SM Spomlek zatrudni Automatyka

Chojnice
Oferta opublikowana16.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Główne zadania:
- utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie elektrycznym, automatyki i informatyki
- bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji
- sporządzanie wymaganej dokumentacji technicznej
- prowadzenie właściwej gospodarki materiałami, narzędziami i wyposażeniem stanowiska pracy
- praca na dwie zmiany

Wymagania:
- wykształcenie - automatyk - wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne); technik automatyk - minimum średnie techniczne kierunkowe j.w.
- podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania i automatyki
- umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
- mile widziana umiejętność diagnozowania maszyn przemysłowych, programowania PLC oraz konfigurowania i obsługi napędów i falowników
- sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i chęć zdobywania wiedzy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
- atrakcyjne benefity: fundusz świadczeń socjalnych, programy pracownicze, dofinansowania do nauki języków obcych, do studiów, karty multisport.