Samodzielna księgowa Warszawa (biuro rachunkowe)

Warszawa / Wola
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy samodzielnej księgowej do naszego biura w Warszawie (ul. Ludwiki, WOLA, przestanek metra Płocka).

Zakres obowiązków:

Księgowanie dokumentów spółek (pełne księgi)
Kontrola rozrachunków, nadzór nad asystentem
Wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
Sporządzanie i wysyłka deklaracji CIT i VAT, GUS
Kontakt z Klientami
Przygotowywanie raportów, zestawień
Inne

Nasze oczekiwania

Wykształcenie kierunkowe
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość przepisów ustawy podatkowych i o rachunkowości
Bardzo dobra znajomość MS Office
Mile widziana znajomość systemu księgowego FAKIR Assecco

Możliwość pracy w wymiarze 1/2 etatu