praca bez doświadczenia okolice wieruszowa

Łęka Opatowska
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma meblowa PW Bolivar znajdująca się w Opatowie, gm łęka opatowska (63-645 kod pocztowy) zatrudni pracowników produkcyjnych. Produkujemy meble tapicerowane na rynki zachodnie od A do Z.

Szukamy ludzi bez nałogów. Oferujemy długoterminowe, stałe zatrudnienie a młodym, zamieszkałym w okolicy i zdecydowanym kandydatom - przyuczenie do zawodu.

Nie wymagamy doświadczenia, jedynie chęci do podjęcia zatrudnienia (na dłużej)

Praca jest na jedną zmianę od rana do popołudnia. Często również w soboty jeśli jest zapotrzebowanie.

obowiązki pracownika fizycznego

-piankowanie szkieletów meblowych klejem i pianką tapicerską.

-pakowanie mebli w folie i karton - praca wymagająca krzepy

Mile widziane:

-doświadczenie przy produkcji mebli

-długi czas zatrudnienia u poprzedniego pracodawcy

Poszukujemy kilku osób do różnych zajęć, możliwe zatrudnienie razem grupy osób, żeby ułatwić dojazdy.

Więcej szczegółów oraz umówienie spotkania pod numerem: 665 - pokaż numer telefonu -

Ukraińcy kontakt pod numerem: 608 - pokaż numer telefonu -