycie okien , sprzątanie garażu , prace ogrodnicze , ogarnięcie piwnicy , zamiatanie podjazdu , mycie tarasu szczoteczką do zębów , pastowanie schodów. Hitlerowskie pomioty niczego nie odpuszczą. Czy to będzie podopieczny , koordynator czy rodzina podopiecznego. Trzymajcie się kochani cieplutko i wytrwałości życzę.

znienacka

Dzień dobry. Pracowałam kiedyś z firmą Efekt. Dziś jestem doświadczoną opiekunką i nigdy więcej nie chciała bym z nimi pracować oni ze mną zresztą też. Po pierwsze jak przyjeżdżasz na miejsce to masz spotkanie z przedstawicielem firmy po stronie niemieckiej w moim przypadku była to Pani Marion która informuje Cię ,że nie wolno Ci złożyć żadnej skargi na podopiecznego bo to jest klient który płaci. Klient ma być zadowolony. W skład tego zadowolenia wchodzą codzienne prace ogrodnicze, zamiatanie podjazdu podopiecznego oraz u sąsiadów na znak budowaniu pozytywnych relacji, sprzątanie piwnicy , strychu, mycie wszystkich okien w domu, przygotowanie pokoju gościnnego na ewentualne wizyty rodziny, gotowanie dla całej rodziny w czasie wizyt. Podopieczny nie godzi się na to żebyś jadła bo jest za drogo , nie wolno używać pralki zmywarki suszarki oraz auta bo jest za drogo. Jeżeli powiadomisz Marion ,że masz jakiś problem bo np. nie chcesz pracować w ogrodzie bo nigdy tego nie robiłaś i w twoim odczuciu jest to niebezpieczne bo np. nie wiesz jak włączyć kosiarke to "szanowna" Marion poinformuje Cię że albo będziesz to robić albo jak to mi powiedziała " załatwię Cię tak ,że więcej pracy w Niemczech nie dostaniesz. Jeżeli to nie poskutkuje to przyśle swojego dwumetrowego męża który będzie Cię zastraszał ,że albo będziesz robić to co podopieczny Ci każe albo pozwie Cię o nie dopełnienie obowiązków służbowych. Piszę o tym dlatego ,żeby przestrzec innych żeby nie zaczynali współpracy z tą firmą. Ja przepłaciłam to zdrowiem. Po przyjeździe do Polski Agencja Efekt przysłała mi wymówienie po dwóch miesiącach za powód podając ,że nie biorę od nich żadnych zleceń. W konsekwencji skończyło się to tak ,że rok czasu przeleżałam w domu chorując na stan ciężkiej depresji spowodowanej zastraszaniem i znęcaniem się nade mną przez Państwa Pfeiffer którzy są przedstawicielami firmy Efekt po stronie niemieckiej.

Zostaw opinię o EFEKT-24 - Strzelce Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFEKT-24