McKeen-Beef Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o McKeen-Beef Sp. z o.o.

windziarz

Przecież nie ma McKeen-Beef Sp. z o.o. w Kaliszu.... To jest firma z Liskowa. Czy go.wieś.work może łaskawie usunąć ten wpis?

ta
@windziarz 31.10.2017 17:57

ale była amebo umysłowa: " MCKEEN-BEEF, Sp.z.o.o. 62-850, ul. Spółdzielców 13 Lisków, Wielkopolskie, Kalisz, Polska"

dobraTrawa
@ta 17.11.2017 09:07

No to ameba umysłowa na poziomie gimnazjum zabiła system... 62-850 to nie to samo co 62-800... To jest tak jakby uznać Sulejówek za dzielnicę Warszawy. Firma nigdy nie miała siedziby w Kaliszu więc ten wpis nie ma sensu.

Zostaw opinię o McKeen-Beef Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McKeen-Beef Sp. z o.o.