Produkcja sałatek owocowych i warzywnych

Schwalmtal
Oferta opublikowana06.05.2024
Oferta wygasa-
Branżafizyczna, praca za granicą

Wstęp

Numer referencyjny:Niemcy

Zakres obowiązków

  • produkcja sałatek owocowych i warzywnych – maszynowe i ręczne obieranie, krojenie owoców oraz warzyw
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Czego oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane w branży spożywczej)
  • gotowości do cyklicznych wyjazdów do pracy za granicą
  • gotowości odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie (koszt ok. 25 euro)
  • mile wdziana znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie w organizacji transportu
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w państwie wykonywanej pracy
  • wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1