Inżynier ds. spawalnictwa

Szczecin
Oferta opublikowana06.06.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Wstęp

  • Firma IQ Metal Sp. z o.o. w Szczecinie Dąbiu świadcząca zintegrowane usługi w obszarze obróbki metalu zatrudni osobę na stanowisko

Obowiązki

  • Wsparcie spawalnika w codziennych obowiązkach takich jak:
  • a)      Nadzór nad uprawnieniami spawaczy
  • b)      Kwalifikowanie technologii spawania/cięcia laserem
  • c)      Opracowywanie planów spawania
  • d)      Nadzór nad sprzętem spawalniczym wymagającym naprawy
  • e)      Zamawianie materiałów dodatkowych do spawania i części eksploatacyjnych
  • f)       Nadzór nad walidacją urządzeń spawalniczych
  • g)      Wsparcie produkcji w aspektach związanych ze spawalnictwem
  • h)      Wyrywkowa kontrola procesu
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej dla nowych produktów,
  • Aktualizację i nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
  • Wprowadzanie nowych projektów na produkcję,
  • Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne inżynierskie.
  • Znajomość podstawowych procesów wytwarzania (cięcie, frezowanie, gięcie, spawanie),
  • Duża chęć do zdobywania wiedzy i rozwoju w zakresie spawalnictwa,
  • Łatwość w komunikacji,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadaniach,
  • Posługiwanie się programami typu CAD (preferowane AutoCad, SolidEdge),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność, samodzielność.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wdrożenie oraz ciągłe wsparcie przez bardzo doświadczony zespół, który zawsze znajdzie rozwiązanie. Ciągła wymiana doświadczeń,
  • Zdobycie dużego doświadczenia w firmie produkcyjnej działającej wg światowych standardów oraz pracująca z wieloma procesami takimi jak: obróbka plastyczna, ubytkowa, cięcie laserowe, gięcie zrobotyzowane, spawanie MAG/MIG/TIG zarówno manualne jak i zrobotyzowane, zgrzewanie, montaż, malowanie,
  • Współpraca w wieloma dostawcami z różnego zakresu od stali, elementów złącznych po obróbkę powierzchni czy maszyny,
  • Możliwość uczestniczenia w prezentacjach nowych maszyn i urządzeń,
  • Ogromne możliwości rozwoju w różnych dziedzinach (posiadamy duży i nowoczesny park maszynowy),
  • Możliwość pracy zdalnej oraz godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie dla młodych osób od razu po studiach, bez doświadczania,
  • Szkolenia zewnętrzne z rozwoju kompetencji potrzebnych na stanowisku,
  • Świadczenie pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, darmowe napoje, owoce oraz cykliczne imprezy firmowe.

Benefity

Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Karty przedpłacone
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Owoce
Napoje
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy przy konstrukcjach spawanych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1