Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Pan Marco potrzebuje opiekunki, praca Niemcy

Gowork.pl

Süsel

2017-10-21

Pan Marco potrzebuje opiekunki, praca Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_507A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Marco (40 lat).

Miejsce zlecenia: Süsel

Pan Marco ma problemy z mobilnością, jest niesamodzielny, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, nie radzi też sobie z prowadzeniem domu. Jego stan psychiczny jest w normie, jednak choruje na stwardnienie rozsiane.

Mieszka w domu z żoną.

Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie domu a także jazda samochodem na terenie Niemiec.

A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, dojściu do toalety, czuwanie w nocy, przenoszenie z wózka na łóżko i odwrotnie a także prowadzenie wózka inwalidzkiego.Wymagania:

Osoba na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece zwłaszcza z osobami leżącymi oraz posiadać czynne prawo jazdy.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto miesięcznie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6306 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 105342 ofert pracy. Sprawdź!