W Polsce istniejemy od 1998 roku. Działamy na rynku związanym z szeroko pojętym transportem lądowym oraz morskim. Dostarczamy komponenty do produkcji: zabudów samochodowych, jachtów, autobusów, pociągów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko

Junior Sales Representative
Poznań
Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:

  • realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
  • organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
  • wsparcie sprzedaży dla  Doradców techniczno-handlowych
  • raportowanie wyników pracy u Managera sprzedaży
  • dbanie o dobre  imię i wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wymagana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie techniczne (min. średnie),
  • doświadczenie w automotive mile widziane
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • silna motywacja do osiągnięcia założonych celów,
  • dyspozycyjność i mobilność,
  • znajomość specyfiki regionalnego rynku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja) od osiąganych wyników,
  • samochód służbowy + karta paliwowa,
  • laptop służbowy,
  • telefon służbowy,
  • darmowy system szkoleń  produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych,
  • wsparcie Doradców techniczno-handlowych
  • dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku,
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) w j. polskim i j. angielskim

www.inter-car.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Poznań

Inter-Car Sp. z o.o.