Praca Dyrektor Handlowy ze znajomością j.słowackiego lub czeskiego

Dodano: 26.10.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Opis oferty pracy:

Europejski lider recyklingu twardego PVC poszukuje do swojej siedziby (70 km od Wrocławia) kandydata na stanowisko:

REGIONALNEGO DYREKTORA HANDLOWEGO

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie planów sprzedażowych na podległym terenie, utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych dla działu;
• Budowanie długoterminowych relacji z klientami;
• Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie sieci sprzedaży;
• Rozwój sprzedaży produktów;
• Prezentowanie oferty usług, prowadzenie spotkań i negocjacji warunków z klientami;
• Prowadzenie szkoleń produktowych;
• Planowanie i realizacja działań marketingowych, organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych wspólnie z klientami;
• Monitorowanie i rozliczanie należności z klientami;
• Analiza i raportowanie efektów współpracy z klientami, m.in. w zakresie potencjału sprzedaży, struktury sprzedaży, badania zadowolenia klienta, oceny wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż;
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

OCZEKUJEMY:

• Komunikatywnej znajomości j. słowackiego lub czeskiego - warunek konieczny;
• Doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Prawo jazdy kategorii B;
• Znajomość oprogramowania MS Office;
• Nastawienie na realizację celów, determinacja w działaniu;
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
• Umiejętności handlowe i negocjacyjne;

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia za realizację celów;
• Pracę z doświadczonym, profesjonalnym zespołem;
• Możliwości rozwoju i awansu w strukturach spółki;
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV W odpowiedzi na ogłoszenie

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Informujemy, że administratorem danych jest DGP Grupa Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny 5E (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.